kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nincs hang zenei CD-n #2024916
    kelemengabor
    Felhasználó

      Valószínûleg nincs audiokábel a cd meghajtó és a hangkártya között.

      kelemengabor
      Felhasználó

        Mûködik úgy szerintetek, ha wine-vel futtatom lnx alatt a wines powerstripet? Meg tudja úgy is emelni a kártya órajelét normálisan?
        [align=right][snapback]143559[/snapback][/align]

        Szerintem nem valószínû.

        Hozzászólás: Mamboserver.hu spam? #2024698
        kelemengabor
        Felhasználó

          Hm, ilyet én is kaptam, bár tegnap elnéztem oda is, de nem akartam feliratkozni sehova, ez biztos. Nem baj, thunderbird okosan egybõl a kukában iktatta :).

          Hozzászólás: UHU 1.2 #2014951
          kelemengabor
          Felhasználó

            Azt hiszem megtaláltam az okát.

            Kipróbáltam a z apt-get update/upgarage parancsokat és ezt írta ki.

            firestarter: Depends: zlib (>= 1.2.2) but 1.2.1-2.1 is installed

            Ha jól értelmezem függõsége van ettõl a zlibtõl, de régebbi vezió van installálva, mint amit megkívánna.
            [align=right][snapback]143270[/snapback][/align]

            Akkor bizony frissíteni kell azt is.
            MaThe: szerintem ezt így ebben a formában nem lehet. Két dolgot lehet csinálni:
            -ha megoldható, töröld a linuxos partíciót és abból csinálj logikait
            -ha már túl sokat vacakoltál a beállításával, vannak rajta fontos dolgok, amiket nem tudsz hova tenni, ilyesmi, akkor swap fájlt kell létrehozni, az is megteszi. Errõl már volt szó jópárszor, nem is túl bonyolult, keress rá.

            Hozzászólás: mc #2017408
            kelemengabor
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Azt szeretném kérdezni/kérni, hogy tudtok-e olyan Ubunti forrást adni (melyet berakhatok az apt sourc.list-be), ahonnan le tudnám szedni az mc-t? Elõre is köszönöm a segítséget!
              [align=right][snapback]143235[/snapback][/align]

              universe csomagok között van, csak ki kell kommentezni.

              Hozzászólás: Mandrake linux #2024108
              kelemengabor
              Felhasználó

                Nem.

                Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2017109
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Mit csinálhatok?
                  [align=right][snapback]143120[/snapback][/align]

                  Pl megtanulhatsz okosan kérdezni, ld aláírásom. Ennyi infoból szerinted mit lehet megállapítani? Hogy valami nem jó? Ennél többet aligha, ezt meg már te is tudod.

                  Hozzászólás: UHU 1.2 #2014946
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    A minimum ugye 256mb
                    [align=right][snapback]143063[/snapback][/align]

                    Szép is lenne, ha ez igaz lenne.

                    Hozzászólás: compTIA A+ exam #2024277
                    kelemengabor
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Javaslatok #1967641
                      kelemengabor
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,228