kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2017083
    kelemengabor
    Felhasználó

      Hol?

      Hozzászólás: nem ismeri fel az uhu 1.1 a hálókártyám. #2023975
      kelemengabor
      Felhasználó

        Szia!

        Nekem nincs /media. Nekem /mnt van. Akkor így hogy csináljam /media-val?

        kisbuco
        [align=right][snapback]142763[/snapback][/align]

        Jaj, télleg, hüle vagyok, 1.1…
        akkor kézzel kellene mountolni valamit, pl egy floppyt
        mount -t vfat /dev/fd0 /mnt
        aztán erre másolni.

        Hozzászólás: UHU 1.2 #2014925
        kelemengabor
        Felhasználó
          Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2017081
          kelemengabor
          Felhasználó

            Esetleg valknut használata? Csomagtelepítõben keress rá, illene ott lennie.

            Hozzászólás: nem ismeri fel az uhu 1.1 a hálókártyám. #2023972
            kelemengabor
            Felhasználó

              A /mnt üres volt,
              [align=right][snapback]142738[/snapback][/align]

              /media-t írtam, azt próbáld.

              Hozzászólás: nem ismeri fel az uhu 1.1 a hálókártyám. #2023964
              kelemengabor
              Felhasználó

                Persze az 1.2-höz van már igazítva de az már részletesen megadja neked, hogyan állíthatod be a net kapcsolatot kézzel, ha az automont nem ismeri fel.
                [align=right][snapback]142715[/snapback][/align]

                1, melyik? linket kérek, mert én nem látom.
                2, az automountnak a hálókártyához semmi köze nincs.

                akkor a teendõ szerintem:
                fogod a telepítõ cd-t, bebootolsz, elindítod karbantartó módban, ekkor kapsz egy parancssort. Ekkor elvileg illene világítania a kártyádnak. Kiadod a sysinfo parancsot, ez létrehoz egy fájlt, a nevét kiírja. ezt átmásolod floppyra vagy pendrivera vagy a telepített uhu valamelyik könytárába cp amifájlnevetkiírt /media/(itt nyomsz egy tabot, kiírja az eszközöket és választasz egyet, beírod az elsõ pár karakterét és tabra kiegyészíti, majd ezt ismételgeted amíg szükséges.) Ha megvan a fájl, akkor becsatolod ide, esetleg átnevezed txt-re. Aztán ebbõl majd okoskodunk.

                Hozzászólás: nem ismeri fel az uhu 1.1 a hálókártyám. #2023955
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Sziasztok.

                  Feltettem az uhu 1.1-et. Beálltottam rajta minden internetes kapcsolatot. Tudok is csatlakozni az internetre, de restart után nem ismeri fel a hálókártyám (Broadcom 440x 10/10 Integrated Controller). Ilyenkor mit tudok csinálni?

                  kisbuco
                  [align=right][snapback]142698[/snapback][/align]

                  1, milyen kapcsolat?
                  2, amikor nem ismeri fel, azután tudsz netezni, vagy csak aakkor, amikor felismeri, vagy egyáltalán nem ismeri fel, de tudsz netezni?

                  Hozzászólás: Eltünt a dvd íróm!Help! #2023948
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Azt mondja neked, hogy az eszköz nincs mountolva a media könyvtárhoz.
                    [align=right][snapback]142587[/snapback][/align]

                    Nem azt. Hanem hogy a csatolási pont nem létezik. a /media elé kell egy szóköz is.
                    Egyébként windows alól mûködik a cucc? Ha már a hal eszközkezelõ se látja, akkor az már nem kde-közeli probléma lesz.

                    Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020504
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      (természetesen nem újraírható CD-re)
                      [align=right][snapback]142433[/snapback][/align]

                      Hozzászólás: MC #2023575
                      kelemengabor
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 2,228