kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia driver telepitese UHU 1.2 ala #2022335
    kelemengabor
    Felhasználó

      Ez van.
      [align=right][snapback]142231[/snapback][/align]

      Eddig remek, akkor most már neki is állhatsz az nvidia drivernek. (részletekért lásd a szotar.sztaki.hu-t)

      Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023311
      kelemengabor
      Felhasználó

        A drivert a Kpackage-el lehet leszedni rendesen.
        Sajna nekem is ez volt a gondom 🙁

        Valaki tudna adni egy linket,ahonnan letudnám tölteni az UHU 1.1.1-t?
        [align=right][snapback]142149[/snapback][/align]

        uhulinux.hu?

        Hozzászólás: Nvidia driver telepitese UHU 1.2 ala #2022328
        kelemengabor
        Felhasználó

          A hupwikiben van magyar leírás, nem igaz, hogy még nem láttad, ahogy hasonló problémával odaküldünk valakit 😛

          Hozzászólás: UHU 1.2 #2014917
          kelemengabor
          Felhasználó

            Az a kérdés, hogy mibõl raktad fel a progit és mi, meg hol mondja, hogy szerkeszd azokat a fájlokat? Ugyanis van uhucsomag belõle tehát elvileg illene mûködnie különösebb bûvészkedés nélkül is :unsure:

            Hozzászólás: Ablakkezelõk telepítése #2023539
            kelemengabor
            Felhasználó

              kisbetu:

              Bocsánat, nem Neked szólt a hozzászólásom, hanem alexboy-nak…  :blush:
              [align=right][snapback]142117[/snapback][/align]

              Látom mindketten humorotoknál vagytok 🙂
              (én meg csöndben lefordulok a székrõl :D)

              Hozzászólás: Ablakkezelõk telepítése #2023537
              kelemengabor
              Felhasználó

                ha pl. felmegyek a mellesleg.fm-re hogy netrádiót halgassak, akkor feljön egy ablak, ami a realplayer-t javasolja, viszont az nem játsza le.
                [align=right][snapback]142103[/snapback][/align]

                Felmegyek a mellesleg.fm-re, és ezt írja jobb oldalon:

                Amennyiben nincs megfelelõ programod a Mellesleg Rádió hallgatásához, WINAMP vagy Real ONE playert töltsél le! Linuxhoz használj XMMS-t!

                ez hihetõen hangzik, a felugró ablaknak meg ne higgy 🙂
                (az viszont elõfordulhat, hogy a suse nem támogatja alapból az mp3-at, mint olyat, de nem esküszöm meg rá, de majd a hozzáértõk megmondják.)

                Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2017048
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Ez nekem nincs meg. A KOPETE nevû progira gondoltam.
                  [align=right][snapback]142066[/snapback][/align]

                  Akkor miért nem ezzel kezdted? n db msn-kompatibilis im progi van, honnan tudjuk, hogy melyikrõl van szó? Egyébként ezt frissíteni kell, az ablakkezelõ telepítõs topicban van szó róla, hogy mit adj a yasthoz, hogy mûködjön.

                  Hozzászólás: Melyik UHU Linux verziót használod? #2023405
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    régen akárhányat meg lehetett nyitni ebbol, most meg képernyonként csak egyet!
                    [align=right][snapback]141986[/snapback][/align]

                    No, ez azért így ebben a formában nem igaz. Akárhányat meg lehet nyitni (szép is lenne, ha nem), legfeljebb nem a saját mappa ikonra kell kattintani.

                    Hozzászólás: sshd elérése #2023545
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      :blink:  Alapkérdés: mi az, hogy localhost?
                      [align=right][snapback]142055[/snapback][/align]

                      A saját géped alapértelmezett neve. Ajánlott olvasmány:
                      http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=8667
                      😀

                      Hozzászólás: Ablakkezelõk telepítése #2023530
                      kelemengabor
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 2,228