Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez van.
[align=right][snapback]142231[/snapback][/align]Eddig remek, akkor most már neki is állhatsz az nvidia drivernek. (részletekért lásd a szotar.sztaki.hu-t)
A drivert a Kpackage-el lehet leszedni rendesen.
Sajna nekem is ez volt a gondom 🙁Valaki tudna adni egy linket,ahonnan letudnám tölteni az UHU 1.1.1-t?
[align=right][snapback]142149[/snapback][/align]uhulinux.hu?
A hupwikiben van magyar leírás, nem igaz, hogy még nem láttad, ahogy hasonló problémával odaküldünk valakit 😛
Az a kérdés, hogy mibõl raktad fel a progit és mi, meg hol mondja, hogy szerkeszd azokat a fájlokat? Ugyanis van uhucsomag belõle tehát elvileg illene mûködnie különösebb bûvészkedés nélkül is :unsure:
kisbetu:
Bocsánat, nem Neked szólt a hozzászólásom, hanem alexboy-nak… :blush:
[align=right][snapback]142117[/snapback][/align]Látom mindketten humorotoknál vagytok 🙂
(én meg csöndben lefordulok a székrõl :D)ha pl. felmegyek a mellesleg.fm-re hogy netrádiót halgassak, akkor feljön egy ablak, ami a realplayer-t javasolja, viszont az nem játsza le.
[align=right][snapback]142103[/snapback][/align]Felmegyek a mellesleg.fm-re, és ezt írja jobb oldalon:
Amennyiben nincs megfelelõ programod a Mellesleg Rádió hallgatásához, WINAMP vagy Real ONE playert töltsél le! Linuxhoz használj XMMS-t!
ez hihetõen hangzik, a felugró ablaknak meg ne higgy 🙂
(az viszont elõfordulhat, hogy a suse nem támogatja alapból az mp3-at, mint olyat, de nem esküszöm meg rá, de majd a hozzáértõk megmondják.)Ez nekem nincs meg. A KOPETE nevû progira gondoltam.
[align=right][snapback]142066[/snapback][/align]Akkor miért nem ezzel kezdted? n db msn-kompatibilis im progi van, honnan tudjuk, hogy melyikrõl van szó? Egyébként ezt frissíteni kell, az ablakkezelõ telepítõs topicban van szó róla, hogy mit adj a yasthoz, hogy mûködjön.
régen akárhányat meg lehetett nyitni ebbol, most meg képernyonként csak egyet!
[align=right][snapback]141986[/snapback][/align]No, ez azért így ebben a formában nem igaz. Akárhányat meg lehet nyitni (szép is lenne, ha nem), legfeljebb nem a saját mappa ikonra kell kattintani.
:blink: Alapkérdés: mi az, hogy localhost?
[align=right][snapback]142055[/snapback][/align]A saját géped alapértelmezett neve. Ajánlott olvasmány:
http://hup.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=8667
😀 -
SzerzőBejegyzés