Köszi a gyors választ Macskajancsi! Sajnos én tényleg kezdő vagyok, ezért még egy kicsi segítséget kérnék. Az /etc/X11/xorg.conf fájlban ráleltem a monitor részre, csakhogy a 1280×1024 sorból van összesen 7, úgymint 108.88, 132.75, 138.54, 159.36, 190.96, 211.22, 233.79 adatsorral kezdődők. Egyenlőre nem volt bátorságom egyikbe sem beleírni, mert abszolút nem tudom lefordítani a sorokat. Tudnál vagy tudnátok még ebben segíteni? A Skype infót köszi, a videokártyát csak pluszban említettem, azzal nincs probléma. Üdv Keves és köszi mégegyszer a gyors reagálást.