Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha nem akarom minden adatomat duplázni (hogy 2 pratíción ugyan az az adat legyen), akkor ezek közül ugye semmi sem kell?
Code:RAID support │ │
│ │Linear (append) mode │ │
│ │RAID-0 (striping) mode │ │
│ │RAID-1 (mirroring) mode │ │
│ │ < > RAID-10 (mirrored striping) mode (EXPERIMENTAL) (NEW) │ │
│ │RAID-4/RAID-5 mode │ │
│ │ < > RAID-6 mode (EXPERIMENTAL) (NEW) │ │
│ │Multipath I/O support │ │
│ │Device mapper support │ │
│ │ < > Crypt target support (NEW) │ │
│ │ < > Snapshot target (EXPERIMENTAL) (NEW) │ │
│ │ < > Mirror target (EXPERIMENTAL) (NEW) │ │
│ │ < > Zero target (EXPERIMENTAL) (NEW)Azért kérdezek ennyit, mert nem akarok vmi olyasmit kiszedni, ami kell, viszont az ez elõtt fordított kernelek baromi nagyok voltak..
[align=right][snapback]101863[/snapback][/align]forditsd le, aztan majd meglatod. abbol tanulsz a legtobbet.
ha nincs raid a gepedben, akkor termeszetesen semmi sem kell. ilyen logikusan kell gondolkodni.Olyat még nem tudtam tenni, ami mindeninek tetszett volna :unsure:
[align=right][snapback]101780[/snapback][/align]pedig tenyleg nem nagy keres az olvashatosag…
vegigasszisztaltam a tesztelest, meg minden, most meg arra vagyok kenyszerulve, hogy _ne_ jojjek ide, mert egyszeruen kifolyik a szemem a fooldalon…
en mindigis a fooldal alapjan mozogtam itt (10 legutobbi post ).
a forum dominans szine a kek, a fooldalon egy arva kek szin sincs. nemtudom, hogy ki ez a dnslab-os designer, de sztem bele sem gondolt az egeszbe.
most biztos gondoljatok, hogy mit pampogok itt a design miatt, de mivel en altalaban sokat vagyok itt (es sokat nezem a fooldalt), ezert _nekem_ elegge fontos.
ha legalabb _mukodo_ alternativ skinek lennenek… akkor egy szavam sem lenne. de ez igy nem allapot.
raadasul 800×600-ra abszolut nem optimalizalt a fooldal.
sorry ezert a szorszalhasogatasert, de legalabb egy kicsit nyissatok ki a szemeteket (adminok).
egy ilyen nagymultu es tenyleg jo oldal, ahol szep es elegans a forum, egyszeruen nem engedheti meg maganak, hogy ilyen hanyaveti es _ronda_ fooldala legyen.
(amugy meg ez a post abszolut nem idevalo, de ha mar itt kell elmondjam, akkor itt mondtam el.)sokak szerint ez normális kinézet.
[align=right][snapback]101691[/snapback][/align]jo, akkor majd visszaterek, ha a sokak velemenye megvaltozik, mivel ilyen gusztustalan feluletet nemtudok nezni.
dehat nyilvan 2004ben a narancssarga diszkopatkany szinek a dominansak.
majd par het mulva visszanezek.ujra kerdezem: mikor lesz normalis kinezete a fooldalnak?
kisbetu:
„Azért ha ma megnézed, a fórum hozzászürkült a fõoldalhoz, a narancssárga beütés is mindkettõben jelen van.”
akkor talan envagyok vak, mert magaban a forumban nemlatok narancssargat. ugyanolyan, mint volt. na majd most jol ki meg belepek.
„Tetszik, hogy eltûntek a harsány színek (piros-kék-sárga).
Ha sokan mondják, hogy a narancs üti a szürkét, lehet, hogy igazuk van.”igazabol az nem is volt zavaro, mivel legalabb elvalasztotta a cuccost. ez az egybefolyo narancs viszont felettebb idegesit. es kotve hiszem, hogy csak engem.
raadasul az sem tetszik, hogy 1024×768-ra optimalizalta a kedves „profi” dizajner az oldalt…
na mind1. a kinezet tenyleg nem lenne fontos, ha legalabb olvashato lenne az oldal.„Milyen az új(abb) design ??”
sz@r
abszolut nem illik a forumhoz a fooldal. ennyi esztetikai erzeketeknek kene lennie.
a forum gyonyoru kek, a fooldal meg egy okadek.a rejtettekrõl +feledkeztél, van elég, 1 ideig én is az voltam, szándékosan :rolleyes:
[align=right][snapback]101337[/snapback][/align]nicklistben is lehetsz rejtett?
ez nekem uj 🙂
azthittem, hogy csak a forum reszben lehetsz anonim 😉csabibacsi:
„De hol látsz szürkén narancssárgát ??
Nekem jó.
Firefox 1.0 1024×768″igaz, nekem 800×600, de ime egy screenshot a narancssargara:
ujabb bugreport:
elobb „jelenleg 19 tag nezi az oldalt”. megszamoltam: 15.
jajj, nem. elkiabaltam.
tul szetvan huzva a fooldal. scrollozni kell jobbra ahhoz, hogy lasd, hogy ki irta a postot… ez szinten negativum, megpedig eleg jelentos. de a negativumok arra jok, hogy kijavitsak oket. -
SzerzőBejegyzés