killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kernel #1988421
    killall
    Felhasználó

      Ha nem akarom minden adatomat duplázni (hogy 2 pratíción ugyan az az adat legyen), akkor ezek közül ugye semmi sem kell?

      Code:
        RAID support                                                                                      │ │
       │ │                                        
          Linear (append) mode                                                                            │ │
       │ │                                        
          RAID-0 (striping) mode                                                                          │ │
       │ │                                        
          RAID-1 (mirroring) mode                                                                         │ │
       │ │                                        < >     RAID-10 (mirrored striping) mode (EXPERIMENTAL) (NEW)                                           │ │
       │ │                                        
          RAID-4/RAID-5 mode                                                                              │ │
       │ │                                        < >     RAID-6 mode (EXPERIMENTAL) (NEW)                                                                │ │
       │ │                                        
          Multipath I/O support                                                                           │ │
       │ │                                        
        Device mapper support                                                                             │ │
       │ │                                        < >     Crypt target support (NEW)                                                                      │ │
       │ │                                        < >     Snapshot target (EXPERIMENTAL) (NEW)                                                            │ │
       │ │                                        < >     Mirror target (EXPERIMENTAL) (NEW)                                                              │ │
       │ │                                        < >     Zero target (EXPERIMENTAL) (NEW)

      Azért kérdezek ennyit, mert nem akarok vmi olyasmit kiszedni, ami kell, viszont az ez elõtt fordított kernelek baromi nagyok voltak..
      [align=right][snapback]101863[/snapback][/align]

      forditsd le, aztan majd meglatod. abbol tanulsz a legtobbet.
      ha nincs raid a gepedben, akkor termeszetesen semmi sem kell. ilyen logikusan kell gondolkodni.

      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972594
      killall
      Felhasználó

        Olyat még nem tudtam tenni, ami mindeninek tetszett volna  :unsure:
        [align=right][snapback]101780[/snapback][/align]

        pedig tenyleg nem nagy keres az olvashatosag…
        vegigasszisztaltam a tesztelest, meg minden, most meg arra vagyok kenyszerulve, hogy _ne_ jojjek ide, mert egyszeruen kifolyik a szemem a fooldalon…
        en mindigis a fooldal alapjan mozogtam itt (10 legutobbi post ).
        a forum dominans szine a kek, a fooldalon egy arva kek szin sincs. nemtudom, hogy ki ez a dnslab-os designer, de sztem bele sem gondolt az egeszbe.
        most biztos gondoljatok, hogy mit pampogok itt a design miatt, de mivel en altalaban sokat vagyok itt (es sokat nezem a fooldalt), ezert _nekem_ elegge fontos.
        ha legalabb _mukodo_ alternativ skinek lennenek… akkor egy szavam sem lenne. de ez igy nem allapot.
        raadasul 800×600-ra abszolut nem optimalizalt a fooldal.
        sorry ezert a szorszalhasogatasert, de legalabb egy kicsit nyissatok ki a szemeteket (adminok).
        egy ilyen nagymultu es tenyleg jo oldal, ahol szep es elegans a forum, egyszeruen nem engedheti meg maganak, hogy ilyen hanyaveti es _ronda_ fooldala legyen.
        (amugy meg ez a post abszolut nem idevalo, de ha mar itt kell elmondjam, akkor itt mondtam el.)

        Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984254
        killall
        Felhasználó

          sokak szerint ez normális kinézet.
          [align=right][snapback]101691[/snapback][/align]

          jo, akkor majd visszaterek, ha a sokak velemenye megvaltozik, mivel ilyen gusztustalan feluletet nemtudok nezni.
          dehat nyilvan 2004ben a narancssarga diszkopatkany szinek a dominansak.
          majd par het mulva visszanezek.

          Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984252
          killall
          Felhasználó

            ujra kerdezem: mikor lesz normalis kinezete a fooldalnak?

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972589
            killall
            Felhasználó

              kisbetu:

              „Azért ha ma megnézed, a fórum hozzászürkült a fõoldalhoz, a narancssárga beütés is mindkettõben jelen van.”

              akkor talan envagyok vak, mert magaban a forumban nemlatok narancssargat. ugyanolyan, mint volt. na majd most jol ki meg belepek.

              „Tetszik, hogy eltûntek a harsány színek (piros-kék-sárga).
              Ha sokan mondják, hogy a narancs üti a szürkét, lehet, hogy igazuk van.”

              igazabol az nem is volt zavaro, mivel legalabb elvalasztotta a cuccost. ez az egybefolyo narancs viszont felettebb idegesit. es kotve hiszem, hogy csak engem.
              raadasul az sem tetszik, hogy 1024×768-ra optimalizalta a kedves „profi” dizajner az oldalt…
              na mind1. a kinezet tenyleg nem lenne fontos, ha legalabb olvashato lenne az oldal.

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972587
              killall
              Felhasználó

                „Milyen az új(abb) design ??”

                sz@r
                abszolut nem illik a forumhoz a fooldal. ennyi esztetikai erzeketeknek kene lennie.
                a forum gyonyoru kek, a fooldal meg egy okadek.

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984248
                killall
                Felhasználó

                  a rejtettekrõl +feledkeztél, van elég, 1 ideig én is az voltam, szándékosan  :rolleyes:
                  [align=right][snapback]101337[/snapback][/align]

                  nicklistben is lehetsz rejtett?
                  ez nekem uj 🙂
                  azthittem, hogy csak a forum reszben lehetsz anonim 😉

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984246
                  killall
                  Felhasználó

                    csabibacsi:

                    „De hol látsz szürkén narancssárgát ??
                    Nekem jó.
                    Firefox 1.0 1024×768″

                    igaz, nekem 800×600, de ime egy screenshot a narancssargara:

                    Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984240
                    killall
                    Felhasználó

                      ujabb bugreport:

                      elobb „jelenleg 19 tag nezi az oldalt”. megszamoltam: 15.

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984239
                      killall
                      Felhasználó

                        jajj, nem. elkiabaltam.
                        tul szetvan huzva a fooldal. scrollozni kell jobbra ahhoz, hogy lasd, hogy ki irta a postot… ez szinten negativum, megpedig eleg jelentos. de a negativumok arra jok, hogy kijavitsak oket.

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 3,638