Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ok, akkor ide is:
epito kritika: a szurken a narancssarga maxigaz. ezt mindenkepp atkene szinezni (a naranccsargat feketere, a nagytopiccimek alatta meg lehetnenek zoldek).
orulok, hogy mindenki marha jonak tartja, sztem nezhetetlen es attekinthetetlen.
na, kb ennyi. _termeszetesen_ a programozasi resze (keretek, linkek, stb elrendezese) az nagyon jo, de a szinvalasztas az borzalom.tenyleg nem kotozkodesbol 🙂
de: ugye ez a skin _nem_ fog sokaig maradni?
gazabb, mint az elozo. egyszeruen olvashatatlan. a smoke_on_the_water a legszembaratabb, imho azzal kene foglalkozni…
ne sertodjetek meg, ez _epito_ kritika.http://kokey.gluch.org.mx/photo/wallpapers/index.php
(thx q1q2 ;))
Bbt:
igen, mar kiprobaltam az xdesktopwaves-t, de elegge nemjon be. csikos lesz tole a hatterkep, meg amugy sem szeretem, ha fodrozodik a monitor 🙂
az sshval kapcsolatban pedig: erdekes, nekem eltes gepre megy az ssh, viszont apam bme-s gepe nem tamogatja (tcsh: No entry for terminal type „Eterm”). fogalmam sincs, hogy milyen shell a tcsh, azon a gepen mandrake van. mondjuk nemgaz, mert az atermmel siman megy.
Sikerült.
Reszkess killall!!! 🙂
(becsületbõl adtam egy 5-t a desktopodnak, csak hogy ne mond, hogy nem ismerem a fair playt… 😀 )
[align=right][snapback]100618[/snapback][/align]enis adtam neked 🙂
dehat ugylatszik, hogy a csalokkal szemben semmi eselyunk… mondjuk ez nemis baj 😉
(egyebkent felraktam ma enis az xfce 4.2rc1-et, nemrossz, majd ha megunom az enlightenmentet, akkor ujra xfce, aztan fluxbox, majd megint enlightenment. nalam ilyen korforgas megy egy ideje ;))a gkrellm a te baratod
ha mar csaba nem meltet valaszra, akkor neked irom krix:
pls vmit modosits a fooldalon, mert ez a feher iszonyat gaz. egybefolyik es vakito. erdemes lenne a smoke_on_the_water temat atdolgozni (keves munka lenne vele, mert szinte ugyanaz, mint az eagle_2).
koszi :blush:egyszer 1.000 FT [ 2 ] ** [6.45%]
egyszer 2.000 FT [ 1 ] ** [3.23%]
egyszer 2-3 e FT [ 3 ] ** [9.68%]
egyszer 3-4 e FT [ 1 ] ** [3.23%]
egyszer akár többel is. [ 2 ] ** [6.45%]
Nem támogatnám. [ 6 ] ** [19.35%]
Havi 100 FT [ 3 ] ** [9.68%]
havi 200FT [ 1 ] ** [3.23%]
havi 300FT [ 3 ] ** [9.68%]
havi 400FT [ 3 ] ** [9.68%]
havi 500FT [ 6 ] ** [19.35%]________________________________________________
2×1000+1×2000+3×3000+1×4000+2×5000+3×100+1×200+3×300+3×400+6×600=33200
naigen, a mostanihoz kepest minden jobb, ez nezhetetlen. a feher a leggazabb szin, es meg bele is vakulsz.
na meg mindig vakito.
csaba: az eagle 2-hoz nagyon hasonli a smoke on the water (deep purple rulz), ahol egy az egyben ugyanaz a style, csak a kek szinek dominalnak. a kek nagyon nyugtato szin, es mint udjuk a fekete utan a legkiralyabb. sztem azt kene megnezned. az egyetlen dolog, amit kene javitani, hogy a fooldalon a linkek ne olyan szinuek legyenek, mint a hatter. imho _sokkal_ jobb lenne, mint a mostani, a design meg ugyanaz. -
SzerzőBejegyzés