killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984238
    killall
    Felhasználó

      ok, akkor ide is:

      epito kritika: a szurken a narancssarga maxigaz. ezt mindenkepp atkene szinezni (a naranccsargat feketere, a nagytopiccimek alatta meg lehetnenek zoldek).
      orulok, hogy mindenki marha jonak tartja, sztem nezhetetlen es attekinthetetlen.
      na, kb ennyi. _termeszetesen_ a programozasi resze (keretek, linkek, stb elrendezese) az nagyon jo, de a szinvalasztas az borzalom.

      Hozzászólás: Javaslatok #1967508
      killall
      Felhasználó

        tenyleg nem kotozkodesbol 🙂
        de: ugye ez a skin _nem_ fog sokaig maradni?
        gazabb, mint az elozo. egyszeruen olvashatatlan. a smoke_on_the_water a legszembaratabb, imho azzal kene foglalkozni…
        ne sertodjetek meg, ez _epito_ kritika.

        Hozzászólás: debian wallpaperz #1982225
        killall
        Felhasználó
          Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987006
          killall
          Felhasználó

            Bbt:

            igen, mar kiprobaltam az xdesktopwaves-t, de elegge nemjon be. csikos lesz tole a hatterkep, meg amugy sem szeretem, ha fodrozodik a monitor 🙂

            az sshval kapcsolatban pedig: erdekes, nekem eltes gepre megy az ssh, viszont apam bme-s gepe nem tamogatja (tcsh: No entry for terminal type „Eterm”). fogalmam sincs, hogy milyen shell a tcsh, azon a gepen mandrake van. mondjuk nemgaz, mert az atermmel siman megy.

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986998
            killall
            Felhasználó

              Sikerült.
              Reszkess killall!!! 🙂
              (becsületbõl adtam egy 5-t a desktopodnak, csak hogy ne mond, hogy nem ismerem a fair playt… 😀 )
              [align=right][snapback]100618[/snapback][/align]

              enis adtam neked 🙂
              dehat ugylatszik, hogy a csalokkal szemben semmi eselyunk… mondjuk ez nemis baj 😉
              (egyebkent felraktam ma enis az xfce 4.2rc1-et, nemrossz, majd ha megunom az enlightenmentet, akkor ujra xfce, aztan fluxbox, majd megint enlightenment. nalam ilyen korforgas megy egy ideje ;))

              Hozzászólás: Hálózatfigyelõk #1988220
              killall
              Felhasználó

                a gkrellm a te baratod

                Hozzászólás: Javaslatok #1967506
                killall
                Felhasználó

                  ha mar csaba nem meltet valaszra, akkor neked irom krix:

                  pls vmit modosits a fooldalon, mert ez a feher iszonyat gaz. egybefolyik es vakito. erdemes lenne a smoke_on_the_water temat atdolgozni (keves munka lenne vele, mert szinte ugyanaz, mint az eagle_2).
                  koszi :blush:

                  Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986827
                  killall
                  Felhasználó

                    egyszer 1.000 FT [ 2 ] ** [6.45%]
                    egyszer 2.000 FT [ 1 ] ** [3.23%]
                    egyszer 2-3 e FT [ 3 ] ** [9.68%]
                    egyszer 3-4 e FT [ 1 ] ** [3.23%]
                    egyszer akár többel is. [ 2 ] ** [6.45%]
                    Nem támogatnám. [ 6 ] ** [19.35%]
                    Havi 100 FT [ 3 ] ** [9.68%]
                    havi 200FT [ 1 ] ** [3.23%]
                    havi 300FT [ 3 ] ** [9.68%]
                    havi 400FT [ 3 ] ** [9.68%]
                    havi 500FT [ 6 ] ** [19.35%]

                    ________________________________________________

                    2×1000+1×2000+3×3000+1×4000+2×5000+3×100+1×200+3×300+3×400+6×600=33200

                    Hozzászólás: Javaslatok #1967502
                    killall
                    Felhasználó

                      naigen, a mostanihoz kepest minden jobb, ez nezhetetlen. a feher a leggazabb szin, es meg bele is vakulsz.

                      Hozzászólás: Javaslatok #1967500
                      killall
                      Felhasználó

                        na meg mindig vakito.
                        csaba: az eagle 2-hoz nagyon hasonli a smoke on the water (deep purple rulz), ahol egy az egyben ugyanaz a style, csak a kek szinek dominalnak. a kek nagyon nyugtato szin, es mint udjuk a fekete utan a legkiralyabb. sztem azt kene megnezned. az egyetlen dolog, amit kene javitani, hogy a fooldalon a linkek ne olyan szinuek legyenek, mint a hatter. imho _sokkal_ jobb lenne, mint a mostani, a design meg ugyanaz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 3,638