killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988759
    killall
    Felhasználó

      ezzel csak egyet tudok érteni, mester. 🙂 Nekem is van egy accom egy VMS-es szerverre ludens.elte.hu (ha jól tudom szintén Maulis

      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988755
      killall
      Felhasználó

        megjegyzes 3: ha minden igaz, es osszejon, akkor dec. 20-ig fogok irni egy vms-install-on-simh doksit magyarul (mivel angolul mar letezik) a teljesen kezdok szamara. ha osszejon, akkor a programozasi kornyezet zh vms reszere megkapom az 5ost 😉 ha sikerul…

        Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988754
        killall
        Felhasználó

          ja amugy a vms egy uberhardcore, viszont uberjo rendszer (van accom a csirkere, kb fel oraba telt, amig letrehoztam egy dir-t, meg egy file-t es a file-t miutan bemasoltam a dirbe, toroltem)

          Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988753
          killall
          Felhasználó

            xcut:

            maulis adam (egeresz) jelen pillanatban tanit engem 😉
            alpha emurol nem tudok, de vax-emurol igen. a neve simh: http://www.wherry.com/gadgets/retrocomputing/vax-simh.html

            a nehez dolog az openvms cd beszerezese lesz neked. nekem nem az, mert hetfon kapok egyet adamtol 😉

            Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986638
            killall
            Felhasználó

              „Hanem a gazemerek, akiknek a kezén ez az ország van!”

              naja, azert meg a hatralevo masfel ev alatt csak nem adnak el mindent a fejunk folul.
              remenykedni mindig lehet, bar nemtom megeri-e. mindenesetre holnap is adhatnank nekik egy szep orbitalis tockost, ha megszavaznank a 2 igen-t. en a magam reszerol mindent megfogok tenni az ugy erdekeben.

              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987030
              killall
              Felhasználó

                nem lassu, csak most neztem ide 😉

                Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987028
                killall
                Felhasználó

                  rengeteg otletes es tenyleg szep kep van, erdekes, hogy az elso 3 az mind nagy tre.
                  vectore baromi jo 😉

                  enis tettem meg fel parat. nezzetek meg. klikk ide

                  amugy levehetjuk, ha gondoljatok, de en inkabb vmi frappans szovegen tornem a fejem.

                  xcut: mit irtal pontosan?

                  moderátori jogommal élve az url – t betakartam

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972598
                  killall
                  Felhasználó

                    sztem nemlesz.
                    en pl mar szamtalanszor toroltem duplazott topicot, es nem jelentettem be, mert evidens 😉

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972596
                    killall
                    Felhasználó

                      [sóhaj]
                      Ma még vacsora elõtt vagyok…
                      [align=right][snapback]101904[/snapback][/align]

                      nagyon belejottel :rolleyes:
                      (sztem ilyen aprosagokat kar bejelenteni.)

                      Hozzászólás: The Broken Dreams Street #1988743
                      killall
                      Felhasználó

                        ez egy iszonyat kewl kep, beis raktam hatternek 😉
                        mivel engem az elso az „almosvolgy legendaja” (sleepy hollow) c. filmre emlekeztet, ezert lehetne „almosvolgy” a kep cime.

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 3,638