Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezzel csak egyet tudok érteni, mester. 🙂 Nekem is van egy accom egy VMS-es szerverre ludens.elte.hu (ha jól tudom szintén Maulis
megjegyzes 3: ha minden igaz, es osszejon, akkor dec. 20-ig fogok irni egy vms-install-on-simh doksit magyarul (mivel angolul mar letezik) a teljesen kezdok szamara. ha osszejon, akkor a programozasi kornyezet zh vms reszere megkapom az 5ost 😉 ha sikerul…
ja amugy a vms egy uberhardcore, viszont uberjo rendszer (van accom a csirkere, kb fel oraba telt, amig letrehoztam egy dir-t, meg egy file-t es a file-t miutan bemasoltam a dirbe, toroltem)
xcut:
maulis adam (egeresz) jelen pillanatban tanit engem 😉
alpha emurol nem tudok, de vax-emurol igen. a neve simh: http://www.wherry.com/gadgets/retrocomputing/vax-simh.htmla nehez dolog az openvms cd beszerezese lesz neked. nekem nem az, mert hetfon kapok egyet adamtol 😉
„Hanem a gazemerek, akiknek a kezén ez az ország van!”
naja, azert meg a hatralevo masfel ev alatt csak nem adnak el mindent a fejunk folul.
remenykedni mindig lehet, bar nemtom megeri-e. mindenesetre holnap is adhatnank nekik egy szep orbitalis tockost, ha megszavaznank a 2 igen-t. en a magam reszerol mindent megfogok tenni az ugy erdekeben.nem lassu, csak most neztem ide 😉
rengeteg otletes es tenyleg szep kep van, erdekes, hogy az elso 3 az mind nagy tre.
vectore baromi jo 😉enis tettem meg fel parat. nezzetek meg. klikk ide
amugy levehetjuk, ha gondoljatok, de en inkabb vmi frappans szovegen tornem a fejem.
xcut: mit irtal pontosan?
moderátori jogommal élve az url – t betakartam
sztem nemlesz.
en pl mar szamtalanszor toroltem duplazott topicot, es nem jelentettem be, mert evidens 😉[sóhaj]
Ma még vacsora elõtt vagyok…
[align=right][snapback]101904[/snapback][/align]nagyon belejottel :rolleyes:
(sztem ilyen aprosagokat kar bejelenteni.)ez egy iszonyat kewl kep, beis raktam hatternek 😉
mivel engem az elso az „almosvolgy legendaja” (sleepy hollow) c. filmre emlekeztet, ezert lehetne „almosvolgy” a kep cime. -
SzerzőBejegyzés