Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
🙂 senkinek nem jó semmi…
igazából ha nem vakítana ennyire, (mondjuk a fehér helyett halványkék) az már szinte tökéletes lenne, esetleg néhány elválasztóvonal még lehetne, és abba már tényleg nem mernék belekötni…
[align=right][snapback]100609[/snapback][/align]hat pont ezaz, hogy vakit. igenyesebb, mint az elozo, de nem hasznosabb.
azert, hogy jot is mondjak: a fooldali kereso kiraly, mar ideje volt 😉
(raadasul a mai atlagos belepett tagok szama is rekordot dontott imho)miért nem váltasz témát?? 😉
[align=right][snapback]100608[/snapback][/align]mert par frissites utan ugyis visszadobna, probaltam…
pls csaba vmit csinalj a fooldallal, mert iszonyat egybefolyik. az elozo imho jobb volt..
Old Sc(h)otch: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules
en a hirek cuccot szivesen vallalnam. kicsit zavaro pld, hogy kovi nem minden hirt rak ki, raadasul hetvegen abszolut nincs.
jelenleg meg a hir irasahoz sincs jogom, nemhogy az oldalba valo beilleszteshez.
meg azt sem ertem, hogy miert csak kovinak van joga a hirek adminolasahoz… mintha a tobbiek nem ertenenek hozza.mldonkey
elfelejtettem: az ‘mbox’ fileokat kell importalni.
elvileg mukodnie kene. imho az 1.4->2.0 verziovaltas miatt van, kicsit atrendezodtek a konyvtarak.
csinald kezzel: file/importalas, aztan ertelem szeruen inbox, sent-mail, stb.xcut: partíció 😉
angolul partition. tehat nem partricio es partrition 😉„Az uhu kamion sajnos nem tudja frissiteni a grafikus felületét, csak ha ujra inditod -> ezért ebböl a szempontbol olyan mint a má$ik.”
eleg csak bizonyos grafikus feluleteket (kde, gnome, xfce) leloni (ujrainditani) ha pl *boxot, vagy enlightenment-et hasznalnal uhu alatt, akkor azt is rendesen befrissitene.
ja es pls a kezdoknek ne legyen mar ekkore a mellenye. itt is ervenyes az a dolog, mint mindenhol a vilagban: tiszteljuk a tapasztaltabbat, es nem szolunk be neki. koszi
-
SzerzőBejegyzés