killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967494
    killall
    Felhasználó

      🙂  senkinek nem jó semmi…

      igazából ha nem vakítana ennyire, (mondjuk a fehér helyett halványkék) az már szinte tökéletes lenne, esetleg néhány elválasztóvonal még lehetne, és abba már tényleg nem mernék belekötni…
      [align=right][snapback]100609[/snapback][/align]

      hat pont ezaz, hogy vakit. igenyesebb, mint az elozo, de nem hasznosabb.
      azert, hogy jot is mondjak: a fooldali kereso kiraly, mar ideje volt 😉
      (raadasul a mai atlagos belepett tagok szama is rekordot dontott imho)

      Hozzászólás: Javaslatok #1967492
      killall
      Felhasználó

        miért nem váltasz témát?? 😉
        [align=right][snapback]100608[/snapback][/align]

        mert par frissites utan ugyis visszadobna, probaltam…

        Hozzászólás: Javaslatok #1967488
        killall
        Felhasználó

          pls csaba vmit csinalj a fooldallal, mert iszonyat egybefolyik. az elozo imho jobb volt..

          Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987233
          killall
          Felhasználó
            Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987824
            killall
            Felhasználó

              en a hirek cuccot szivesen vallalnam. kicsit zavaro pld, hogy kovi nem minden hirt rak ki, raadasul hetvegen abszolut nincs.
              jelenleg meg a hir irasahoz sincs jogom, nemhogy az oldalba valo beilleszteshez.
              meg azt sem ertem, hogy miert csak kovinak van joga a hirek adminolasahoz… mintha a tobbiek nem ertenenek hozza.

              Hozzászólás: DCPlusPlus #1987764
              killall
              Felhasználó

                mldonkey

                Hozzászólás: Evolution mentés FC3 alatt #1987746
                killall
                Felhasználó

                  elfelejtettem: az ‘mbox’ fileokat kell importalni.

                  Hozzászólás: Evolution mentés FC3 alatt #1987745
                  killall
                  Felhasználó

                    elvileg mukodnie kene. imho az 1.4->2.0 verziovaltas miatt van, kicsit atrendezodtek a konyvtarak.
                    csinald kezzel: file/importalas, aztan ertelem szeruen inbox, sent-mail, stb.

                    Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987226
                    killall
                    Felhasználó

                      xcut: partíció 😉
                      angolul partition. tehat nem partricio es partrition 😉

                      Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987222
                      killall
                      Felhasználó

                        „Az uhu kamion sajnos nem tudja frissiteni a grafikus felületét, csak ha ujra inditod -> ezért ebböl a szempontbol olyan mint a má$ik.”

                        eleg csak bizonyos grafikus feluleteket (kde, gnome, xfce) leloni (ujrainditani) ha pl *boxot, vagy enlightenment-et hasznalnal uhu alatt, akkor azt is rendesen befrissitene.

                        ja es pls a kezdoknek ne legyen mar ekkore a mellenye. itt is ervenyes az a dolog, mint mindenhol a vilagban: tiszteljuk a tapasztaltabbat, es nem szolunk be neki. koszi

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 3,638