Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fekete polo ++
Gyere killall, lenyomlak… 🙂
bbt… a visszafogott elegancia… 😀
[align=right][snapback]100080[/snapback][/align]lehet lenyomni 🙂
A moderátor úr nem tudja, hogy van már VMWare topik?
[align=right][snapback]100321[/snapback][/align]mindigis vo’t 😉
nekem 2.6.7-grsec van, es gyors. nemtudom milyen a „nagymertek”, mivel en az elmult egy evben sajatforditasu kernelekkel nyomtam, es minden disztro alatt gyors volt. nezd meg fellow pear patch-et, abban majdnem minden bennevan.
jootlet nagyon. tesztelem szivesen, ha vki megirja ;>
forditasz magadnak egy vanillat (olyan beallitasokkal, amilyet szeretnel), azt kesz. annal ugysincs gyorsabb.
fellow doskijai miatt nemlesz nehez 🙂
Gyuszk:
_alaposan_ olvasd el, a sajat erdekedben:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardruleshmm… és melyik bsd telepítésével lehet a legtöbb tapasztalatot szerezni?
[align=right][snapback]100287[/snapback][/align]hat az openbsd es a netbsd mar kicsit nehezebb, de nem nagyon. eloszor gyurkozz meg egy debiannal 🙂
„ha fent lesz a debian, akkor meg nagyon tanul, mert vmware-re meg vmilyen bsd-t is jó lenne kipróbálni… ^^
nyár végére már jó lenne, ha átküzdeném magam min 1x egy bsd telepítésén…”a freebsd telepitese imho konnyebb, mint a debiane…
-
SzerzőBejegyzés