Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szeretnélek megkérni, h a keresõvel próbáld meg megkeresni..vagy mondj címszavakat, rákeresek én..biztos rémlik neked vmi..csak én így hogy keressek rá, h nem tudom, h hogyan fordult elõ..
[align=right][snapback]100244[/snapback][/align]altgr, @, nem megy
most nemazert, de egy debianosnak ilyeneket illene tudnia. ez ugyanaz, amin fellow kiakadt, total megertem. a raknak van kedve ugyanazt elmondani 50x. ott a google, itt a kereso. vagy _nem_ kell debiant hasznalni.
a szinttol fugg. ha meg sosem lattal linuxot, akkor az uhu is lehet uberhardcore.
google, kereso, stb.
egyebkent ez a 3.30-r3 NONUS mi? en nemhallottam rola..Utálok egyszerre sokat fizetni. Bexeltem a havi 400-at.
Viszont mégjobban utálok és nem is szoktam olyan helyre fizetni ahhol nem tudom hova kerül a zseton. Ezért csatlakoztom a polós megoldáshoz. Esetleg a plüss pingvin megoldást is elfogadnám Miszerint egy 2000 ft-os pingvint adnátok 3500 ért és akkor nekem is van valami a kezemben és ti is jól jártok.
[align=right][snapback]100129[/snapback][/align]igen, pontosan igygondolom en is.
csak uhus indulhat?:)
Nos, ismét egy röptetés: a debiánnal nem kapcsolatos „Fellow hová tûnt…” topikot áthoztam a javaslatok közé.
[align=right][snapback]99978[/snapback][/align]azert raktam oda, mivel fellow debianos, es azt hittem, hogy csak a debianosokat fogja erdekelni. ez nem igy lett 🙂
egyebkent semmi baj, hogy atraktad, enis megtettem volna.A polokreallassal csak az a baj, hogy ha jot akarsz, akkor egy ceggel elvegezteted, megtervezteted a logot, stb. Es a gyartasi folyamatokra is ugyelsz. Ezzel nincs is gond.
De. a crazyboxot most hagyuk ki. Nekem nem tetszett a linuxforumos polo oszinten. Tul egyszeru. olyan semmilyen.
Anno terveztem es utana is jartam a dolgoknak, hogy hogyan lehet polo nyomatot kesziteni, polostol mindenestol.
Kb az jott ki hogy akar egy kinai polo is ami nem szakad szet az elso felveveskor ~1000 forintnal kezdodik. Es ugye ez azert tartos is valamennyire. Azt nem szeretnenk megtenni pl hogy veszunk 200 forintos polot azt jovan es akkor kiszurjuk a szemet.
Mind1, logo nyomassal, stb.-vel egyutt kb olyan ~2000 forint korul jott ki az ar. /darab…
Namost ha ugye ebbol tamogatast is akarunk akkor mondjuk racsapunk egy 500-ast. 2500 meg nem draga egy poloert.
De… Ezt ha nekunk lekell gyartatni akkor X darabot pl 200-at lekell gyartani …
Mivel darabra adnak arajanlatot es mondjuk 50 polo alatt elhajtanak a nyomdabol.
Kis szamolas utan 100 darab polonal 200.000 forintos beruhazas… Es akkor meg nem vettek meg a polokat! Ha nem is fogy el a szaz darab, akkor megint kidobtunk egy valag penzt az ablakon ugye.
Ez a baj a poloval. A HUPnal maskepp volt a polobiznisz. De sajnos az a „CEG” vagy csoport vagy ki, minket nem igazan keresett meg ilyen ajanlattal.
Tehat ez igen osszetett dolog. Es sajnos itt is penz kell a beruhazashoz. Egy olyan beruhazashoz ami nemhogy tamogatast hozna a linuxforumnak, de lehet hogy bebuknank az egeszet es csak vesztenenk rajta penzt.
UGye mivel nem vagyunk egy ceg mint linuxforum ezert nem tudunk maganvagyonbol ennyit „kockaztatni”
Valami megoldast kikellene talalni ez teny.
Jo volna polo meg bogre, meg ilyesmi.
udv
-krix-
[align=right][snapback]99933[/snapback][/align]nagyon tisztelem benned krix, hogy higgadt es megfontolt vagy, raadasul nem irsz hulyesegeket 🙂
szoval ezt vegiggondoltam, valoban rafizetes lenne nektek. bar kitudja, hatha idovel epp egy ceg fog titeket megkeresni, hogy annyira szeretne tamogatni az oldalt.
sokszor lattam olyat, hogy „az oldal szponzorokat keres”, sztem ti is nyugodtan kiirhatjatok. akar a linuxos ujsagokban is meglehetne jelentetni.
valoban kene vmi megoldas, es hidd el nekem, hogy ez csak vmi merchandise formajaban lenne olyan, amit mindenki elfogadna. nemfeltetlen kell polo, az tul draga. barmit kilehet talalni. egerpad, kulcstarto, matrica, poszter stb. ezek eloallitasi koltsege nem olyan sok, es sztem 500-at barki fizetne erte, tehat vmicske haszon nektek is befolyna.egyebkent hogy fellow gondolatahoz is visszaterjek: en mar reg nemirok az olyanoknak, akik vmi olyan dolgot kerdeznek, amit fel perc alatt meglehet talalni a kereso segitsegevel.
nagyon jol tudom, hogy mennyire idegesito folyton ugyanazokat latni.
epp ezert irom Neked krix, hogy nezz be a javaslatok/netikett topikba. ott van egy tizeniksz pontos netikett, ami erre is kiter. vmi lathato helyre kene kirakni, ill a kezdo forumozoknak minden topicnyitas elott ezt kene akar popupolni, vagy vmilyen modon megjeleniteni, hogy ralegyenek kenyszeritve a keresesre. igy a forum szinvonala, ami tenyleg csokkent, sztem fenyevekkel megnone.
nem ertek a phphoz, tehat nemtom mennyi idobe telne ezt megvalositani, de sztem megerne a forum erdekeben.
egyebkent en sosem kernek penzt egyetlen postert sem, legyen az 50 soros, vagy egy karakteres. imho itt mindenki hobbibol van, nem penzert. (ezt majd kifejtem fellownak mailben is)killall
sokat er nekem a forum, mivel rengeteget tanultam itt.
reszemrol segitseggel, es barminemu linuxforumos merchandise (polo, bogre, egerpad, stbstb) vetelevel. mivel bekellett vmit ikszelnem, ezert a havi 100 ft-ot ikszeltem be.
tovabba folytatom azt a jo szokasomat, hogy akinek csak tudom, annak ajanlom ezt a helyet.na, en nem akartam ehhez hozzaszolni, mert gondoltam, hogy fellow-val mailben megvitatom, de most megteszem. vegulis elegge elkanyarodott a tema az eredetitol, de nem baj.
a forumhoz mindenkepp szponzorokat kene keresni (ld. hup). erdemes lenne vmilyen szamitastechnikaval foglalkozo ceggel szponzoraltatni (ld. hup-kiskapu, axelero, stb), nem pedig koton, meg ilyesmi.
a crazybox nagyonjo volt (en tobbmindent rendeltem toluk), viszont emlekszem, hogy a villogo linuxos tanga miatt enis szoltam. termeszetesen ez nem a reklam ellen ment (asszem ezt ki is fejtettem egy akkori postomban), hanem a tanga es villogas miatt. a linux celkozonsege ferfiakbol all, akik nem hordanak tangat (jo, azota en vettem egyet a baratnomnek, de gondolom anelkul is tudtam volna venni, hogy itt villog az arcomba).
szumma szummarum kene egy _igazi_ es _jo_ linuxforumos polo (fekete, mind2 oldalan nyomott), amibol ugyanugy kapnatok Ti is juttatast minden egyes eladott darab utan, mint a HUP polobol. (ezt azert merem felvetni, mert eleg megnezni a hupon torteno szavazas perpil hol all a legjobb linuxos oldal kategoriajaban :)). tehat mindenkepp vmi olyan ceg kene (akar a crazybox is lehet, mert nagyon jo minoseguek a termekei), akik olcson gyartanak linuxforum polot, amit aztan mi ugyis megveszunk, es amibol Ti is reszesedtek.
en ezt latom egyedul eletkepesnek. sms, meg csekk, meg ilyesmi…. nemhinnem, hogy barki is milliomos lenne kozulunk. ha milliomos lennek en szivesen tamogatnam nagy osszeggel a linuxforumot, de sajnos nemtudom megtenni. viszont polot, meg ruhat kell hordani, azt mindenki vesz. a linux fanatikus meg nyilvan linuxosat szeretne. ezt tessek megoldani, es minden megoldodik.
egyebkent fellowval maximalisan egyetertek, de azt majd mailben, Oregonnal szinten, es csabaekkal is.
amit leirtam, az sztem a jarhato ut, amikor mindenki joljar. -
SzerzőBejegyzés