killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hol vannak a debian srge és sid isoi? #1986784
    killall
    Felhasználó

      fsnrol is. de gaz. nemis ertem

      Hozzászólás: Hol vannak a debian srge és sid isoi? #1986783
      killall
      Felhasználó

        hmm.. huprol leszedtek mindent.. csak az alpha isok vannak fent. szivacs…

        Hozzászólás: Grub install #1986763
        killall
        Felhasználó

          grub-install /dev/hda

          Hozzászólás: Modul használat #1986760
          killall
          Felhasználó

            insmodot eleg egyszer beirnod konzolba.

            Hozzászólás: Wine egyre jobb! #1979406
            killall
            Felhasználó

              ez egy linuxos forum, mi nem foglalkozunk illegalitassal. legalabbis nem hirdetjuk. te se tedd. koszi.

              Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974419
              killall
              Felhasználó

                rosszul fogalmaztam 😉
                nem betorni, hanem meghoditani. igy mar azert mas, nem? 🙂

                Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974416
                killall
                Felhasználó

                  szedd ossze magad, es hoditsd meg 😉
                  nem nehezebb, mint egy not betorni 🙂

                  Hozzászólás: wine source #1986521
                  killall
                  Felhasználó

                    Hello
                    Szeretnék jáccani a Half Life 1 el de nem tudok..
                    lécci sehógítsen valaki aki profi a wine-s témában
                    Debian-Sarge(2.6.8.1)+fent van az Nvidia driver is….
                    apt-get install wine
                    apt-get install wine-dev
                    sikerült cd-rõl feltennem , el is indul de a játék nem mûxik
                    [align=right][snapback]99708[/snapback][/align]

                    pontosits

                    Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974414
                    killall
                    Felhasználó

                      Off:
                      killall -> csak nem új kihívások elé nézel? Ezt az aláírásod miatt gondolom. 😀
                      [align=right][snapback]99703[/snapback][/align]

                      dede 🙂
                      mind3 gyongyszemet felnyomtam vmware ala es tanulgatom oket. fantasztikus kihivas 😉

                      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974412
                      killall
                      Felhasználó

                        „A Sid és a Debian esetén is vannak ilyen csodák, a Sid-re nem mindíg lehet egy régebbi Debian csomagot feltenni – bár ez csak hallomás”

                        na, akkor hogy a zavart eloszlassam: a sid a debian unstable aga. tehat nincs _kulon_ sid es _kulon_ debian. bar feltetelezem, hogy csak veletlenul fogalmaztal rosszul, es en ertettem felre 🙂
                        regebbi csomagot meg minek, ha a sidben a regiek legujabb valtozata van?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 3,638