Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fsnrol is. de gaz. nemis ertem
hmm.. huprol leszedtek mindent.. csak az alpha isok vannak fent. szivacs…
grub-install /dev/hda
insmodot eleg egyszer beirnod konzolba.
ez egy linuxos forum, mi nem foglalkozunk illegalitassal. legalabbis nem hirdetjuk. te se tedd. koszi.
rosszul fogalmaztam 😉
nem betorni, hanem meghoditani. igy mar azert mas, nem? 🙂szedd ossze magad, es hoditsd meg 😉
nem nehezebb, mint egy not betorni 🙂Hello
Szeretnék jáccani a Half Life 1 el de nem tudok..
lécci sehógítsen valaki aki profi a wine-s témában
Debian-Sarge(2.6.8.1)+fent van az Nvidia driver is….
apt-get install wine
apt-get install wine-dev
sikerült cd-rõl feltennem , el is indul de a játék nem mûxik
[align=right][snapback]99708[/snapback][/align]pontosits
Off:
killall -> csak nem új kihívások elé nézel? Ezt az aláírásod miatt gondolom. 😀
[align=right][snapback]99703[/snapback][/align]dede 🙂
mind3 gyongyszemet felnyomtam vmware ala es tanulgatom oket. fantasztikus kihivas 😉„A Sid és a Debian esetén is vannak ilyen csodák, a Sid-re nem mindíg lehet egy régebbi Debian csomagot feltenni – bár ez csak hallomás”
na, akkor hogy a zavart eloszlassam: a sid a debian unstable aga. tehat nincs _kulon_ sid es _kulon_ debian. bar feltetelezem, hogy csak veletlenul fogalmaztal rosszul, es en ertettem felre 🙂
regebbi csomagot meg minek, ha a sidben a regiek legujabb valtozata van? -
SzerzőBejegyzés