killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wine source #1986518
    killall
    Felhasználó

      Itt egy lehetséges megoldás a legújabb transgaming winex (cedega) cuccára:

      tessék a cvs fa elérése (ird be parancssorba, és legyél egy olyan könyvtárba ahova leszedheti):
      cvs -d:pserver:[email protected]:/cvsroot login
      ha jelszót kér „cvs” vagy semmi, utána
      cvs -z3 -d:pserver:[email protected]:/cvsroot co winex

      Ezzel elméletileg játszani is tudsz, de vigyázz, mert ez fejlesztõi verzió, könnyen belefuthatsz egy hibás forrásfáljba, amivel nem sokat lehet kezdeni.
      Viszont a http://sourceforge.net -en rákeresel a wine-ra onnan kaphatsz tuti biztos, de régebbi csomagot, amibe viszont tudtommal nincs „directx-emuláció”.
      Ha valakinek van olyan cedega-ja cvs-be ami tuti megy akkor szóljon, mert jelenleg nekem is problémám van vele 🙂
      [align=right][snapback]99686[/snapback][/align]

      debian sidben ez van: Wine 20040716
      es van benne directx emulacio (fut tokeletesen a red faction)

      Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986356
      killall
      Felhasználó

        apt-cache search kde

        aztan kivalasztod a dev-est

        Hozzászólás: Linux könyvek #1986144
        killall
        Felhasználó

          ezt kiegeszitve: pere laszlo – linux felhasznaloi ismeretek 1-2 alapkonyv, azt mindenkinek megkell vennie. a nem-kezdoknek is tartogat rengeteg informaciot, es a kezdoknek is emberi nyelven (ertem ezalatt a kozerthetoseget) irja le a dolgokat. ez az egyik legjobb (ha nem a legjobb) linuxos konyv. 2 reszes, darabonkent 2.5 rongy. marhara megeri, akar neten is megrendelheted a libriben, vagy a kiskapunal.

          Hozzászólás: Hogyan kell mountolni? #1984681
          killall
          Felhasználó

            Van egy 256Mb os penndrájvom és szeretném használni….
            mit kell tennem azonkívül hogy bedugom az USB-be?
            [align=right][snapback]99443[/snapback][/align]

            nekem nincs pendrive-om, de gondolom vmi ilyesmit kell csinalnod:
            ‘mount /dev/sdaX filerendszer /ahova/akarod’

            valszeg sda1 lesz, ha csak egy usb kutyud van. a filerendszernek irhatsz ‘auto’-t, de erdemes konkretan meghataroznod – man mount
            a /ahova/akarod directory pedig letezzen (vagy egy meglevo _uresbe_ mountold fel, vagy hozz letre ennek az eszkoznek egy directory-t.

            ha igy nemmegy, akkor valszeg a kerneled nem tamogatja az usb-t, ergo forditsd ujra usb supporttal, vagy forgass egy ujat (ezzel jobban jarsz, de elobb olvass utana).

            killall
            Felhasználó

              Sajnos a karakter készletek, lokál beállítások nálam nagy juk. 🙁

              Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980745
              killall
              Felhasználó

                Koppany: ifup eth1 -re irta hogy nincs ilyen, ifconfig -a -ra felsorolta amit latott…

                Bbt: Nem volt turelmem tovabb tokolni, foltettem a feather linuxot vinyora, nehany dedian csomaggal kiegeszitve siraly ….
                Ezt most dillo nevezetu bongeszorol irom, meg be kell loni a billentyuket…
                [align=right][snapback]99427[/snapback][/align]

                ha igy haladsz, akkor akar jovoheten bele is vaghatnal a debianba 😉

                Hozzászólás: debian csomagot uhura??? #1986169
                killall
                Felhasználó

                  sany: ugyanmar, legalabb tobben gyozzuk meg a helyes cel erdekeben 😉

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984222
                  killall
                  Felhasználó

                    No, az a helyzet, hogy hamarosan egy kis haladást fogunk elérni (remélem)
                    Ugyanis felvettem e kapcsolatot a forumrendszert és a mambot integráló srácokkal, és egy jelképes összegért (40USD) rendbekapják a cuccot + rendesen tudjuk frissíteni a forummotort a legújabb kiadásokra.
                    Szóval még egy kis türelem……

                    Csaba
                    [align=right][snapback]99404[/snapback][/align]

                    remek 😉

                    Hozzászólás: gkrellm #1984112
                    killall
                    Felhasználó
                      Code:
                      razoli@debian:~$ su
                      Password:
                      debian:/home/razoli# apt-get install gk
                      gkdebconf              gkrellm-hddtemp        gkrellm-reminder
                      gkdial                 gkrellm-hdplop         gkrellm-snmp
                      gkdial-gnome           gkrellm-i8k            gkrellmss
                      gkermit                gkrellm-i8k2           gkrellmss2
                      gkrelldnet             gkrellm-ibam           gkrellm-volume
                      gkrelldnet2            gkrellmitime           gkrellm-volume2
                      gkrellkam              gkrellm-leds           gkrellmwho2
                      gkrellm                gkrellm-mailwatch      gkrellmwireless
                      gkrellm2               gkrellm-mailwatch2     gkrellmwireless2
                      gkrellm-alltraxclock   gkrellm-mldonkey       gkrellm-x86info
                      gkrellm-alltraxclock2  gkrellmms              gkrellongrun
                      gkrellm-bfm            gkrellmms2             gkrellshoot
                      gkrellm-common         gkrellm-newsticker     gkrellweather
                      gkrellmd               gkrellm-radio          gkrelmm-alltraxclock2
                      gkrellm-gnome          gkrellm-radio2         gksu
                      debian:/home/razoli# apt-get install gkrelmms              
                      Csomaglisták olvasása… Done
                      Függõségi fa építése… Done
                      E: Nem található a gkrelmms csomag
                      debian:/home/razoli#

                      Na azért ez nem semmi. Mit szúrtam el? Látom, hogy ott a csomag, de ha telepíteni akarom már nem látja. 🙂
                      Persze ez mind már Debian alatt.
                      [align=right][snapback]97251[/snapback][/align]

                      2l 🙂
                      gkreLLmms ;);)

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984219
                      killall
                      Felhasználó

                        kovi xdesktopwaves-es hirehez vki hozza tud szolni?
                        nekem azt irja, hogy nemvagyok regisztralva 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 3,638