killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: debian csomagot uhura??? #1986166
    killall
    Felhasználó

      „Illetve érdemes lenne megvennem a 7 debian CD-t? Gondolom van olyan kúltúrált és az én szintemre butított telepítõje, mint az Uhunak….”

      hat arra ne szamits. kulturaltnak kulturalt, csak nem az uhu telepito „2 kattintos” szintjen van.
      raadasul felgrafikus (tulajdonkeppen konzolos), ami kellokepp elijeszti a kezdoket. de sztem vagj bele, fellow irasa alapjan.

      Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986337
      killall
      Felhasználó

        legjobban a winamp5 baromira jól áttekinthetõ médiakönyvtár-szerkezete hiányzik…
        [align=right][snapback]99351[/snapback][/align]

        sajnos nemlattam meg winamp 5-ot 😉
        de 3-at sem 🙂

        Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986335
        killall
        Felhasználó

          http://linux-sound.org itt nezz korul. egyebkent az mplayernek van xmms pluginja, vagy forditva.
          pontosan mi kene?

          Hozzászólás: Linux Háttér #1986233
          killall
          Felhasználó

            http://www.google.co.hu/search?q=slackware…n-US:unofficial


            a google legyen a legjobb baratod

            Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985631
            killall
            Felhasználó

              en az ext3-at ajanlanam (journaling, ugye)

              Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974391
              killall
              Felhasználó

                Hát szerintem kezdésnek egy UHU megteszi. Aztán Debian/Slack. Aztán meg jöhetnek a forrás alapú disztrók. Nem, nem feltétlenül Gentoo. Inkább mondjuk SourceMage. Nah ezzel már lehet fejlõdni 😉
                [align=right][snapback]89293[/snapback][/align]

                ezzel egyetertek, de helyesbitenek: debian utan (dehogy utan, melle; mivel a debian mindigis szivugyem lesz ;)) johetnek a bsd-k 🙂
                (en pl a napokban felnyomom mind3at (FreeBSD, NetBSD, OpenBSD) vmware-re es elkezdem oket tanulmanyozni. mondjuk FreeBSD-vel mar ismerkedtem, de az nemvolt kimerito 🙂
                aztan majd ha kozelebbrol megismertem oket, es vegre ki%@!sszuk a pianinot a szobambol, akkor veszek ocsoe’ apromogyoroponthurol vmi leharcolt p2-est, azt haddszoljon ;))

                Hozzászólás: Hang+slapt-get #1983479
                killall
                Felhasználó

                  Sovi: fordits egy 2.6-os kernelt pure alsa tamogatassal.

                  gUHU: jah, en mindig, mindenhol jol jovok 😉

                  Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986102
                  killall
                  Felhasználó

                    konsole-t felejtsd el (kde-s ratyi). helyette van aterm es Eterm (elvakultaknak (like me) multi-aterm 😉
                    a temak nalam sem mentek, de nemisbaj, mert a ganymede brillians.

                    Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986099
                    killall
                    Felhasználó

                      http://amsn.sourceforge.net ez pedig lenyegesen jobb, mint a kopete 😉

                      Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986097
                      killall
                      Felhasználó

                        ahh.. mindegyiknek van mas alternativaja is. ha mar nem hasznalsz kde-t, akkor a programjaitol is elkene szakadnod.
                        termeszetesen lehet automatikusan inditani programokat, a /home/xcut/.xsession file-ba ird be oket, majd utanuk egy & jelet rakj (exec programnev &), majd a vegere exec enlightenment.
                        systray az viszont nincs. ha az kell, akkor hasznalj kde-t (bar inkabb a post eleji dolgot javasolnam).

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 3,638