Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Illetve érdemes lenne megvennem a 7 debian CD-t? Gondolom van olyan kúltúrált és az én szintemre butított telepítõje, mint az Uhunak….”
hat arra ne szamits. kulturaltnak kulturalt, csak nem az uhu telepito „2 kattintos” szintjen van.
raadasul felgrafikus (tulajdonkeppen konzolos), ami kellokepp elijeszti a kezdoket. de sztem vagj bele, fellow irasa alapjan.legjobban a winamp5 baromira jól áttekinthetõ médiakönyvtár-szerkezete hiányzik…
[align=right][snapback]99351[/snapback][/align]sajnos nemlattam meg winamp 5-ot 😉
de 3-at sem 🙂http://linux-sound.org itt nezz korul. egyebkent az mplayernek van xmms pluginja, vagy forditva.
pontosan mi kene?http://www.google.co.hu/search?q=slackware…n-US:unofficial
…
a google legyen a legjobb baratoden az ext3-at ajanlanam (journaling, ugye)
Hát szerintem kezdésnek egy UHU megteszi. Aztán Debian/Slack. Aztán meg jöhetnek a forrás alapú disztrók. Nem, nem feltétlenül Gentoo. Inkább mondjuk SourceMage. Nah ezzel már lehet fejlõdni 😉
[align=right][snapback]89293[/snapback][/align]ezzel egyetertek, de helyesbitenek: debian utan (dehogy utan, melle; mivel a debian mindigis szivugyem lesz ;)) johetnek a bsd-k 🙂
(en pl a napokban felnyomom mind3at (FreeBSD, NetBSD, OpenBSD) vmware-re es elkezdem oket tanulmanyozni. mondjuk FreeBSD-vel mar ismerkedtem, de az nemvolt kimerito 🙂
aztan majd ha kozelebbrol megismertem oket, es vegre ki%@!sszuk a pianinot a szobambol, akkor veszek ocsoe’ apromogyoroponthurol vmi leharcolt p2-est, azt haddszoljon ;))Sovi: fordits egy 2.6-os kernelt pure alsa tamogatassal.
gUHU: jah, en mindig, mindenhol jol jovok 😉
konsole-t felejtsd el (kde-s ratyi). helyette van aterm es Eterm (elvakultaknak (like me) multi-aterm 😉
a temak nalam sem mentek, de nemisbaj, mert a ganymede brillians.http://amsn.sourceforge.net ez pedig lenyegesen jobb, mint a kopete 😉
ahh.. mindegyiknek van mas alternativaja is. ha mar nem hasznalsz kde-t, akkor a programjaitol is elkene szakadnod.
termeszetesen lehet automatikusan inditani programokat, a /home/xcut/.xsession file-ba ird be oket, majd utanuk egy & jelet rakj (exec programnev &), majd a vegere exec enlightenment.
systray az viszont nincs. ha az kell, akkor hasznalj kde-t (bar inkabb a post eleji dolgot javasolnam). -
SzerzőBejegyzés