killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986095
    killall
    Felhasználó

      systray nincs. mire gondolsz pontosan? iconbox van „talca” helyett.

      Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986093
      killall
      Felhasználó

        pl ird be konzolba 😉

        Hozzászólás: Red Faction #1918852
        killall
        Felhasználó

          nah, vegre megtalaltam ezt a topicocskamat 🙂
          jelentem, debian sid alatt Wine 20040716-tal gyonyoruen muxik a jatek. (wineba telepitettem fel 2cd-rol)
          ahh most nagyon boldog vagyok 😉

          Hozzászólás: quake2 4 linux #1954855
          killall
          Felhasználó

            ahh, vhogy idetevedtem… megoldodott?
            ha nem, akkor nyomj mar egy screenshotot, mert erdekel.
            (soha nemhalottam meg ilyenrol egyebkent)

            ja egyebkent temaba vagva: sajnos iszonyat gaz a q24lnx hangkezelese, kesik mint atom. bar legalabb fut 😉

            Hozzászólás: gnome tuning #1985809
            killall
            Felhasználó

              xfce-t használok és néhány apróságot gnome alól pl:
              gnome-system-monitor –> de kezdek rászokni a konzol top-ra 🙂
              gdesklets –> zseniális egy dolog!
              http://guhu.fw.hu/snapshot1.png
              [align=right][snapback]98653[/snapback][/align]

              kollega 🙂

              2 hozzafuznivalom is van a desktopodhoz, egy pozitiv es egy negativ.
              kezdjuk a negativval: hogy birja a szemed ezt a barbie-like rozsaszint?? 😉
              pozitiv: amugy ettol eltekintve nagyon dizajnos 😉

              kis jotanacs: lattam, hogy atermben csak a bash prompt van. nemtom, hogy mennyire zavar.
              ha szeretnel „normalis” promptot, akkor az aterm inditoopcioi koze szurd be a ‘-ls’ (login shell) opciot 🙂
              lehet a prompt szinet is valtoztatni, pl ha keket szeretnel, akkor, a .bash_profile-ba:

              Code:
              export PS1=”[e[34;1m]u@h:w$ [e[0m]”

              ha a rootnak pirosat szeretnel, akkor a root bash_profile-jaba ugyanezt, kiveve a 34 helyett 31-et irj. (ezeket a szineket uhu alatt annyira megszerettem, hogy atultettem debianba is 😉

              (egyebkent par napja enlightenmentet hasznalok, egyszeruen mindig raunok a wmekre ;))

              itt egy screenshot:

              Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980729
              killall
              Felhasználó

                termeszetesen semmi baj az ubuntuval. egyszeruen ez a disztro nem debian, ennyi.
                ha lesz debian szarmazekok, akkor semmi gond nem lesz. mindennemu ellensegeskedest tessek mellozni. koszi.

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972578
                killall
                Felhasználó

                  nemtudom ki pakolja vissza folyton a debian topicba az ubuntut, de ezennel kerem, hogy _ne_ tegye.
                  ha megegyszer visszakerul, akkor szivtelenul lefogom torolni.
                  koszi elore is.

                  Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983942
                  killall
                  Felhasználó

                    persze, de azert erdemes vegigmenni rajta (ha nemtudod, hogy mi mire valo)

                    Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983940
                    killall
                    Felhasználó

                      Leszedtem a 2.4.28-at…majd azt is fordítok, gyakorlásképp..vagyis ahelyett, h újrafordítanám a 2.4.27-et, inkább 28-at fordítok..igaz, így minden beállítást újra el kell végezni, de legalább látni fogom, h mi holl van, meg ha lesz idõm, rákérdezek, utánnaolvasok,ilyesmi 🙂
                      Aztán persze majd nyomulok 2.6.x-el is..csak elõbb legyen 2.4x-em 🙂
                      [align=right][snapback]98382[/snapback][/align]

                      dehogy kell. kimented a .configot, majd a 2.4.28 menuconfigjaba betoltod (load an alternate config file, majd beirod az eleresi utat) 😉

                      Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985568
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 3,638