killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985566
    killall
    Felhasználó

      😀  😀  😀
      Egyébként én killallnak köszönhetem, hogy van Debianom. Valahogy õ inspirált, hogy próbáljam ki és nem bántam meg. 🙂
      [align=right][snapback]98251[/snapback][/align]

      hat ennek nagyon orulok 🙂
      remelem nem fogsz csalodni benne (ez kizart) 😉
      a debianos kozosseg egyebkent a legosszetartobb imho itt a linuxforumon.
      engem fellow inspiralt, szoval szep kis csaladfat rajzolhatnank inspiraciokbol 😉

      Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985564
      killall
      Felhasználó

        Ha lesz is majd segít a linuxforum 🙂
        [align=right][snapback]98234[/snapback][/align]

        hat ha a linuxforum nem segit, akkor azert majd mi is megprobalunk, ok? 😉

        Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985558
        killall
        Felhasználó

          persze, hasznalhatod. csak ne ijedj meg a buktatoktol 🙂

          Hozzászólás: opera: egyenesen a pokolbol #1985507
          killall
          Felhasználó

            ugylatszik valtogatjuk a moodokat 🙂
            mondjuk azert annyira nemveszes, inkabb csak !%/!+”(=@ faradt vagyok.
            jo piazgatast, meg hasonlok 😉 ja es privatot nem nezel? 🙂
            na, mentem aludni, joccakat

            Hozzászólás: Hogyan kell mountolni? #1984664
            killall
            Felhasználó

              ez a reactos nemis rossz. most hirtelenjeben felnyomtam vmware-re… azert meg eleg bugos a kicsike, pl shutdownolni nemtud. mondjuk 8 megas oprendszertol meg ez a teljesitmeny is szep (jo, persze nem osszekeverni a 2floppys linuxokkal) 😉
              en mindenesetre meg sok remenyt fuzok ehhez a projecthez.

              Hozzászólás: opera: egyenesen a pokolbol #1985504
              killall
              Felhasználó

                killall most nagyon faradt (suli, meg egyeb maganeleti problemak), de majd rajtalesz a szeren…:)

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984206
                killall
                Felhasználó

                  nekem nem 🙂

                  Hozzászólás: #1983107
                  killall
                  Felhasználó

                    Asszem majd csinálok valamit, a fentiek alapján, de szerintem csak a hét második felében, mert egy kicsit sokasodnak a családi problémák.  🙁
                    (Anyukám után apám is kórházba került….)
                    [align=right][snapback]97773[/snapback][/align]

                    legyen a csalad az elso, mi igy is megvagyunk. ezek egyaltalan nem olyan egetrengeto dolgok, hogy meg ezen is idegeskedj..
                    szuleidnek pedig mielobbi gyogyulast!

                    Hozzászólás: Nyelvi flame-topik #1984945
                    killall
                    Felhasználó

                      a szamitastechnika univerzalis nyelve az angol, igy minden egyes kifejezest angolul kell megtanulni, es hasznalni.
                      ez az en velemenyem. barki lehet hihetetlenul jo szakember, ha „mappakat, meg jegyzettombot” mond… senki sem fogja erteni. ez az en velemenyem.

                      Hozzászólás: vinyós kérdés #1984907
                      killall
                      Felhasználó

                        man mount

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 3,638