Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
😀 😀 😀
Egyébként én killallnak köszönhetem, hogy van Debianom. Valahogy õ inspirált, hogy próbáljam ki és nem bántam meg. 🙂
[align=right][snapback]98251[/snapback][/align]hat ennek nagyon orulok 🙂
remelem nem fogsz csalodni benne (ez kizart) 😉
a debianos kozosseg egyebkent a legosszetartobb imho itt a linuxforumon.
engem fellow inspiralt, szoval szep kis csaladfat rajzolhatnank inspiraciokbol 😉Ha lesz is majd segít a linuxforum 🙂
[align=right][snapback]98234[/snapback][/align]hat ha a linuxforum nem segit, akkor azert majd mi is megprobalunk, ok? 😉
persze, hasznalhatod. csak ne ijedj meg a buktatoktol 🙂
ugylatszik valtogatjuk a moodokat 🙂
mondjuk azert annyira nemveszes, inkabb csak !%/!+”(=@ faradt vagyok.
jo piazgatast, meg hasonlok 😉 ja es privatot nem nezel? 🙂
na, mentem aludni, joccakatez a reactos nemis rossz. most hirtelenjeben felnyomtam vmware-re… azert meg eleg bugos a kicsike, pl shutdownolni nemtud. mondjuk 8 megas oprendszertol meg ez a teljesitmeny is szep (jo, persze nem osszekeverni a 2floppys linuxokkal) 😉
en mindenesetre meg sok remenyt fuzok ehhez a projecthez.killall most nagyon faradt (suli, meg egyeb maganeleti problemak), de majd rajtalesz a szeren…:)
nekem nem 🙂
Asszem majd csinálok valamit, a fentiek alapján, de szerintem csak a hét második felében, mert egy kicsit sokasodnak a családi problémák. 🙁
(Anyukám után apám is kórházba került….)
[align=right][snapback]97773[/snapback][/align]legyen a csalad az elso, mi igy is megvagyunk. ezek egyaltalan nem olyan egetrengeto dolgok, hogy meg ezen is idegeskedj..
szuleidnek pedig mielobbi gyogyulast!a szamitastechnika univerzalis nyelve az angol, igy minden egyes kifejezest angolul kell megtanulni, es hasznalni.
ez az en velemenyem. barki lehet hihetetlenul jo szakember, ha „mappakat, meg jegyzettombot” mond… senki sem fogja erteni. ez az en velemenyem.man mount
-
SzerzőBejegyzés