killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983912
    killall
    Felhasználó

      persze a guis szutyok is ugyanazt az alsamixert használja, ráadásul ugyanazokkal az utasításokkal, mint a nem guis nem szutyok… 🙂
      [align=right][snapback]97668[/snapback][/align]

      jo, persze, de akkoris konzol rulz 😉

      Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983910
      killall
      Felhasználó

        kandalf: mondom, _konzolban_! nem ilyen guis szutykokkal kell beloni a hangot 😉
        ha oss-szal szol, akkor maradj annal. egyebkent majd a kesobbiekben ajanlok egy 2.6-os kernelforditast, mivel a pure alsa tamogatasa iszonyatjo.

        Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983906
        killall
        Felhasználó

          arts-ot, esd-t lodd le. aztan rootkent alsamixer (konzolban). mindent tekerj nullara.
          aztan xmms-ben allits be alsa, vagy oss outputot, majd indits el vmilyen mp3-at.
          termeszetesen nem fog szolni, ezert kezdhetsz az alsamixerrel buveszkedni. ( a master, pcm, wave savok a fontosak).
          abszolut nem nehez, fog menni 😉
          ha sikerult belonod, akkor esc-kel lepj ki az alsamixerbol.

          Hozzászólás: Help #1977107
          killall
          Felhasználó

            biztos lehetne, de mivel en ezeket sosem hasznaltam, igy majd mas fogja elmondani a tapasztalatokat 😉

            Hozzászólás: Windows emulator #1984863
            killall
            Felhasználó

              ok, akkor eztis atrakom a vegyesbe. a masikat is attettem, ott keressetek.
              es mindenkinek megegyszer: pls, amig nincs „debian szarmazekok” topic, addig a vegyesbe rakjatok az ubuntu, knoppix, etc topicokat.
              koszi 🙂
              amugy AZ: van direkt wine topic 🙂

              Hozzászólás: hozzászólás szerkesztés #1984814
              killall
              Felhasználó

                na vegre vki a kisfelbontasuakra is gondolt 🙂
                800×600 rulz

                Hozzászólás: Help #1977105
                killall
                Felhasználó

                  azt, hogy tobb hang is megszolaljon egyszerre, 2 hangkezelo tudja: arts, esd. egyik hasznalata sem ajanlott, de ha megis szeretned, akkor inkabb az esd-t.

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984196
                  killall
                  Felhasználó

                    sikerült a skinpróbálgatás közben egy olyat kiválasztani, ami egy kalap szamóca…
                    eltünt minden a képrõl, csak a hírek látszanak, hogy tudom visszavarázsolni az eredeti állapotot?
                    töröljem ki a kukiját???
                    [align=right][snapback]97565[/snapback][/align]

                    igen, az a naranccsasarga formedveny, tegnap este nekemis volt hozza szerencsem 🙂
                    lepegess vissza a visszagombbal egy olyan skinig, ahol tudsz valasztani 😉

                    Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984195
                    killall
                    Felhasználó

                      az „interju az uhulinux kft vezetojevel” link: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=…id=552&Itemid=1

                      a fooldalra nyom vissza. ergo, nemtortenik semmi.

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984192
                      killall
                      Felhasználó

                        off

                        kovi, nem kaptal privit? 🙂

                        /off

                        szerk: most latom, hogy irtal, mar valaszoltam is 🙂

                        admin urak: privat ertesites, ill. uzenetek szamanak kiirasa is bug 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 3,638