Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
persze a guis szutyok is ugyanazt az alsamixert használja, ráadásul ugyanazokkal az utasításokkal, mint a nem guis nem szutyok… 🙂
[align=right][snapback]97668[/snapback][/align]jo, persze, de akkoris konzol rulz 😉
kandalf: mondom, _konzolban_! nem ilyen guis szutykokkal kell beloni a hangot 😉
ha oss-szal szol, akkor maradj annal. egyebkent majd a kesobbiekben ajanlok egy 2.6-os kernelforditast, mivel a pure alsa tamogatasa iszonyatjo.arts-ot, esd-t lodd le. aztan rootkent alsamixer (konzolban). mindent tekerj nullara.
aztan xmms-ben allits be alsa, vagy oss outputot, majd indits el vmilyen mp3-at.
termeszetesen nem fog szolni, ezert kezdhetsz az alsamixerrel buveszkedni. ( a master, pcm, wave savok a fontosak).
abszolut nem nehez, fog menni 😉
ha sikerult belonod, akkor esc-kel lepj ki az alsamixerbol.biztos lehetne, de mivel en ezeket sosem hasznaltam, igy majd mas fogja elmondani a tapasztalatokat 😉
ok, akkor eztis atrakom a vegyesbe. a masikat is attettem, ott keressetek.
es mindenkinek megegyszer: pls, amig nincs „debian szarmazekok” topic, addig a vegyesbe rakjatok az ubuntu, knoppix, etc topicokat.
koszi 🙂
amugy AZ: van direkt wine topic 🙂na vegre vki a kisfelbontasuakra is gondolt 🙂
800×600 rulzazt, hogy tobb hang is megszolaljon egyszerre, 2 hangkezelo tudja: arts, esd. egyik hasznalata sem ajanlott, de ha megis szeretned, akkor inkabb az esd-t.
sikerült a skinpróbálgatás közben egy olyat kiválasztani, ami egy kalap szamóca…
eltünt minden a képrõl, csak a hírek látszanak, hogy tudom visszavarázsolni az eredeti állapotot?
töröljem ki a kukiját???
[align=right][snapback]97565[/snapback][/align]igen, az a naranccsasarga formedveny, tegnap este nekemis volt hozza szerencsem 🙂
lepegess vissza a visszagombbal egy olyan skinig, ahol tudsz valasztani 😉az „interju az uhulinux kft vezetojevel” link: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=…id=552&Itemid=1
a fooldalra nyom vissza. ergo, nemtortenik semmi.
off
kovi, nem kaptal privit? 🙂
/off
szerk: most latom, hogy irtal, mar valaszoltam is 🙂
admin urak: privat ertesites, ill. uzenetek szamanak kiirasa is bug 😉
-
SzerzőBejegyzés