killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984190
    killall
    Felhasználó

      imho a legjobb tema a „smoke on the water” (deep purple megarulz). egyetlen egy hibaja van: a linkek pont olyan szinuek, mint a hatter, es igy hasznalhatatlan. sztem ennek a javitgatasara kene forditani az idot, mert _sokkal_ jobb, mint a jelenlegi tema. mellesleg tokugyanilyen az elrendezes, csak a kek a dominans szin, ami ugye jobb, mint sarga, meg a piros.

      Hozzászólás: dacos Suse 9.1 #1984128
      killall
      Felhasználó

        meddig all fel az a rendszer? 😉
        mi az utolso amit latsz? es az, hogy leall mit jelent? kikapcsol a gep?

        Hozzászólás: Ati vagy Nvidia #1984292
        killall
        Felhasználó

          4 eve van egy nvidia riva tnt2 m64 kartyam. azota nem halt meg. szeretem. o is szeret engem. :blush:
          amilyen rendszereken hasznaltam eddig: linux: redhat, mandrake, suse, uhu, slackware, debian. windows: 98, 2k, xp. ezen kivul beos 5 (igaz, a 3d tamogatas beizzitasaig nem jutottam el).

          Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984184
          killall
          Felhasználó

            ok, hogy pozitiv kritika is legyen: nekem a login _tokeletes_ 😉
            regen sokat cseszegettelek ezert titeket admin urak, most vegre jo 🙂 (megjegyzem a regi engine-nel is jo volt mar par hete, nyilvan belenyultatok)

            Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983904
            killall
            Felhasználó

              kedves zehyo kollega ;>

              azert nem ilyen egyszeru a kernelforditas, mint ahogy sany leirta (persze az elso utan majd te is ilyen egyszerunek fogod latni :)).
              amikor en elkezdtem (kb 1 eve), akkor meg nem letezett a fellow’s bible (;)), ugyhogy teljesen autodidakta modon kezdtem neki (persze fellow mester eros linuxforumos supportja mellett).
              EZERT, a sajat erdekedben ugy kezdj neki, hogy a kernel_felkonfig alapjan csinalod (5 forditas utan mar nem lesz ra szukseged) lepesrol lepesre. ugy biztos a siker. ha megsem, akkor nyugodtan ird le, hogy mi nem megy, majd segitunk 🙂

              (u.i.: nagyon szeretem az ilyen bator kezdoket, barcsak enis ilyen lettem volna :))

              Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984172
              killall
              Felhasználó

                ahh sracok, telleg nem kukacoskodasbol mondom, de az a franya idojarasmodul meg mindig nemmuxik…
                kecsot gyonyoruen mutatja, de masra nemlehet atvaltani…
                ff 1.0

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984170
                killall
                Felhasználó

                  szep munka, grat 😉

                  Hozzászólás: gkrellm #1984107
                  killall
                  Felhasználó

                    razoli:

                    ugytudom mar debian sid-ed van, nem?:)

                    apt-get install gkrellmms

                    Hozzászólás: Email értesítés +avatar #1980418
                    killall
                    Felhasználó

                      link
                      Ilyennek kéne lenni 1024×768 ban ?
                      firefox 1.0
                      [align=right][snapback]97147[/snapback][/align]

                      postold be pls oda a legujabb hibabejelentobe is.
                      ez a hiba fennall regebb ota, de neha „magatol” megjavul. tobbunknel elofordult.

                      Hozzászólás: Debian Sarge #1983984
                      killall
                      Felhasználó

                        miert ragaszkodsz a sarge-hoz? ezerszer instabilabb a sidnel.
                        egyebkent ‘apt-get -f install’ es ‘apt-get dist-upgrade’. ezeket addig valtogasd, amig rendbe nem jon a cucc (le nem tisztul 0 frissitendo csomagig).

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 3,638