Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
imho a legjobb tema a „smoke on the water” (deep purple megarulz). egyetlen egy hibaja van: a linkek pont olyan szinuek, mint a hatter, es igy hasznalhatatlan. sztem ennek a javitgatasara kene forditani az idot, mert _sokkal_ jobb, mint a jelenlegi tema. mellesleg tokugyanilyen az elrendezes, csak a kek a dominans szin, ami ugye jobb, mint sarga, meg a piros.
meddig all fel az a rendszer? 😉
mi az utolso amit latsz? es az, hogy leall mit jelent? kikapcsol a gep?4 eve van egy nvidia riva tnt2 m64 kartyam. azota nem halt meg. szeretem. o is szeret engem. :blush:
amilyen rendszereken hasznaltam eddig: linux: redhat, mandrake, suse, uhu, slackware, debian. windows: 98, 2k, xp. ezen kivul beos 5 (igaz, a 3d tamogatas beizzitasaig nem jutottam el).ok, hogy pozitiv kritika is legyen: nekem a login _tokeletes_ 😉
regen sokat cseszegettelek ezert titeket admin urak, most vegre jo 🙂 (megjegyzem a regi engine-nel is jo volt mar par hete, nyilvan belenyultatok)kedves zehyo kollega ;>
azert nem ilyen egyszeru a kernelforditas, mint ahogy sany leirta (persze az elso utan majd te is ilyen egyszerunek fogod latni :)).
amikor en elkezdtem (kb 1 eve), akkor meg nem letezett a fellow’s bible (;)), ugyhogy teljesen autodidakta modon kezdtem neki (persze fellow mester eros linuxforumos supportja mellett).
EZERT, a sajat erdekedben ugy kezdj neki, hogy a kernel_felkonfig alapjan csinalod (5 forditas utan mar nem lesz ra szukseged) lepesrol lepesre. ugy biztos a siker. ha megsem, akkor nyugodtan ird le, hogy mi nem megy, majd segitunk 🙂(u.i.: nagyon szeretem az ilyen bator kezdoket, barcsak enis ilyen lettem volna :))
ahh sracok, telleg nem kukacoskodasbol mondom, de az a franya idojarasmodul meg mindig nemmuxik…
kecsot gyonyoruen mutatja, de masra nemlehet atvaltani…
ff 1.0szep munka, grat 😉
razoli:
ugytudom mar debian sid-ed van, nem?:)
apt-get install gkrellmms
link
Ilyennek kéne lenni 1024×768 ban ?
firefox 1.0
[align=right][snapback]97147[/snapback][/align]postold be pls oda a legujabb hibabejelentobe is.
ez a hiba fennall regebb ota, de neha „magatol” megjavul. tobbunknel elofordult.miert ragaszkodsz a sarge-hoz? ezerszer instabilabb a sidnel.
egyebkent ‘apt-get -f install’ es ‘apt-get dist-upgrade’. ezeket addig valtogasd, amig rendbe nem jon a cucc (le nem tisztul 0 frissitendo csomagig). -
SzerzőBejegyzés