killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.1.1 Fagyi #1983347
    killall
    Felhasználó

      ha init 3-mal bootolsz be, majd bejelentkezes utan ‘startx’ paranccsal inditod az x-et, akkoris fennall a problema? (ha nem, akkor sztem maradj ennel a modszernel, en pl. semmilyen dm-et nem hasznalok)

      Hozzászólás: Email értesítés +avatar #1980416
      killall
      Felhasználó

        Miért kapok mindig K subjecttel üres levelet a forumtól ?
        [align=right][snapback]97133[/snapback][/align]

        keszuloben van az uj engine, teszteld Te is: http://schmidt.linuxforum.hu

        Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983859
        killall
        Felhasználó

          ahh, minek annyi os? en pl utalok rebootolgatni 🙂
          ha teis utalsz rebootolni, de szeretnel tobb OS-sel kiserletezni riziko nelkul, akkor nezegesd ezt.

          Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983857
          killall
          Felhasználó

            a regi is megmarad, kesobb betoltheted.
            valszeg az ujjal is fog menni a rendszer, de ugyanugy telelesz felesleges modullal a kernel, mint ahogy most is tele van 🙂
            en ezert szeretem jobban a sajat magam altal forditott kerneleket 🙂

            Hozzászólás: Kinek kellett zeneszerkeszto??? :) #1983282
            killall
            Felhasználó

              hm.. make elott kell ./configure is, ami nalam meghal…

              Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983851
              killall
              Felhasználó

                olyan kernel lesz benne, amilyet szeretnel 🙂
                szerintem forgass egyet (fellow.linuxforum.hu), igy teljesen a te gepedre lesz optimalizalva, es nem lesz benne felesleges szemet 😉

                Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983849
                killall
                Felhasználó

                  ok, ez jo jel 🙂

                  ha barmilyen errorba fulladna, akkor ne ijedj meg, ‘apt-get -f install’ es ‘apt-get dist-upgrade’ ezeket valtogasd addig, amig a vegere nem er. aztan ha boot utan debian 3.1-et irt ki, akkor nyertel 🙂

                  Hozzászólás: xfce optikai tuning #1984023
                  killall
                  Felhasználó

                    fluxbox.org-on van egy tema, aminek a neve viz_plaid. na, azt egy kicsit atbuheraltam, ugy lett ilyen 🙂

                    Hozzászólás: xfce optikai tuning #1984021
                    killall
                    Felhasználó

                      ez mien disztri? erdekes kis menurencer.. :>
                      [align=right][snapback]97071[/snapback][/align]

                      gondolom tolem kerdezed 🙂
                      debian sid.
                      (en senem slackware-es, senem xfce-s nem vagyok, csak az atlatszosag miatt pofatlankodtam ide :))

                      Hozzászólás: Debian Sarge #1983975
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 3,638