Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha init 3-mal bootolsz be, majd bejelentkezes utan ‘startx’ paranccsal inditod az x-et, akkoris fennall a problema? (ha nem, akkor sztem maradj ennel a modszernel, en pl. semmilyen dm-et nem hasznalok)
Miért kapok mindig K subjecttel üres levelet a forumtól ?
[align=right][snapback]97133[/snapback][/align]keszuloben van az uj engine, teszteld Te is: http://schmidt.linuxforum.hu
ahh, minek annyi os? en pl utalok rebootolgatni 🙂
ha teis utalsz rebootolni, de szeretnel tobb OS-sel kiserletezni riziko nelkul, akkor nezegesd ezt.a regi is megmarad, kesobb betoltheted.
valszeg az ujjal is fog menni a rendszer, de ugyanugy telelesz felesleges modullal a kernel, mint ahogy most is tele van 🙂
en ezert szeretem jobban a sajat magam altal forditott kerneleket 🙂hm.. make elott kell ./configure is, ami nalam meghal…
olyan kernel lesz benne, amilyet szeretnel 🙂
szerintem forgass egyet (fellow.linuxforum.hu), igy teljesen a te gepedre lesz optimalizalva, es nem lesz benne felesleges szemet 😉ok, ez jo jel 🙂
ha barmilyen errorba fulladna, akkor ne ijedj meg, ‘apt-get -f install’ es ‘apt-get dist-upgrade’ ezeket valtogasd addig, amig a vegere nem er. aztan ha boot utan debian 3.1-et irt ki, akkor nyertel 🙂
fluxbox.org-on van egy tema, aminek a neve viz_plaid. na, azt egy kicsit atbuheraltam, ugy lett ilyen 🙂
ez mien disztri? erdekes kis menurencer.. :>
[align=right][snapback]97071[/snapback][/align]gondolom tolem kerdezed 🙂
debian sid.
(en senem slackware-es, senem xfce-s nem vagyok, csak az atlatszosag miatt pofatlankodtam ide :)) -
SzerzőBejegyzés