killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware és Kylix #1984038
    killall
    Felhasználó

      kylix.hu -rol szedd le a personalt. az nem rpm.

      Hozzászólás: xfce optikai tuning #1984017
      killall
      Felhasználó

        ugyan 😉

        itt az en desktopom demonstracionak 🙂

        Hozzászólás: xfce optikai tuning #1984015
        killall
        Felhasználó

          ja, egyebkent fluxboxot hasznalok, de nagyon sokaig hasznaltam xfce-t, ahol ugyanezekkel a beallitasokkal ment a 2 term.emu. 🙂

          Hozzászólás: xfce optikai tuning #1984014
          killall
          Felhasználó

            xtermet nemlehet, viszont atermet, vagy Etermet igen. 🙂 meg asszem gnome-terminalt is.

            en Etermet es multi-aterm-et (ez egy uj project) hasznalok, ezekkel a parancsokkal:

            Code:
            Eterm –scrollbar false –buttonbar false –trans –tint gray -c gray -f lightgray -g 110×35+20+30
            Code:
            multi-aterm -tr -fg gray +sb -sr -si -sk -sl 3000 -tint gray -g 100×30+20+40 -name ‘multi-aterm’ -tinttype true

            termeszetesen sima aterm-mel is mukodik a multi-aterm-es sor.
            remelem segitettem 🙂

            Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983846
            killall
            Felhasználó

              ‘apt-get -f install’
              ‘apt-get dist-upgrade’

              ezeket valtogasd, amig eltunik a hiba. (sztem meg nincs teljesen upgrade-elve a rendszered)

              a debian nem kulonbozteti meg a futasi szinteket, init 2-tol init 5-ig. ez egy ilyen sajatossag 🙂

              amugy fellow irasait ha elolvasnad tenyleg, akkor ez neked is trivialis lenne 😉

              Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983844
              killall
              Felhasználó

                illetve:

                ‘invoke-rc.d kdm/gdm/xdm stop’

                Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983843
                killall
                Felhasználó

                  ‘apt-get -f install’ oda van irva. ezt ird be, egesz addig, amig nem lesz dpkg hiba.
                  utana apt-get install mc
                  mik vannak a sources.list-ben?

                  nekem:

                  deb ftp://ftp.hu.debian.org/debian/ unstable main non-free contrib
                  deb ftp://ftp.hu.debian.org/debian-non-US/ unstable/non-US main contrib non-free

                  init 3 nem fog mukodni, ez debian, nem uhu 🙂
                  ‘killall kdm/gdm/xdm’ (amelyik dm-et hasznalod), ez megoldja.

                  Hozzászólás: vmware és a slackware #1983833
                  killall
                  Felhasználó

                    kb 5 perc a vmware install konfiggal egyutt. ott vmi gaz lehet…

                    Hozzászólás: Slaki+TV tuner #1983551
                    killall
                    Felhasználó

                      v4l=video for linux
                      kerneledbe beleforgattad?

                      Hozzászólás: Segmentation fault #1983410
                      killall
                      Felhasználó

                        egy eves a 2.4.22, nemkene, hogy baj legyen vele..

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 3,638