Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kylix.hu -rol szedd le a personalt. az nem rpm.
ugyan 😉
itt az en desktopom demonstracionak 🙂
ja, egyebkent fluxboxot hasznalok, de nagyon sokaig hasznaltam xfce-t, ahol ugyanezekkel a beallitasokkal ment a 2 term.emu. 🙂
xtermet nemlehet, viszont atermet, vagy Etermet igen. 🙂 meg asszem gnome-terminalt is.
en Etermet es multi-aterm-et (ez egy uj project) hasznalok, ezekkel a parancsokkal:
Code:Eterm –scrollbar false –buttonbar false –trans –tint gray -c gray -f lightgray -g 110×35+20+30Code:multi-aterm -tr -fg gray +sb -sr -si -sk -sl 3000 -tint gray -g 100×30+20+40 -name ‘multi-aterm’ -tinttype truetermeszetesen sima aterm-mel is mukodik a multi-aterm-es sor.
remelem segitettem 🙂‘apt-get -f install’
‘apt-get dist-upgrade’ezeket valtogasd, amig eltunik a hiba. (sztem meg nincs teljesen upgrade-elve a rendszered)
a debian nem kulonbozteti meg a futasi szinteket, init 2-tol init 5-ig. ez egy ilyen sajatossag 🙂
amugy fellow irasait ha elolvasnad tenyleg, akkor ez neked is trivialis lenne 😉
illetve:
‘invoke-rc.d kdm/gdm/xdm stop’
‘apt-get -f install’ oda van irva. ezt ird be, egesz addig, amig nem lesz dpkg hiba.
utana apt-get install mc
mik vannak a sources.list-ben?nekem:
deb ftp://ftp.hu.debian.org/debian/ unstable main non-free contrib
deb ftp://ftp.hu.debian.org/debian-non-US/ unstable/non-US main contrib non-freeinit 3 nem fog mukodni, ez debian, nem uhu 🙂
‘killall kdm/gdm/xdm’ (amelyik dm-et hasznalod), ez megoldja.kb 5 perc a vmware install konfiggal egyutt. ott vmi gaz lehet…
v4l=video for linux
kerneledbe beleforgattad?egy eves a 2.4.22, nemkene, hogy baj legyen vele..
-
SzerzőBejegyzés