Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igen,sikerult.
2.6.9-es kernel
[align=right][snapback]96780[/snapback][/align]ha visszairod nv-re, akkor mit csinal?
egyebkent melyik nvidia cuccost raktad fel?
nekem pl a 6106 jobban mukodott, mint a 6111.ja, hat valszeg nemlesz belole semmi, de azert jo igy tervezgetni 🙂
VISZONT: sztem megjavult a motor (mar nem dobal ki, stb). ez eleg kiraly (raadasul az uj engine is f@sza lesz)Mintt pélldáull énn, vagy a hason ló lyó hejesirássuakk
Vaggy, ahoggyan a régiek irrtákk:

end 😀
[align=right][snapback]96888[/snapback][/align]mar 2 perce rohogok ;):D:)
nah 2 kis valtoztatas:
fellow: ahh, lehet envagyok tulsagosan kukacoskodo, de az a debian+ubuntu marhara nemtetszik. a debian legyen mar kulon, sztem megerdemli. (csak azert gondolom, mert akkor az osszes ujsutetu ubuntus a debianosokra fogja zuditani a gonmdjat-bajat, ami persze nem baj, de erted.. 🙂 )
((kedves draga ubuntusok: pls, nevegyetek ezt tamadasnak, vagy fikazasnak, mert nem az))masik dolog, hogy sztem a live disztrok kulon megerdemelnenek egy gyujtotopicot, kb igy:
-live-disztribuciok:
-knoppix
-slax
-uhu-live (ezt hangsulyozom, hogy _ne_ az uhu reszlegbe, mivel a project mar nem el.)
-stb
-stbhogy ez melyik nagy gyujtotopic utan, vagy elott legyen, azt dontsetek el ti.
(ha az en elkepzeleseim utan megyek, akkor az elterjedt es kevesbe elterjedt disztrok utan kene)en meg csak valaszoltam, hogy mi az a netmod.
xvidtune?
en sokaig hasznaltam „Intracom Netmod” (alap matavos fali) isdn modemet. soros portra csatlakozott, teljesen olyan volt, mint egy hagyomanyos modem. egyetlen bibije volt, hogy hangja nem volt, igy a modem hangjara vonatkozo parancsokat kikellett torolni a beallitasnal.
sztem kisbetu erre gondolt.term. lehet, hogy a 2.6.9 is jo, de grsec patch csak 2.6.7-hez van 🙂
ok, en nemertek hozza.
remelem az uhudat nem torolted meg le 🙂
legegyszerubb, ha knoppix alatt kiadod azCode:lsmod > ahova_akarod/de_celszeru_az_uhu_home-odba/modulokparancsot.
igy az lsmod kimenete a modulok nevu fileba lesz irva. igy konnyebb, mintha papirra irnad 🙂
utana uhuban futtatsz egy lsmod-ot, es osszeveted a 2-tami hianyzik, azokbol kitalalhatod, hogy melyik kell a kartyadnak.
ha nemmegy igy sem, akkor irj ide, es megprobaljuk osszehozni.
amugy melyik knoppix?„(killall):
#fuser -l /dev/dsp -
SzerzőBejegyzés
