killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,141-1,150 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948104
    killall
    Felhasználó

      warcrow-internet_explorer.jpg

      Hozzászólás: Kinek kellett zeneszerkeszto??? :) #1983279
      killall
      Felhasználó

        ajjajj, hat ez nemigazan akar lefordulni.
        hibak ugyanazok, mint Bbt-nel es pczolee-nal.
        a project nagyon igeretes (pl akai sample cd-k tamogatasa), de meg ugylatszik, hogy iszonyat gyerekcipoben jar.
        en megvarom belole a .deb-et 🙂

        Hozzászólás: SUSE + ISDN tapasztalatokat kérek #1983765
        killall
        Felhasználó

          megint elfelejtetted hozzatenni, hogy isdn kartya 🙂
          mivel a kartya es a modem nemugyanaz…
          (amugy ha megy knoppix alatt, akkor egy ‘lsmod’-dal siman megnezhetned, hogy melyik modul kell neki)

          Hozzászólás: Help #1977094
          killall
          Felhasználó

            az nvidia modult sikerul leforgatni hiba nelkul?
            melyik kernel?

            Hozzászólás: Kinek kellett zeneszerkeszto??? :) #1983278
            killall
            Felhasználó

              Nekem kell, megnézem… elhárulna az utolsó akadály is. bár még nem adtam fel az ardourt sem…
              [align=right][snapback]96359[/snapback][/align]

              mibaj van az ardourral? 🙂
              apt-get install ardour-gtk 😉

              Hozzászólás: Help #1977090
              killall
              Felhasználó

                mamene’ menne?

                Hozzászólás: Help #1977088
                killall
                Felhasználó

                  _semmilyen_ frame buffer nemkell. se vga16 🙂
                  forditsd ujra.

                  Hozzászólás: X11 Required for compilation #1983750
                  killall
                  Felhasználó

                    Mittom en. En csak egy k***a macska vagyok nem egy
                    kib*****tt tudós  😆  😆
                    Kellene vmi masik distro ami elegge konzisztens,
                    szabvanyos, meg mindenfele ilyesmi.
                    Debiannal is meglennek, csak van egy kis gond.
                    Woody van cédén, és alapban 2.2-es a kernel rajta.
                    tehat no cdrom, no net.  <_<
                    [align=right][snapback]96712[/snapback][/align]

                    ‘bf24’ -gyel inditod, es maris 2.4-es kernelt rak fel…
                    csak kicsit kell tajekozodni. bar egy macska miert linuxozik? menj egeretfogni 😉

                    Hozzászólás: X11 Required for compilation #1983743
                    killall
                    Felhasználó

                      Közben rájöttem, hogy lol.
                      A cédén van Mplayer csomag, ami ugye feltesz mindent a cédérõl, amit kell.
                      😆
                      [align=right][snapback]96693[/snapback][/align]

                      persze, igy pedig halvanylila gozod sem lesz, hogy miert nem ment fel forrasbol.
                      ez az egyszeru elet titka…

                      Hozzászólás: Gentoo telepítési problémák, by xcut #1982797
                      killall
                      Felhasználó

                        „egy kérdés: hogyan lehet megnézni, h mi foglalja a hangkártyát éppen?”

                        Code:
                        fuser -l /dev/dsp
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,141-1,150 / 3,638