Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-

ajjajj, hat ez nemigazan akar lefordulni.
hibak ugyanazok, mint Bbt-nel es pczolee-nal.
a project nagyon igeretes (pl akai sample cd-k tamogatasa), de meg ugylatszik, hogy iszonyat gyerekcipoben jar.
en megvarom belole a .deb-et 🙂megint elfelejtetted hozzatenni, hogy isdn kartya 🙂
mivel a kartya es a modem nemugyanaz…
(amugy ha megy knoppix alatt, akkor egy ‘lsmod’-dal siman megnezhetned, hogy melyik modul kell neki)az nvidia modult sikerul leforgatni hiba nelkul?
melyik kernel?Nekem kell, megnézem… elhárulna az utolsó akadály is. bár még nem adtam fel az ardourt sem…
[align=right][snapback]96359[/snapback][/align]mibaj van az ardourral? 🙂
apt-get install ardour-gtk 😉mamene’ menne?
_semmilyen_ frame buffer nemkell. se vga16 🙂
forditsd ujra.Mittom en. En csak egy k***a macska vagyok nem egy
kib*****tt tudós 😆 😆
Kellene vmi masik distro ami elegge konzisztens,
szabvanyos, meg mindenfele ilyesmi.
Debiannal is meglennek, csak van egy kis gond.
Woody van cédén, és alapban 2.2-es a kernel rajta.
tehat no cdrom, no net. <_<
[align=right][snapback]96712[/snapback][/align]‘bf24’ -gyel inditod, es maris 2.4-es kernelt rak fel…
csak kicsit kell tajekozodni. bar egy macska miert linuxozik? menj egeretfogni 😉Közben rájöttem, hogy lol.
A cédén van Mplayer csomag, ami ugye feltesz mindent a cédérõl, amit kell.
😆
[align=right][snapback]96693[/snapback][/align]persze, igy pedig halvanylila gozod sem lesz, hogy miert nem ment fel forrasbol.
ez az egyszeru elet titka…„egy kérdés: hogyan lehet megnézni, h mi foglalja a hangkártyát éppen?”
Code:fuser -l /dev/dsp -
SzerzőBejegyzés
