killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963531
    killall
    Felhasználó

      melyik debian, milyen kernel, stb… ezek is fontos infok.

      Hozzászólás: 2.6.8 kernel + iptables #1983713
      killall
      Felhasználó

        na, nyugi emberek…

        apa-cs: tutira jol konfoltad te azt a kernelt? en megneznem azert megegyszer.
        a 2.6.8 koztudottan bugos kernelverzio, ha atnezted a konfigot, es tenyleg jo, akkor probald atultetni egy 2.6.7-be (imho a 2.6 szeria eddigi legjobb darabja)

        ui: kijavitom a topic cimet, hogy emiatt ne irkaljon ide minden okos 😉

        Hozzászólás: #1983089
        killall
        Felhasználó

          ok, az abc a legjobb. de mivan, ha en holnap a nonameix0.12beta3-rc34 -et hasznalom, es nincs topicja? akkor megszivtam? ezert kell csak a _legelterjedtebb_ disztroknak kulon topic (ne tamadasnak vedd)
          a masik: a tgz-t tenyleg kihagytam, sorry
          harmadik: pontosan ugy gondolom, ahogy irtad. (de mivel a userek 90%-a elterjedt disztribuciot hasznal, ezert en logikusnak tartanam eloszor azt a parat felsorolni. pl blackpanthert kb. hasznalnak huszan. minek neki kulon topic? mondjuk lehet, hogy nagyot tevedek, de akkoris kevesebben hasznaljak, mint pl a mandrake-et)

          remelem erted.

          Hozzászólás: Help #1977083
          killall
          Felhasználó

            tviktor:

            (II) Loading sub module „fb”
            (II) LoadModule: „fb”

            na ittvan a kutya elasva. ujrakene forgatnod a kernelt framebuffer support nelkul. akkor nemlenne gaz. (vagy hasznald nv-vel, de akkor nemlesz 3d)

            Hozzászólás: #1983086
            killall
            Felhasználó

              amugy ariszlo: uhu-live mar egy ideje meghalt, emerson massal foglalkozik (nem-uhun alapulo live project), szal azt nyugodtan kilehet hagyni. masreszt az uhu miert van kiemelve? ennyi erovel barmelyik kilehetne emelve.

              szooval:

              elterjedt disztribuciok:

              -debian
              -redhat/fedora
              -mandrake
              -suse
              -slackware
              -gentoo
              -uhu

              egyeb (kevesbe elterjedt) disztribuciok:

              -rpm-et hasznalok
              -disztronevek felsorolasa (akar kerni is lehetne az adminoktol, ha szukseges
              -deb-et hasznalok
              -disztronevek
              -forrast hasznalok
              -disztronevek

              en nemertem, hogy ezzel mi a gaz.

              Hozzászólás: #1983085
              killall
              Felhasználó

                en meg mindig fenntartom az elterjedt, es nem-elterjedt disztrok csoportokat. annal mondjon vki esszerubbet…

                Hozzászólás: Help #1977078
                killall
                Felhasználó

                  nem lehet, hogy tul sok a monitorodnak az 1024×768? ird at 800×600-ra, probald ugy 🙂

                  Hozzászólás: Gentoo telepítési problémák, by xcut #1982790
                  killall
                  Felhasználó

                    xcut:

                    ha 2.6-os kernel forditasara szannad el magad, akkor ajanlom a 2.6.7 vanillat, es fellow kernel felkonfigjat.

                    Hozzászólás: Egy apró gond! #1982520
                    killall
                    Felhasználó

                      Sziasztok! Az a problémám, hogy ha más ikonkollekciót akarok használni, mint az alapértelmezett Uhu – s, akkor a K-menübõl rengeteg eltûnik. A k-menû szerkesztõben, ha adok nekik, utána mentés, akkor elindul a rendszerbeállítások frissítése, és ha amikor ezt elõszõr csináltam(1hete), és úgy hagytam volna, még mindíg menne! A nuvole 1.0-ás ikonkészletet használnám, ami 13 mega.

                      Hozzászólás: #1983074
                      killall
                      Felhasználó

                        Killall 5lete jó, talán annyit tennék hozzá, hogy az uhu-t és a suse-t tenném elõre. Mint azt mindenki tudja, általában ezzel „kezdenek” az emberek és jellemzõen az elsõ topicra klikkelnek és írják be a gondjukat…Ha a debian az elsõ, vagy folyamatosan lehet a topicokat áthelyezni vagy elrettenve menekül innen, mert – sajna – sokan nem ismerik az egérgörgõnek azt a  tulajdonságát, hogy azt tekerve, a lap le/fel mozgaható… 🙂
                        Szóval vhogy így rendezném át killall javaslatát:

                        -uhu
                        -suse
                        -mandrake
                        -redhat/fedora
                        -slackware
                        -gentoo
                        -debian
                        [align=right][snapback]96350[/snapback][/align]

                        abc sorrend lesz 🙂
                        tehat mindenkepp a debian lesz elol (talan mert a legelterjedtebb disztro is egyben?)
                        amugy nem szamit a sorrend, azert irtam elore a debiant, mert azt hasznalok 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,638