killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #1983068
    killall
    Felhasználó

      hm, jo kis topicwar lett itt 🙂
      az abc sorrend nem hulyeseg, de minden egyes disztro nem kaphat kulon topicot (hany disztro is van?)

      en a kovetkezokepp gondolnam:

      elterjedt disztribuciok:

      -debian
      -redhat/fedora
      -mandrake
      -suse
      -slackware
      -gentoo
      -uhu

      egyeb (kevesbe elterjedt) disztribuciok:

      -rpm-et hasznalok
      -disztronevek felsorolasa (akar kerni is lehetne az adminoktol, ha szukseges
      -deb-et hasznalok
      -disztronevek
      -forrast hasznalok
      -disztronevek

      (amugy a link is jo otlet, bar sztem igy lenne a legesszerubb a dolog)

      Hozzászólás: delphi linux #1983439
      killall
      Felhasználó

        http://kylix.hu
        ha delphi 7-ben irtad, vagy annal feljebb, es nincs benne windows api, akkor kompatibilis lesz a kylix 3-mal.

        Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982466
        killall
        Felhasználó

          a programok altalaban a /usr/bin-be telepulnek. ha userkent telpited, akkor celszeru a homekonyvtaradba tenni. amugy nem hulyek a linuxosok, nyilvan, ami defaultbol van benne a telepitoben, az is jo lesz. (megjegyzem, csaba csinalt belole uhucsomagot, ld. fooldalon a hirekben)

          Hozzászólás: NetHack #1983263
          killall
          Felhasználó

            oks, már mûködik 🙂
            nem is olyan rossz dolog ez a google 😛
            [align=right][snapback]96019[/snapback][/align]

            jaja, o mindenki baratja 🙂

            Hozzászólás: NetHack #1983261
            killall
            Felhasználó

              /usr/bin/ld: cannot find -ltermlib
              collect2: ld returned 1 exit status

              ezt nyomd be googlebe, azt hajra 🙂

              Hozzászólás: NetHack #1983259
              killall
              Felhasználó

                make[1]: Leaving directory `/mnt/c/forras/nethack-3.4.3/src’

                ehh, talan linux filerendszeren probald forditani 🙂 🙂

                Hozzászólás: NetHack #1983258
                killall
                Felhasználó

                  tevedsz, a nethack egy strategiai jatek, ilyen kozepkori feeling, dungeons, etc, eleg bena grafikaval megtamogatva.

                  Hozzászólás: Frugalware: #1981944
                  killall
                  Felhasználó

                    ilyenekre ne pazarolj teljes cd-t.. ezert jo, ha van rw a haznal 😉

                    Hozzászólás: uptime #1983210
                    killall
                    Felhasználó

                      jah amugy az enyem desktop 😉

                      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980701
                      killall
                      Felhasználó

                        _senki_ nem fikazott _semmit_!!!
                        meg _en_ sem 😉
                        tessek mar elolvasni a fikazasnak velt postokat.
                        es utana hoborogni. ja es lehet idezgetni is belole, lehet, hogy az en memoriammal van baj 😉
                        _csupan_ azt mertem megjegyezni, hogy az egy sources.lst-ben levo stable, unstable es testing „mix” az rotfl. de kedves hozzanemerto „forumozotarsaim” ezt annak vettek, hogy en lefikazom az o ubuntucskajukat. holott ez abszolut nem azt jelentette 🙂
                        a masik dolog, amiert envagyok a szarszemetszaralak, hogy ide atpakoltam ezt a topicot. c’est la vie… mi is a disztro neve? ubuntu. na mind1.
                        szoval az ilyen szitasokat, meg hasonlo _nem linuxos_ tenykedeseket felejtsetek mar el.
                        senki ne utaljon senkit. love, peace and harmony. csajozzatok be, vagy vmi.
                        vagy kvekharmazzatok, de ne itt szapuljuk mar egymast. ez a forum az utobbi idoben masrol sem szol.
                        amugy kedves ubuntusok: http://schmidt.linuxforum.hu ez az uj tesztforum. menjetek tesztelni, csaba altalaban ott sasol, emlitsetek meg neki az ubuntu topicot. de persze bugot is talaljatok. az is ertelmesebb, mint egymas anyazasa.
                        az egy dolog, hogy a debianos az egy olyan allat, hogy osszetart a „fajtajaval”. neha ugy erzem, hogy fellow-n es Bbt-n kivul masra nem is szamithatok. (najo, ez azert nagy tulzas, de rajuk _barmikor, barmiben_ szamithatok). ez hianyzik a tobbiekbol. csapatszellem. nem fikazas, hanem jo hangulat, haversag.
                        na, vege az estimesenek, szep almokat 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 3,638