Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hm, jo kis topicwar lett itt 🙂
az abc sorrend nem hulyeseg, de minden egyes disztro nem kaphat kulon topicot (hany disztro is van?)en a kovetkezokepp gondolnam:
elterjedt disztribuciok:
-debian
-redhat/fedora
-mandrake
-suse
-slackware
-gentoo
-uhuegyeb (kevesbe elterjedt) disztribuciok:
-rpm-et hasznalok
-disztronevek felsorolasa (akar kerni is lehetne az adminoktol, ha szukseges
-deb-et hasznalok
-disztronevek
-forrast hasznalok
-disztronevek(amugy a link is jo otlet, bar sztem igy lenne a legesszerubb a dolog)
http://kylix.hu
ha delphi 7-ben irtad, vagy annal feljebb, es nincs benne windows api, akkor kompatibilis lesz a kylix 3-mal.a programok altalaban a /usr/bin-be telepulnek. ha userkent telpited, akkor celszeru a homekonyvtaradba tenni. amugy nem hulyek a linuxosok, nyilvan, ami defaultbol van benne a telepitoben, az is jo lesz. (megjegyzem, csaba csinalt belole uhucsomagot, ld. fooldalon a hirekben)
oks, már mûködik 🙂
nem is olyan rossz dolog ez a google 😛
[align=right][snapback]96019[/snapback][/align]jaja, o mindenki baratja 🙂
/usr/bin/ld: cannot find -ltermlib
collect2: ld returned 1 exit statusezt nyomd be googlebe, azt hajra 🙂
make[1]: Leaving directory `/mnt/c/forras/nethack-3.4.3/src’
ehh, talan linux filerendszeren probald forditani 🙂 🙂
tevedsz, a nethack egy strategiai jatek, ilyen kozepkori feeling, dungeons, etc, eleg bena grafikaval megtamogatva.
ilyenekre ne pazarolj teljes cd-t.. ezert jo, ha van rw a haznal 😉
jah amugy az enyem desktop 😉
_senki_ nem fikazott _semmit_!!!
meg _en_ sem 😉
tessek mar elolvasni a fikazasnak velt postokat.
es utana hoborogni. ja es lehet idezgetni is belole, lehet, hogy az en memoriammal van baj 😉
_csupan_ azt mertem megjegyezni, hogy az egy sources.lst-ben levo stable, unstable es testing „mix” az rotfl. de kedves hozzanemerto „forumozotarsaim” ezt annak vettek, hogy en lefikazom az o ubuntucskajukat. holott ez abszolut nem azt jelentette 🙂
a masik dolog, amiert envagyok a szarszemetszaralak, hogy ide atpakoltam ezt a topicot. c’est la vie… mi is a disztro neve? ubuntu. na mind1.
szoval az ilyen szitasokat, meg hasonlo _nem linuxos_ tenykedeseket felejtsetek mar el.
senki ne utaljon senkit. love, peace and harmony. csajozzatok be, vagy vmi.
vagy kvekharmazzatok, de ne itt szapuljuk mar egymast. ez a forum az utobbi idoben masrol sem szol.
amugy kedves ubuntusok: http://schmidt.linuxforum.hu ez az uj tesztforum. menjetek tesztelni, csaba altalaban ott sasol, emlitsetek meg neki az ubuntu topicot. de persze bugot is talaljatok. az is ertelmesebb, mint egymas anyazasa.
az egy dolog, hogy a debianos az egy olyan allat, hogy osszetart a „fajtajaval”. neha ugy erzem, hogy fellow-n es Bbt-n kivul masra nem is szamithatok. (najo, ez azert nagy tulzas, de rajuk _barmikor, barmiben_ szamithatok). ez hianyzik a tobbiekbol. csapatszellem. nem fikazas, hanem jo hangulat, haversag.
na, vege az estimesenek, szep almokat 🙂 -
SzerzőBejegyzés