killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ini-9100uw #1983199
    killall
    Felhasználó

      google nem mond semmit?

      Hozzászólás: Gentoo telepítési problémák, by xcut #1982770
      killall
      Felhasználó

        a samba nem akar felmenni…
        USE=”-mysql -samba” emerge kde

        és a következõ bugnál sarge install letölt, mkreiserfs /dev/hda5
        [align=right][snapback]95839[/snapback][/align]

        en a sidet javasolnam…

        Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973455
        killall
        Felhasználó

          altalanossagokrol beszeltem. betudhato mindenkinek es senkinek. amugy krix-szel mar letisztaztam mailben a dolgot, szal no prob, mindenki happy 😉

          Hozzászólás: 9.0 és Ati 9550 #1983049
          killall
          Felhasználó

            sztem ha rakeresel a forumon es/vagy google-n, akkor tobbre jutsz. (nemregiben volt egy ati-s topic vhol)

            Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973453
            killall
            Felhasználó

              sajnos az egesz vicc. itt nincs kozosseg, nincsenek jo arcok (tisztelet a kivetelnek).
              nincs abszolut joerzesem. itt mindenki egymast marja, flame es offhegyek dogivel, lekorlatozas (masneven csicskaztatas), stb.
              es ez rettento szomoru.
              amugy en szivesen lemondok a moderatori jogaimrol, ha mar egyszer nem hasznalhatom oket (krix, ez neked ment).
              mindenesetre gyokeresen kene valtoznia a forumnak, mert ez igy a rotfl halmaz es a 🙁 halmaz tokeletes unioja…

              Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973451
              killall
              Felhasználó

                ideiglenes zár a vegyes/új disztró RP topikon.
                ha vki lezárás után beleturkál az pls jelezze, mert nem a leggerincesebb dolog zár után beletúrni, mint ahogy most történt. ha vkinek véleménye stb stb van errõl akkor privátban szívesen meghallgatom.
                [align=right][snapback]95710[/snapback][/align]

                a sajat magam szapulasat (amit te helyesloen benthagytal) kitoroltem belole. es igazan kurvara nemertem a dolgot. kezd atmenni viccbe ez az egesz.

                Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980684
                killall
                Felhasználó

                  Attol hogy a moderatornak jo a szeme, meg nem jogosit fel semmi arra, hogy azert „figyelmeztess” valakit mert nem tetszik amit hozzaszolt neked. Persze, ha direktbe anyazik az mas. De ez nem errol szolt.

                  Az ilyenekre figyeljetek mar oda kedves moderatorok a jovoben 🙂

                  Mivel a forum figyelmeztetes NEM szemelyes ellentetekre kell hogy alapuljon.

                  Koszi

                  udv
                  -krix-
                  [align=right][snapback]95666[/snapback][/align]

                  ok, akkor ha erre ilyen szepen felfigyeltel, akkor pls az admin topicba is nezz be, ott van nehany _epito_ jellegu javaslat 🙂
                  amugy orulok, hogy latlak 2 honap utan ;>

                  Hozzászólás: MOHAA problémák… #1983005
                  killall
                  Felhasználó

                    hagyd a fenebe a wine-t, van tokeletesen mukodo nativ linuxos portja is a mohaa-nak.
                    tovabbi info: http://jatekport.linuxuser.hu

                    Hozzászólás: Diplomamunka #1981624
                    killall
                    Felhasználó

                      attol fugg, hogy milyen szakra jarsz. ha programozo vagy, akkor ugye egyertelmu, hogy programot kene irnod (az en „szakdolgozatom” egy gitaroktato program volt, igaz, windows ala).
                      szoval errol irj bovebben, otletben nem lesz hiany.

                      Hozzászólás: nVidia driver nem hajlandó újra felmenni #1982740
                      killall
                      Felhasználó

                        hmm mar megint a 2.6.8-as kernel 🙂
                        a masik nem volt jo?c 😉
                        egyebkent egy ‘rmmod nvidia’-t csinaltal, mielott nekikezdtel volna felrakni az ujat?
                        nekemis volt amugy hasonlo problemam, de hogy mikor, arra nem emlekszem, ahogy a megoldasra sem 🙁
                        mindenesetre en mindig vanilla kernelt hasznaltam…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 3,638