Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
google nem mond semmit?
a samba nem akar felmenni…
USE=”-mysql -samba” emerge kdeés a következõ bugnál sarge install letölt, mkreiserfs /dev/hda5
[align=right][snapback]95839[/snapback][/align]en a sidet javasolnam…
altalanossagokrol beszeltem. betudhato mindenkinek es senkinek. amugy krix-szel mar letisztaztam mailben a dolgot, szal no prob, mindenki happy 😉
sztem ha rakeresel a forumon es/vagy google-n, akkor tobbre jutsz. (nemregiben volt egy ati-s topic vhol)
sajnos az egesz vicc. itt nincs kozosseg, nincsenek jo arcok (tisztelet a kivetelnek).
nincs abszolut joerzesem. itt mindenki egymast marja, flame es offhegyek dogivel, lekorlatozas (masneven csicskaztatas), stb.
es ez rettento szomoru.
amugy en szivesen lemondok a moderatori jogaimrol, ha mar egyszer nem hasznalhatom oket (krix, ez neked ment).
mindenesetre gyokeresen kene valtoznia a forumnak, mert ez igy a rotfl halmaz es a 🙁 halmaz tokeletes unioja…ideiglenes zár a vegyes/új disztró RP topikon.
ha vki lezárás után beleturkál az pls jelezze, mert nem a leggerincesebb dolog zár után beletúrni, mint ahogy most történt. ha vkinek véleménye stb stb van errõl akkor privátban szívesen meghallgatom.
[align=right][snapback]95710[/snapback][/align]a sajat magam szapulasat (amit te helyesloen benthagytal) kitoroltem belole. es igazan kurvara nemertem a dolgot. kezd atmenni viccbe ez az egesz.
Attol hogy a moderatornak jo a szeme, meg nem jogosit fel semmi arra, hogy azert „figyelmeztess” valakit mert nem tetszik amit hozzaszolt neked. Persze, ha direktbe anyazik az mas. De ez nem errol szolt.
Az ilyenekre figyeljetek mar oda kedves moderatorok a jovoben 🙂
Mivel a forum figyelmeztetes NEM szemelyes ellentetekre kell hogy alapuljon.
Koszi
udv
-krix-
[align=right][snapback]95666[/snapback][/align]ok, akkor ha erre ilyen szepen felfigyeltel, akkor pls az admin topicba is nezz be, ott van nehany _epito_ jellegu javaslat 🙂
amugy orulok, hogy latlak 2 honap utan ;>hagyd a fenebe a wine-t, van tokeletesen mukodo nativ linuxos portja is a mohaa-nak.
tovabbi info: http://jatekport.linuxuser.huattol fugg, hogy milyen szakra jarsz. ha programozo vagy, akkor ugye egyertelmu, hogy programot kene irnod (az en „szakdolgozatom” egy gitaroktato program volt, igaz, windows ala).
szoval errol irj bovebben, otletben nem lesz hiany.hmm mar megint a 2.6.8-as kernel 🙂
a masik nem volt jo?c 😉
egyebkent egy ‘rmmod nvidia’-t csinaltal, mielott nekikezdtel volna felrakni az ujat?
nekemis volt amugy hasonlo problemam, de hogy mikor, arra nem emlekszem, ahogy a megoldasra sem 🙁
mindenesetre en mindig vanilla kernelt hasznaltam… -
SzerzőBejegyzés