Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kösz a „felvilágosítást” Bbt, Killall. Nem pontosan így van a csomagkezelõmben, de valami hasonló mix 🙂 Hazamegyek akkor kijavítom. Akkor azt mondjátok elég a SID? Mondjuk eddig legtöbbször synapticban raktam fel a csomikat, és ott a legfrissebb stabilt. Azt nem tudtam, hogy van az Ubuntunak más elérése is, azt is berakom majd.
Amúgy régebben még amikor UHUztam játszottam a Bonsaial, ami asszem már elég közel áll a debianhoz (jó tom, nem az :D).Ja és Killall nem most linuxozom elõször, mint ahogy arra egy hozzászólásodban utaltál, egy évig UHU, aztán windows/SLAX fél évig, most meg only Ubuntu 🙂
Tom voltak balhéim/balhéink, de nekem semmi bajom veled már.
[align=right][snapback]95457[/snapback][/align]nincsmit.
gondold el, a woody az kb 8ezer csomag, a testing es a sid az 14-14 ezer.
a testing viszont nem annyira stabil, mint a sid (ez erdekes, mert epp a sid az instabil ag..:))
tehat eleg a sid.
a bonsai az egy 170 megas woody 🙂
hm, en nemhinnem, hogy utaltam volna arra, hogy most linuxozol eloszor, sztem felreertetted.
bajom amugy nekem sincs 🙂szerencsere a moderatoroknak jo szeme van 🙂
FejQ3: vedd ugy, hogy ezt nem lattam. a kovetkezot mar latnai fogom. mindenesetre egy figyelmeztetest azert kapsz. ja es jolenne, ha elobb tajekozodnal arrol, ami mellett kiallsz. tudatlanul beugatni masnak, na ez a szanalmas 🙂Bbt: kosz kollega, jolesett 😉
/usr/share/amsn/lang/langhu fileba szurd be ezt az elejere (tehat ez legyen az elso sor):
Code:amsn_lang_version 25116671+35029921
uristen micsoda kavaras 🙂
stable, testing, unstable mix.
ez gigalol…ugyanugy kell kivagni, mint mashonnan. egerrel kijelolod, majd ide kozepso gombbal beilleszted. (vagy 1+3 egyszerre valo megnyomasaval)
hat lehet, hogy a debianos javacsomaggal van a gaz, nekem a java.sun.com-rol van fent a legujabb, es eddig semmi rendellenes nem tortent meg..
Meg tudja mondani valaki, miért nem tetszik nekem ez a post?
Olyan törölnikék ingerem támad tõle…
[align=right][snapback]95219[/snapback][/align]ugyanezt ereztem tegnap, sztem nyugodtszivvel tedd meg…
nekem meg sosem fagyott.
milyen javat tettel fel hozza, ill. milyen lapot/stb szoktal nezni, ahova java kell?
(amugy mar van 1.0-rc4, asszem tegnapi upgradeben volt benne, bar nalad mashol lesz a hiba imho) -
SzerzőBejegyzés