killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980667
    killall
    Felhasználó

      Kösz a „felvilágosítást” Bbt, Killall. Nem pontosan így van a csomagkezelõmben, de valami hasonló mix 🙂 Hazamegyek akkor kijavítom. Akkor azt mondjátok elég a SID? Mondjuk eddig legtöbbször synapticban raktam fel a csomikat, és ott a legfrissebb stabilt. Azt nem tudtam, hogy van az Ubuntunak más elérése is, azt is berakom majd.
      Amúgy régebben még amikor UHUztam játszottam a Bonsaial, ami asszem már elég közel áll a debianhoz (jó tom, nem az :D).

      Ja és Killall nem most linuxozom elõször, mint ahogy arra egy hozzászólásodban utaltál, egy évig UHU, aztán windows/SLAX fél évig, most meg only Ubuntu 🙂
      Tom voltak balhéim/balhéink, de nekem semmi bajom veled már.
      [align=right][snapback]95457[/snapback][/align]

      nincsmit.
      gondold el, a woody az kb 8ezer csomag, a testing es a sid az 14-14 ezer.
      a testing viszont nem annyira stabil, mint a sid (ez erdekes, mert epp a sid az instabil ag..:))
      tehat eleg a sid.
      a bonsai az egy 170 megas woody 🙂
      hm, en nemhinnem, hogy utaltam volna arra, hogy most linuxozol eloszor, sztem felreertetted.
      bajom amugy nekem sincs 🙂

      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980665
      killall
      Felhasználó
        Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980661
        killall
        Felhasználó

          szerencsere a moderatoroknak jo szeme van 🙂
          FejQ3: vedd ugy, hogy ezt nem lattam. a kovetkezot mar latnai fogom. mindenesetre egy figyelmeztetest azert kapsz. ja es jolenne, ha elobb tajekozodnal arrol, ami mellett kiallsz. tudatlanul beugatni masnak, na ez a szanalmas 🙂

          Bbt: kosz kollega, jolesett 😉

          Hozzászólás: aMSN #1982668
          killall
          Felhasználó

            /usr/share/amsn/lang/langhu fileba szurd be ezt az elejere (tehat ez legyen az elso sor):

            Code:
            amsn_lang_version 2
            killall
            Felhasználó

              5116671+35029921

              Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980648
              killall
              Felhasználó

                uristen micsoda kavaras 🙂
                stable, testing, unstable mix.
                ez gigalol…

                Hozzászólás: XFce – xmms #1982517
                killall
                Felhasználó

                  ugyanugy kell kivagni, mint mashonnan. egerrel kijelolod, majd ide kozepso gombbal beilleszted. (vagy 1+3 egyszerre valo megnyomasaval)

                  Hozzászólás: Mozilla és Firefox fagyás #1982545
                  killall
                  Felhasználó

                    hat lehet, hogy a debianos javacsomaggal van a gaz, nekem a java.sun.com-rol van fent a legujabb, es eddig semmi rendellenes nem tortent meg..

                    Hozzászólás: Suse 9.2 már megjelent! #1982482
                    killall
                    Felhasználó

                      Meg tudja mondani valaki, miért nem tetszik nekem ez a post?

                      Olyan törölnikék ingerem támad tõle…
                      [align=right][snapback]95219[/snapback][/align]

                      ugyanezt ereztem tegnap, sztem nyugodtszivvel tedd meg…

                      Hozzászólás: Mozilla és Firefox fagyás #1982543
                      killall
                      Felhasználó

                        nekem meg sosem fagyott.
                        milyen javat tettel fel hozza, ill. milyen lapot/stb szoktal nezni, ahova java kell?
                        (amugy mar van 1.0-rc4, asszem tegnapi upgradeben volt benne, bar nalad mashol lesz a hiba imho)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 3,638