Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igen, nem is ezzel van baj, hanem azzal hogy a 093 elég szakállas, ha ezt veszed alapul, ezt elég régen fejlesztették, és azóta nincs új cucc. abban a forrásban elég régi az ffmpeg stb stb
ha meg az újakat veszed alapul, akkor meg rohadt bugos, nem mindig vált fullscreenbe (értsd javarészt nem vált fullscreenbe-be hibátlanul), nem mindig játssza le a formátumokat egymás után (pl wmv, majd avi, mpg, wmv és utána már semmire sem jó – killall gmplayer), vmilyen rejtélyes okból elõfordul hogy összeomlik és az adott user nem tudja indítani mindaddig, míg le nem törli a home/$/.mplayer mappát ilyesmi stb stb. ebbõl nagyon hosszú sort tudnék írni 🙁 és ez így van már jónéhány H
csinaltam egy matrix+debian oruletet, tessek orulni.
igaz, 800×600-as, tehat kismonitoru juzerek elonyben ;>szerk:
kovi: igen, veletlenul toroltem, most visszaraktam 🙂
Bbt: ok, ha lesz idom csinalok nagyobban is ;>
[align=right][snapback]92607[/snapback][/align]libcurses-perl – Curses interface for Perl
libcurses-widgets-perl – Curses widget interface for Perl
libncurses-ruby – Ruby Extension for the ncurses C library
libncurses-ruby1.8 – Ruby Extension for the ncurses C library
libncurses4 – Shared libraries for terminal handling
libncurses5 – Shared libraries for terminal handling
libncurses5-dbg – Debugging/profiling libraries for ncurses
libncurses5-dev – Developer’s libraries and docs for ncurses
libncursesw5 – Shared libraries for terminal handling (wide character support)
libncursesw5-dbg – Debugging/profiling libraries for ncurses
libncursesw5-dev – Developer’s libraries for ncursesw
ncurses-base – Descriptions of common terminal types
ncurses-bin – Terminal-related programs and man pages
ncurses-hexedit – Edit files/disks in hex, ASCII and EBCDIC
ncurses-term – Additional terminal type definitionsaz apt-cache search parancsot is ismered? 😉
en mplayer 0.93-at hasznalok, ez eleg jo cucc.
viszont volt egy idoszak, amikor a xine+ogle parosra szavaztam.
olyan meg nemvolt, hogy vmit netudjak lejatszani.téma átnevezés:
a suse elb***ta az UHU-mat -> suse telepítése után, nem tudom indítani az UHU-t
[align=right][snapback]94868[/snapback][/align]imho az ilyet nemkell ide beirni. en mar szamtalanszor mozgattam, neveztem at. nemhiaba vagy moderator, hagyatkozz a megerzeseidre (ehh, ez eleg starwars-os lett ;)).
egyebkent, aki ilyen topiccimet ad, az megerdemli, hogy szo nelkul torold…van benne uj, de a deb_deskben van egy link (nem mondom meg, keressetek ki 😉 egy archive.orgon meg fellelheto gyujtemenyre;
fellow
[align=right][snapback]94938[/snapback][/align]jo tanitvanyhoz meltoan megkerestem 🙂
csak hogy ittlegyen egyhelyen minden:
http://web.archive.org/web/20030202000141/…wallpapers.htmlkillall:
„fellow.linuxforum.hu -t olvasgasd”
azt aztan olvashatja, mert egy betu nincs az usbrol;
ez nekem mar tul modern tema 😉
fellow
[align=right][snapback]94937[/snapback][/align]ugyan… tudom, hogy nincs benne, viszont rengeteg _hasznos_ cucc van, amikbol tanulhat 😉
vegulis kell porgetni az urlt 🙂
(amugy nekemsincs usb-m)Csak szakértõknek!
Tegyük a dolgokat egyszerûbbé/igénytelenné/olcsóvá!(Mindenki válogasson…:))
[align=right][snapback]94876[/snapback][/align]ld. ubuntu vs. debian
Akkor még egy szavazat erre. Meg a pcforumos hírekkel foglakozó topicokat is kapásból le lehetne lõni, semmi keresnivalójuk ezen a fórumon.
[align=right][snapback]94885[/snapback][/align]tamogatom, csaba epp az uj engine-t heggeszti, majd megemlitem neki.
ntpdate time.bme.hu
ebbol csinalj initscriptet, ill. idozitsd, ahogy akarod.
-
SzerzőBejegyzés