killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: él még az mplayer?.. #1982384
    killall
    Felhasználó

      igen, nem is ezzel van baj, hanem azzal hogy a 093 elég szakállas, ha ezt veszed alapul, ezt elég régen fejlesztették, és azóta nincs új cucc. abban a forrásban elég régi az ffmpeg stb stb

      ha meg az újakat veszed alapul, akkor meg rohadt bugos, nem mindig vált fullscreenbe (értsd javarészt nem vált fullscreenbe-be hibátlanul), nem mindig játssza le a formátumokat egymás után (pl wmv, majd avi, mpg, wmv és utána már semmire sem jó – killall gmplayer),  vmilyen rejtélyes okból elõfordul hogy összeomlik és az adott user nem tudja indítani mindaddig, míg le nem törli a home/$/.mplayer mappát ilyesmi stb stb. ebbõl nagyon hosszú sort tudnék írni  🙁 és ez így van már jónéhány H

      Hozzászólás: Saját hátterek #1975500
      killall
      Felhasználó

        csinaltam egy matrix+debian oruletet, tessek orulni.
        igaz, 800×600-as, tehat kismonitoru juzerek elonyben ;>

        szerk:

        kovi: igen, veletlenul toroltem, most visszaraktam 🙂

        Bbt: ok, ha lesz idom csinalok nagyobban is ;>
        [align=right][snapback]92607[/snapback][/align]

        Hozzászólás: Help #1977073
        killall
        Felhasználó

          libcurses-perl – Curses interface for Perl
          libcurses-widgets-perl – Curses widget interface for Perl
          libncurses-ruby – Ruby Extension for the ncurses C library
          libncurses-ruby1.8 – Ruby Extension for the ncurses C library
          libncurses4 – Shared libraries for terminal handling
          libncurses5 – Shared libraries for terminal handling
          libncurses5-dbg – Debugging/profiling libraries for ncurses
          libncurses5-dev – Developer’s libraries and docs for ncurses
          libncursesw5 – Shared libraries for terminal handling (wide character support)
          libncursesw5-dbg – Debugging/profiling libraries for ncurses
          libncursesw5-dev – Developer’s libraries for ncursesw
          ncurses-base – Descriptions of common terminal types
          ncurses-bin – Terminal-related programs and man pages
          ncurses-hexedit – Edit files/disks in hex, ASCII and EBCDIC
          ncurses-term – Additional terminal type definitions

          az apt-cache search parancsot is ismered? 😉

          Hozzászólás: él még az mplayer?.. #1982381
          killall
          Felhasználó

            en mplayer 0.93-at hasznalok, ez eleg jo cucc.
            viszont volt egy idoszak, amikor a xine+ogle parosra szavaztam.
            olyan meg nemvolt, hogy vmit netudjak lejatszani.

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972567
            killall
            Felhasználó

              téma átnevezés:
              a suse elb***ta az UHU-mat -> suse telepítése után, nem tudom indítani az UHU-t
              [align=right][snapback]94868[/snapback][/align]

              imho az ilyet nemkell ide beirni. en mar szamtalanszor mozgattam, neveztem at. nemhiaba vagy moderator, hagyatkozz a megerzeseidre (ehh, ez eleg starwars-os lett ;)).
              egyebkent, aki ilyen topiccimet ad, az megerdemli, hogy szo nelkul torold…

              Hozzászólás: debian wallpaperz #1982218
              killall
              Felhasználó

                van benne uj, de a deb_deskben van egy link (nem mondom meg, keressetek ki 😉 egy archive.orgon meg fellelheto gyujtemenyre;
                fellow
                [align=right][snapback]94938[/snapback][/align]

                jo tanitvanyhoz meltoan megkerestem 🙂
                csak hogy ittlegyen egyhelyen minden:
                http://web.archive.org/web/20030202000141/…wallpapers.html

                Hozzászólás: Debian Sarge + USB #1982253
                killall
                Felhasználó

                  killall:
                  „fellow.linuxforum.hu -t olvasgasd”
                  azt aztan olvashatja, mert egy betu nincs az usbrol;
                  ez nekem mar tul modern tema 😉
                  fellow
                  [align=right][snapback]94937[/snapback][/align]

                  ugyan… tudom, hogy nincs benne, viszont rengeteg _hasznos_ cucc van, amikbol tanulhat 😉
                  vegulis kell porgetni az urlt 🙂
                  (amugy nekemsincs usb-m)

                  Hozzászólás: Frugalware: #1981916
                  killall
                  Felhasználó

                    Csak szakértõknek!
                    Tegyük a dolgokat egyszerûbbé/igénytelenné/olcsóvá!

                    (Mindenki válogasson…:))
                    [align=right][snapback]94876[/snapback][/align]

                    ld. ubuntu vs. debian

                    Hozzászólás: Frugalware: #1981915
                    killall
                    Felhasználó

                      Akkor még egy szavazat erre. Meg a pcforumos hírekkel foglakozó topicokat is kapásból le lehetne lõni, semmi keresnivalójuk ezen a fórumon.
                      [align=right][snapback]94885[/snapback][/align]

                      tamogatom, csaba epp az uj engine-t heggeszti, majd megemlitem neki.

                      Hozzászólás: pontos idõ szolgáltatás #1982174
                      killall
                      Felhasználó

                        ntpdate time.bme.hu

                        ebbol csinalj initscriptet, ill. idozitsd, ahogy akarod.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 3,638