killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: rtl-8029 #1982486
    killall
    Felhasználó

      termeszetesen lehet 🙂
      nezd csak meg a configot 🙂
      (asszem older cards alatt van)

      Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982434
      killall
      Felhasználó

        🙂
        akkor mountold be neki te is 😉

        Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982432
        killall
        Felhasználó

          en epp az elobb hagytam abba a sof-ot (soldier of fortune). igaz, nem uhu-n jatszottam most (mivel nincs).
          amugy ajanlom figyelmedbe a jatekport.linuxuser.hu-t, erdemes nezegetned…
          (ja es az sem utso dolog, hogy mind3 altalad emlitett jateknak van linuxos portja [nativ/wine])

          Hozzászólás: boot probléma #1982476
          killall
          Felhasználó

            debianban alapbol lilo van.
            erdemes felraknod egy grubot (apt-get install grub, majd grub-install /dev/hda)
            mielott beelesited: man grub, illetve keress ra a grubra google-ben, vagy fellow.linuxforum.hu, a helyes menu.lst kitoltesevel kapcsolatban.

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969826
            killall
            Felhasználó

              ha mar off, akkor legyen off:

              xcut:

              mar akartam kerdezni: ez a ^^ es T.T micsodak? 😉

              Hozzászólás: #1982413
              killall
              Felhasználó

                tedd fel a kradiot;
                kernel verziod? (uname -r)
                en inkabb azt ajanlanam, hogy tartozkodj a kde -es arts- vonzaskorebe tartozo progiktol.
                en ugyan meg nem melyedtem bele ebbe a temaba, radiot sem hallgatok (90 giga metal/rock/blues/klasszikus zene rulz), de biztos mas mar csinalt ilyet.
                google->radio recording linux
                ill. http://linux-sound.org

                Hozzászólás: Nincs opengl #1982419
                killall
                Felhasználó

                  ird le reszletesen, hogy mit csinaltal, ill a jatekport.linuxuser.hu ati reszleget olvasd at.

                  Hozzászólás: pontos idõ szolgáltatás #1982182
                  killall
                  Felhasználó

                    „Másik lehetõség, hogy új 27 cm széles házba férõ, mûködõ, Celeron 366-hoz hasonló alaplapot keresek. A szerelõk szerint ilyet már nemigen lehet találni, vagy piszkálom az alaplapot egy csavarhuzóval….”

                    ajanlom figyelmedbe a „linuxforum piac” topicot.

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972568
                    killall
                    Felhasználó

                      „xp kodfeltores” topic-ot lezartam.

                      Hozzászólás: XP kódfeltörés #1982401
                      killall
                      Felhasználó

                        sztem a prog.hu-n erdeklodj, ok jobban erdekeltek ebben, mint mi. 😉
                        a masik dolog: aki elfelejti az administrator jelszot windows alatt, az szepen pakolja ujra a rendszeret.
                        tegyel meg neki annyit, hogy odamesz egy live linux-szal es kimented az adatait. ez szep gesztus, ezzelis nepszerusited a linuxot. utana az allitolagos cimbora szepen gyalulja le a rendszert, tegye ujra es _jegyezze meg_ a jelszot, ha hasznalni akarja.
                        es ez tenyleg nem hacker forum, igy ezt most itt lezarom.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 3,638