Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
termeszetesen lehet 🙂
nezd csak meg a configot 🙂
(asszem older cards alatt van)🙂
akkor mountold be neki te is 😉en epp az elobb hagytam abba a sof-ot (soldier of fortune). igaz, nem uhu-n jatszottam most (mivel nincs).
amugy ajanlom figyelmedbe a jatekport.linuxuser.hu-t, erdemes nezegetned…
(ja es az sem utso dolog, hogy mind3 altalad emlitett jateknak van linuxos portja [nativ/wine])debianban alapbol lilo van.
erdemes felraknod egy grubot (apt-get install grub, majd grub-install /dev/hda)
mielott beelesited: man grub, illetve keress ra a grubra google-ben, vagy fellow.linuxforum.hu, a helyes menu.lst kitoltesevel kapcsolatban.ha mar off, akkor legyen off:
xcut:
mar akartam kerdezni: ez a ^^ es T.T micsodak? 😉
tedd fel a kradiot;
kernel verziod? (uname -r)
en inkabb azt ajanlanam, hogy tartozkodj a kde -es arts- vonzaskorebe tartozo progiktol.
en ugyan meg nem melyedtem bele ebbe a temaba, radiot sem hallgatok (90 giga metal/rock/blues/klasszikus zene rulz), de biztos mas mar csinalt ilyet.
google->radio recording linux
ill. http://linux-sound.orgird le reszletesen, hogy mit csinaltal, ill a jatekport.linuxuser.hu ati reszleget olvasd at.
„Másik lehetõség, hogy új 27 cm széles házba férõ, mûködõ, Celeron 366-hoz hasonló alaplapot keresek. A szerelõk szerint ilyet már nemigen lehet találni, vagy piszkálom az alaplapot egy csavarhuzóval….”
ajanlom figyelmedbe a „linuxforum piac” topicot.
„xp kodfeltores” topic-ot lezartam.
sztem a prog.hu-n erdeklodj, ok jobban erdekeltek ebben, mint mi. 😉
a masik dolog: aki elfelejti az administrator jelszot windows alatt, az szepen pakolja ujra a rendszeret.
tegyel meg neki annyit, hogy odamesz egy live linux-szal es kimented az adatait. ez szep gesztus, ezzelis nepszerusited a linuxot. utana az allitolagos cimbora szepen gyalulja le a rendszert, tegye ujra es _jegyezze meg_ a jelszot, ha hasznalni akarja.
es ez tenyleg nem hacker forum, igy ezt most itt lezarom. -
SzerzőBejegyzés