killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nincs egerem a Quake 3-ban #1982258
    killall
    Felhasználó

      disztro, kernel, 3d modul?
      mit csinaltal elotte?
      ha konzolbol inditod, akkor milyen hibauzit ad, ha ad?

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969817
      killall
      Felhasználó

        Kedves Fekete Bárányka 🙂  Szerintem ez már mind elmúlt. Szent a béka, valamint spongyát reája, és egyebek. Nem emlékszem semmilyen balhéra, amit el kéne vinned. Hm? 🙂
        [align=right][snapback]94824[/snapback][/align]

        🙂
        reszemrol sosem volt harag 😉
        a balhet meg altalanossagban mondtam 🙂

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969814
        killall
        Felhasználó

          Ezen dolgoztam mostanában:
          http://tldp.fsf.hu/HOWTO/Encourage-Women-L…O-hu/index.html

          Nem én írtam, kedves killall 🙂 Csak fordítottam 😉
          [align=right][snapback]94775[/snapback][/align]

          nekem ugyan semmi bajom a lanyokkal.. sot.. 😉
          nem ellenetek akartam fellepni, hanem azellen, hogy az offtopicok ne vonjak el az emberek figyelmet az egyeb szakmai topicokrol. ha mondjuk nem jelenne meg a fooldalon ez a topic, akkor semmi bajom nem lett volna vele
          de mivel mindig en vagyok a fekete barany, ezert ezt a balhet is „szivesen” elviszem…

          u.i.: majd elolvasom a „forditmanyodat”, ha lesz egy kis idom.

          Hozzászólás: Debian Sarge + USB #1982247
          killall
          Felhasználó

            attol fugg, hogy a kernelben bennevan-e a tamogatas

            fellow.linuxforum.hu -t olvasgasd

            Hozzászólás: debian wallpaperz #1982216
            killall
            Felhasználó

              hm, hja 🙂
              sztem iszonyat jok 😉
              (amugy tegnap attertem fluxboxra, vagyis nemis tertem at, mivel regebben is hasznaltam. az egyik kek debianos kepet tettem be hatternek ;))

              Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980639
              killall
              Felhasználó

                Miért killall, miééééééért!!!!  🙁  🙁  🙁  :unsure:  :unsure:  :unsure:  🙁  😮
                😀  😛  😀  B)  :icon_wink:
                [align=right][snapback]94680[/snapback][/align]

                a debian topicban legyen pure debian 😉

                Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980633
                killall
                Felhasználó

                  atraktam a vegyesbe, remelem senkinek sem okoz lelki traumat. a debian topicban legyen pure debian 😉

                  Hozzászólás: Linux konkrét problémákra #1980132
                  killall
                  Felhasználó

                    Nem vagy te egy kicsit mazochista? 🙂 
                    Csak vicc!  🙂  Tisztellek, mert tudod használni a vi-t. Sõt html-t szerkesztesz vele! 😮
                    [align=right][snapback]94664[/snapback][/align]

                    koszi, jolesik, de hidd el, hogy abszolut nem olyan nehez, mint amilyennek sokan hiszik.
                    egy kis gyorstalpalo, hatha megjon hozza a kadved:

                    nyiss meg egy filet, akar ureset is: vi file (ha nem letezik, akkor letrehozza)
                    utana nyomj egy insert gombot, majd irj bele tetszoleges szoveget
                    nyomj egy esc gombot, majd :w (igy, ahogy latod) ez elmenti (write).
                    ha ugy irod, hogy :wq, akkor elmenti, es kilep. ha sima :q, akkor rakerdez, hogy mentse-e (persze csak akkor, ha a file tartalma modosult)
                    ha szerkesztesz egy filet, es kozben meggondolod magad, hogy megsem kene elmenteni, akkor ezt ird: :q!. igy az ujonan letrejott file torlodik, ill. egy meglevo file nem modosul.
                    tehat a lenyeg: ha irni akarsz, akkor mindig elotte insert gomb, ha filekezelesi funkciokat akarsz hasznalni, akkor elotte esc gomb 🙂

                    persze ezen kivul _rengeteg_ funkcioja van a vi-nak (ezt az editort programozok irtak programozoknak). nagyon hasznos es gyors, ha kitapasztalod.
                    sok sikert 🙂

                    Hozzászólás: Monitor freki #1982009
                    killall
                    Felhasználó

                      xvidtune

                      Hozzászólás: ISDN kartya UHU alatt hogyan? #1981519
                      killall
                      Felhasználó

                        pontosan a hasonlo problemakon segit az ‘lspci’ parancs

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 3,638