Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
disztro, kernel, 3d modul?
mit csinaltal elotte?
ha konzolbol inditod, akkor milyen hibauzit ad, ha ad?Kedves Fekete Bárányka 🙂 Szerintem ez már mind elmúlt. Szent a béka, valamint spongyát reája, és egyebek. Nem emlékszem semmilyen balhéra, amit el kéne vinned. Hm? 🙂
[align=right][snapback]94824[/snapback][/align]🙂
reszemrol sosem volt harag 😉
a balhet meg altalanossagban mondtam 🙂Ezen dolgoztam mostanában:
http://tldp.fsf.hu/HOWTO/Encourage-Women-L…O-hu/index.htmlNem én írtam, kedves killall 🙂 Csak fordítottam 😉
[align=right][snapback]94775[/snapback][/align]nekem ugyan semmi bajom a lanyokkal.. sot.. 😉
nem ellenetek akartam fellepni, hanem azellen, hogy az offtopicok ne vonjak el az emberek figyelmet az egyeb szakmai topicokrol. ha mondjuk nem jelenne meg a fooldalon ez a topic, akkor semmi bajom nem lett volna vele
de mivel mindig en vagyok a fekete barany, ezert ezt a balhet is „szivesen” elviszem…u.i.: majd elolvasom a „forditmanyodat”, ha lesz egy kis idom.
attol fugg, hogy a kernelben bennevan-e a tamogatas
fellow.linuxforum.hu -t olvasgasd
hm, hja 🙂
sztem iszonyat jok 😉
(amugy tegnap attertem fluxboxra, vagyis nemis tertem at, mivel regebben is hasznaltam. az egyik kek debianos kepet tettem be hatternek ;))Miért killall, miééééééért!!!! 🙁 🙁 🙁 :unsure: :unsure: :unsure: 🙁 😮
😀 😛 😀 B) :icon_wink:
[align=right][snapback]94680[/snapback][/align]a debian topicban legyen pure debian 😉
atraktam a vegyesbe, remelem senkinek sem okoz lelki traumat. a debian topicban legyen pure debian 😉
Nem vagy te egy kicsit mazochista? 🙂
Csak vicc! 🙂 Tisztellek, mert tudod használni a vi-t. Sõt html-t szerkesztesz vele! 😮
[align=right][snapback]94664[/snapback][/align]koszi, jolesik, de hidd el, hogy abszolut nem olyan nehez, mint amilyennek sokan hiszik.
egy kis gyorstalpalo, hatha megjon hozza a kadved:nyiss meg egy filet, akar ureset is: vi file (ha nem letezik, akkor letrehozza)
utana nyomj egy insert gombot, majd irj bele tetszoleges szoveget
nyomj egy esc gombot, majd :w (igy, ahogy latod) ez elmenti (write).
ha ugy irod, hogy :wq, akkor elmenti, es kilep. ha sima :q, akkor rakerdez, hogy mentse-e (persze csak akkor, ha a file tartalma modosult)
ha szerkesztesz egy filet, es kozben meggondolod magad, hogy megsem kene elmenteni, akkor ezt ird: :q!. igy az ujonan letrejott file torlodik, ill. egy meglevo file nem modosul.
tehat a lenyeg: ha irni akarsz, akkor mindig elotte insert gomb, ha filekezelesi funkciokat akarsz hasznalni, akkor elotte esc gomb 🙂persze ezen kivul _rengeteg_ funkcioja van a vi-nak (ezt az editort programozok irtak programozoknak). nagyon hasznos es gyors, ha kitapasztalod.
sok sikert 🙂xvidtune
pontosan a hasonlo problemakon segit az ‘lspci’ parancs
-
SzerzőBejegyzés