killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Távirányító config #1981432
    killall
    Felhasználó

      miért is nem jó a killall????
      (amugy valaki irta tvtime-command quit)
      [align=right][snapback]94470[/snapback][/align]

      de, nagyon jo ;>

      Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981788
      killall
      Felhasználó

        a sudo csomagot, de ofkoz lehet, hogy nagy baromsag. 🙂
        igazabol sanynal voltak meg kozos home-ok is, az is kavarhat imho.

        Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981786
        killall
        Felhasználó

          nincs gentooban reconfigure lehetoseg?
          bar ilyen esettel meg sosem talalkoztam, ezert csak vakon tapogatozom…

          Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981774
          killall
          Felhasználó

            oks, a gentoo-t absz. nemismerem. en ilyenkor debianban apt-cache search su* -ot csinalnek. 🙂

            Hozzászólás: Xfce-Desktop Environment #1981663
            killall
            Felhasználó

              ahh, tiltja a vallasom ;>
              azert kosz 😉

              Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981770
              killall
              Felhasználó

                A susoers teljeséggel fölösleges, ha csak a su parancsot használod.
                Amennyiben egyes programokhoz akarsz usereknek is jogosultságot adni, akkor viszont kell.
                [align=right][snapback]94425[/snapback][/align]

                jo, sztem nemart ha ottvan, de sanynal a sima csomi sem volt fent. sztem az a gaz es mostmar jo lesz.

                Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981765
                killall
                Felhasználó

                  ehh 🙂

                  Code:
                  # /etc/sudoers
                  #
                  # This file MUST be edited with the ‘visudo’ command as root.
                  #
                  # See the man page for details on how to write a sudoers file.
                  #

                  # Host alias specification

                  # User alias specification

                  # Cmnd alias specification

                  # User privilege specification
                  root    ALL=(ALL) ALL

                  ez legyen

                  Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981762
                  killall
                  Felhasználó

                    /etc/sudoers helyesen van megirva?
                    csoportok, jogok?

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955389
                    killall
                    Felhasználó

                      letisztult disztro, ami tenyleg hipergyors. egyre vigyazz: _csak_ hivatalos helyrol szarmazo csomagot, vagy forrast _szabad_ felrakni, kulonben hazavagodik a rendszer.
                      ezt tapasztalatbol irom. ha nem vagy beteges telepitgeto meg buherator, akkor egy hosszueletu disztrora szamithatsz. (ofkoz a slack-freakekre ez nem vonatkozik ;> )

                      Hozzászólás: Xfce-Desktop Environment #1981661
                      killall
                      Felhasználó

                        egy regebbi hirben volt egy debianra es xfce-re epulo kis live disztro. abban mar vmi uj verzio betaja lehetett, mert pl xfce menuben ikonok is voltak 🙂
                        kivancsi vagyok, hogy sidben mikor lesznek benne az uj xfce csomik, mivel mar tobb, mint egy eve favorizalom ezt a remek ablakkezelot ;>

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 3,638