killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MPlayer nem akar feliratot betölteni #1981721
    killall
    Felhasználó

      zehyo:

      rootkent:

      dpkg-reconfigure mplayer

      ha ezutan sem megy, akkor:

      dpkg –purge mplayer
      apt-get install mplayer

      igy tutira kell mennie.

      Hozzászólás: ISDN kartya UHU alatt hogyan? #1981512
      killall
      Felhasználó

        sztem ne hagyatkozz az ilyen szobeszedekre. az uhu egy jo disztro kezdoknek.
        en a helyedben sajat magam leleveleznem ezt a fejlesztokkel, es ha ok aztmondjak, hogy tenyleg nemlehet megoldani, akkor keresnek egy masik disztrot….

        Hozzászólás: ISDN kartya UHU alatt hogyan? #1981509
        killall
        Felhasználó

          atszerkesztettem a topic cimet, remelem nem baj. igy lenyegretorobb, es csak az isdn-kartyasok fognak idenezni.
          mindig torekedj a pontos topiccimre.

          Hozzászólás: ISDN kartya UHU alatt hogyan? #1981508
          killall
          Felhasználó

            felesleges turelmetlenkedni. vki csak valaszol. nyilvan azert nem valaszoltak eddig, mert senkinek sincs isdnkartyaja azok kozul, akik megneztek a postodat. amugy egyutt tudok veled erezni, eleg gaz, ha vmi nemmegy, es raadasul meg nem is segitenek.
            en neteztem isdn-nel linux alol, igaz, az egy fali intracom netmod modemmel tortent.
            a kartyakhoz sajnos nemertek.
            ha tovabbra sincs valasz, akkor erdemes atbongeszned az uhu tudasbazisat. ha ott sincs megoldas a problemadra, akkor irj a fejlesztoknek a [email protected] cimre, boven ecsetelve a problemad logokkal, lspci, lsmod kimenetekkel.

            sok sikert

            Hozzászólás: DVD-írás #1977490
            killall
            Felhasználó

              akkor mar inkabb 2 rw legyen, azt nemlehet elrontani 🙂

              Hozzászólás: Hangkártya torzít + nem akar felvenni #1981678
              killall
              Felhasználó

                zehyo:

                legegyszerubb, ha elinditasz vmi zenet, majd konzolba beirod, hogy alsamixer.
                utana pedig addig varialsz a hangerokkel, amig jo nem lesz.

                Hozzászólás: Hogyan csiholhatnék hangot? #1981604
                killall
                Felhasználó

                  Evi:

                  ps aux -ot lokj most be 🙂

                  Hozzászólás: Hogyan csiholhatnék hangot? #1981598
                  killall
                  Felhasználó

                    xmms milyen outputra van allitva?
                    allitsd oss-ra. az alsamixert erdemes ugy berhelni, hogy kozben vmi megy a hatterben, igy ha eltalalod, hogy mit kell allitani, akkor szolni is fog rogton.
                    amugy ez melyik uhu? 1.0, vagy 1.1?

                    Hozzászólás: Programot, mivel? #1981642
                    killall
                    Felhasználó

                      vimbol a simat (konzolos) 🙂
                      minden linux tartalmazza imho, elsore nemteljesen userbarat, de konnyen megszokhato.

                      Hozzászólás: Letöltéskezelõ #1981637
                      killall
                      Felhasználó

                        ott a wget. ha elszall az x, akkor sem vesz el a cuccos 🙂
                        amugy kezdoknek a d4x a tuti. nt-nek is szoktak (volt?) hivni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 3,638