Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zehyo:
rootkent:
dpkg-reconfigure mplayer
ha ezutan sem megy, akkor:
dpkg –purge mplayer
apt-get install mplayerigy tutira kell mennie.
sztem ne hagyatkozz az ilyen szobeszedekre. az uhu egy jo disztro kezdoknek.
en a helyedben sajat magam leleveleznem ezt a fejlesztokkel, es ha ok aztmondjak, hogy tenyleg nemlehet megoldani, akkor keresnek egy masik disztrot….atszerkesztettem a topic cimet, remelem nem baj. igy lenyegretorobb, es csak az isdn-kartyasok fognak idenezni.
mindig torekedj a pontos topiccimre.felesleges turelmetlenkedni. vki csak valaszol. nyilvan azert nem valaszoltak eddig, mert senkinek sincs isdnkartyaja azok kozul, akik megneztek a postodat. amugy egyutt tudok veled erezni, eleg gaz, ha vmi nemmegy, es raadasul meg nem is segitenek.
en neteztem isdn-nel linux alol, igaz, az egy fali intracom netmod modemmel tortent.
a kartyakhoz sajnos nemertek.
ha tovabbra sincs valasz, akkor erdemes atbongeszned az uhu tudasbazisat. ha ott sincs megoldas a problemadra, akkor irj a fejlesztoknek a [email protected] cimre, boven ecsetelve a problemad logokkal, lspci, lsmod kimenetekkel.sok sikert
akkor mar inkabb 2 rw legyen, azt nemlehet elrontani 🙂
zehyo:
legegyszerubb, ha elinditasz vmi zenet, majd konzolba beirod, hogy alsamixer.
utana pedig addig varialsz a hangerokkel, amig jo nem lesz.Evi:
ps aux -ot lokj most be 🙂
xmms milyen outputra van allitva?
allitsd oss-ra. az alsamixert erdemes ugy berhelni, hogy kozben vmi megy a hatterben, igy ha eltalalod, hogy mit kell allitani, akkor szolni is fog rogton.
amugy ez melyik uhu? 1.0, vagy 1.1?vimbol a simat (konzolos) 🙂
minden linux tartalmazza imho, elsore nemteljesen userbarat, de konnyen megszokhato.ott a wget. ha elszall az x, akkor sem vesz el a cuccos 🙂
amugy kezdoknek a d4x a tuti. nt-nek is szoktak (volt?) hivni. -
SzerzőBejegyzés