killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: eterm #1980461
    killall
    Felhasználó

      jah:)
      ezert jok a self-made hatterek 🙂

      Hozzászólás: eterm #1980459
      killall
      Felhasználó

        vizsla:

        sztem annyira azert nem veszes a helyzet. mmint attetszoseggel kapcsolatban.
        igazabol hattertol, es fontszintol fugg 🙂
        amugymeg minden megszokas kerdese.
        en 2 term. emut hasznalok most debian alatt.
        az egyik az Eterm kirakva a hatterbe keret nelkul, attetszoen. ezen csinalom a szokasos mindennapos dolgokat: update, upgrade, filekezeles.
        a masik az egy multi-aterm -nek nevezett kis erdekesseg, ami meg fejlesztesi szempontbol elegge az elejen van, de azert batran hasznalhato. ofkoz abban is szepen muxik a transparency, meg a tint, raadasul egy ablakban tobb atermet is megtudok nyitni. ebben szokott futni az irssi, mindig van egy root meg egy user ful is. igy kenyelmes nekem.

        Hozzászólás: debian alatt magyar ékezetek #1970486
        killall
        Felhasználó

          nekem ISO 8859-2 van, megis kis teglalapok vannak helyettuk konzolon, term emulatorban muxenek, igaz az õ-n kis hullamvonal van, az û-n meg egy forditott v-szeruseg. engem nemtulzottan izgat, mert max. google keresesnel hasznalok ekezetet, es bongeszon belul rendesen mukodnek.

          Hozzászólás: software downloads #1981027
          killall
          Felhasználó
            Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979182
            killall
            Felhasználó

              pl. használj vi-t.
              vigyázz, kicsit nehéz kezelni. írni tudsz bele, ha nyomsz egy insert-et, ha el akarod menteni, akkor shift+Z kétszer. (pl.)
              [align=right][snapback]93695[/snapback][/align]

              kis kiegeszites:

              vi barmi.barmi -megnyitja a file-t, ha ures, akkor letre is hozza
              insert gomb megnyomasa – szerkesztheted

              -ESC, majd :w – mentes
              -ESC, majd :q – kilepes
              -ESC, majd :wq – a ketto kombinalva
              -ESC, majd :q! – kilepes mentes nelkul

              termeszetesen a vi-ban rengeteg lehetoseg rejlik, tapasztald ki magad.

              Hozzászólás: #1981192
              killall
              Felhasználó

                Bbt eszrevetele:

                Nem tudom segítség-e, valószínüleg ugyanazzal van összefüggésbe amit írál: (ha belépek topicba viszaugrik a jelenlegi fórumba.)
                – ha a csaba által adott linkrõl megyek oda, alaból bejelentkezettként kezel, ha nem, csak megnyitom böngészõbõl, akkor logolnom kell (bár ez lehet, csak az elsõ alkalommal volt így).

                -sehol nem látok oldalt „bejelentkezett felhasználók” listát, ami imho igen szerencsés volt idáig is.

                légy oly kedves, jelezd ezt a megfelelõ helyen, ha fontosnak éled/nem hangzott még el. smile.gif kösz!

                Hozzászólás: #1981191
                killall
                Felhasználó

                  pofas, pofas. vegre haladas 🙂
                  viszont frissitesre visszadob ide, a tenyleges forumra.

                  Hozzászólás: Kylix3 help #1914099
                  killall
                  Felhasználó

                    van x a rendszereden? ugynez ki, hogy nincs.
                    melyik disztro?

                    Hozzászólás: Email értesítés +avatar #1980405
                    killall
                    Felhasználó

                      mielott irsz, nezd meg, hogy kinek postolsz. ezt nem nekem kene…
                      bazdmeg sany. diplomatikus voltam?

                      Hozzászólás: Email értesítés +avatar #1980403
                      killall
                      Felhasználó

                        abban egyetertunk, hogy jobb a beke, csak en nemvagyok az a tipus, aki lenyeli a hasonlokat…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 3,638