Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
BAZMEG MEGVETTEM :angry2: :angry2: :angry2: 70 dollár volt. Kifizettem. Nem a kedvedért.
NEM ABB
ha mar a stilusnal tartunk: van annal tenyerbemaszobb, mint vkirol, akit nem ismersz, valotlant allitani?
sajnos nekedis olvasgatnod kene a netikettet. ugylatom, amig regen sokat tettel hozza a forumhoz, mostanaban annyit veszel el belole.
es hogy megnyugtassalak: nemcsak a kozepiskolat vegeztem el, hanem egy foiskolat is, most pedig esti egyetemre jarok, raadasul progmat szakra.
de sajnos a tovabbi velemenyed nemerdekel.
kezd telelenni a tokom azzal, hogy itt folyton vitazni kell degeneraltakkal, es azok is a „nagyok” koze tartoznak.
nyugodj meg, ha ez igy fog folytatodni, en veszem a kalapomat, es pa-pa.tevedsz, elvegeztem a kozepiskolat.
az, hogy a lilo egy fos, es hogy lebazdmegezek vkit nem ugyanaz a kategoria.
mindenesetre ezen megnyilvanulasod utan mar nemfoglak tisztelni. sajnos.
az a felnott, aki lebazdmegezi a masikat?
ugylatszik neked mar a venseg ment az agyadra. egyebkent nyugodtan idezz a csabahoz szolo postjaimbol barmit, ami gyerekessegre utal.
mindenesetre kezdem megerteni Gege-t.
sajnos tulsagosan sokat kepzeltem rolad, de teis a tobbseghez tartozol.Apropó!
A „gyári” kernelnek, amilyet példul a sarge distro is használ nincs, vagy nem szerezhetõ meg a konfigja? Egy ilyen esetben egy egyszerû szöveg összehasonlításból is ki lehetne találni mi maradt ki! Saját véleményem szerint a menuconfig is sok mindent eltakar, arra gondolok hogy nem látod az egészet összefüggésében.akkor szedd ki a fade-et 🙂
sajnos keretnelkul asszem csak az Eterm tud mukodni…
Etermnel erdemes rakeresned az Esetroot parancsra. akar manban, akar google-n. ez a parancs kepes arra, hogy az asztal hatterkepet megadd neki defaultbol.
-igaz, uhu alatt ezsem mukodott-
a debian telepiteshez sok sikert, fellow irasat tanulmanyozgasd elotte 🙂
ha elakadsz a telepites kozben, akkor meg ne aggodj, mondogasd magadban, hogy „killallnak is sikerult, nekemis menni fog” 😉Ha ki akartalak volna szedni az adminok közül, már megtettem volna. De mint látod, nem tettem.
Azért, hogy világosan lássuk : a linuxforum alapvetõen ugye nem a hasznonszerzés céljából indult.
de azért engedd meg, hogy felhívjam a figyelmedet, hogy eddig soha senki egy vassal nem támogatta az oldalt, csak kritizálta. Elmondom, hogy pénzbe kerül a szerver, a domain fenntartás, a szerver fenntartás. Az idõ amit rászánok pedig olyan idõ, amit a munkahelyemrõl, vagy a családomtól vagy az alvástól veszek el.Tényleg lehet, hogy abbahagyom az egészet. Kezd nagyon elmenni a kledvem. Az ilyen „nem telik rá” megjegyzések pedig egyre inkább erõsítik bennem ezt az érzést.
[align=right][snapback]93250[/snapback][/align]en ezt nagyonjol tudom, hidd el.
mindenesetre akkor sem kene lebazmegezni. nemertem hogy miert utott ennyire sziven az az enyhe kis beszolas. nyilvan vannak free engine-ek is, es akkor abszolut nemlenne anyagi kerdes a dologbol. a negativ kritikak meg azert vannak, mert a problemak mar _regota_ fennalnak, es alig javulnak. mai napig van olyan problemam, amiert mar 2 honapja szoltam.
de nemkell negativan felfogni a negativ kritikat, mert, -a magam neveben mondom- en epito jelleggel probaltam bugreportolni szamtalanszor.
a megoldas azlenne, ha par kodert magadmelle vennel. ugylatszik 2 admin nem eleg erre a feladatra. nemhinnem, hogy barki is a forum userei kozul penzt kerne azert, hogy segitsen neked. azt viszont hiszem, hogy boven akad itt jo programozo, aki szivesen segitene.
igy nemkene a csaladtol elrabolni az idot.
inkabb ezen kene gondolkodni, mint a bazmegezesen… mar bocs.en igy hasznalom, probald ki:
aterm -name aterm -title ‘aterm 0.4.2’ -sl 3000 -tr +sb -sr -si -sk -bg black -shading 60 -fade 90 -tn xterm -g 100×30+20+40 -fg gray
BAZMEG MEGVETTEM :angry2: :angry2: :angry2: 70 dollár volt. Kifizettem. Nem a kedvedért.
NEM ABB
csaba:
nezz mar be pls az admin topicba… imho ott ertelmesebb es fontosabb felvetesek vannak, mint ez.
kezdem nemerteni, hogy direkt nem reagaltok, vagy direkt nem reagaltok? (ez koltoi kerdes volt, bar ugysem fogod elolvasni)azert elotte nezd meg az nvidia installer logjat 🙂
ha mar Bbtnel megy… 🙂 -
SzerzőBejegyzés