killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978643
    killall
    Felhasználó

      —Laszlo—:
      system.map imho nemkell, felesleges, anelkul is megy a cucc.
      a menu.lst-edben van egy utalas a 2.6-os kernelnel is initrd-re.
      ez ugyanaz, mint a 2.4 initrd-je? mert akkor szedd ki, bekavar.
      meg amugysem kell initrd 🙂
      a timeoutos dologra talan megoldas lehet, ha kimented a menu.lst-et, aztan purge-olod a grub-ot, majd visszarakod. meg azis lehet, hogy az initrd kavar be, bar azt nemhinnem.

      Hozzászólás: Nvidia driver vs. 2.6.8.1 #1980479
      killall
      Felhasználó

        felejtsetek mar el a 2.6.8.x -et. koztudott, hogy bugos. a 2.6.7 viszont eddig a legjobb a 2.6 szeriabol. en azt ajanlanam. de hat nemkell ram hallgatni…

        Hozzászólás: eterm #1980443
        killall
        Felhasználó

          A második bejött, viszont a –trans fekete hátteret ad. Vagy másképpen kellene beállítani a háttérképet? A –buttonbar sem ját eredménnyel. Egyébként van benne menü alapból vagy nekem kell írni?
          Mindez XFce4 ablakkezelõvel természetesen 🙂
          Köszi!
          [align=right][snapback]93056[/snapback][/align]

          hat anno uhu alatt nekem sem ment az Eterm attetszove tetele. hogy miert, az passz.
          sokminden nemment uhu alatt 🙂

          Hozzászólás: eterm #1980439
          killall
          Felhasználó

            razoli:

            1., –trans
            2., -g XxY+a+b
            3., –buttonbar

            egyebkent a mant tanulmanyozd 🙂

            Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980352
            killall
            Felhasználó

              vizsla:
              „Ezt kérdeztem, mikor jön ki a stabil sarge (feltehetõen 3.1)?”

              bocs, nemertettem 🙂
              hat elvileg szept 13-ra irtak ki a megjelenest, imho meg egy honap 🙂

              Hozzászólás: Email értesítés +avatar #1980391
              killall
              Felhasználó

                azert van ennyi gaz a forummal, mert az ipb engine csak beta. a teljes cucc fizetos, es ugylatszik nem telik ra…

                Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980349
                killall
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Linux konkrét problémákra #1980129
                  killall
                  Felhasználó

                    nos, mivel nekem jelenleg egy gepem van, es azon is 1 oprendszer, ami debian, igy gondolhatjatok, hogy _mindenre_ hasznalom.
                    na, lassunk nehany szemelvenyt:

                    debian sid (3.1) kernel 2.6.7-yngwie

                    grafikus kornyezet: xfce4
                    terminal emulator: szep attetszo keretnelkuli Eterm kinyomva a desktopra
                    -de amugy nagyon szeretem a foobillard-ot, az abuse-t
                    -a regi c64-es es dos-os jatekokat (emuzva)
                    -az ujabbak kozul: q2, q3, sof, rtcw, mohaa (ezek nemmindig vannak fent egyszerre)

                    Hozzászólás: Grafikus felulet fagyas #1980426
                    killall
                    Felhasználó

                      ha nemtudnal egybol valaszolni kisbetunek a kerdesere, akkor az ‘lspci’ es az ‘lsmod’ segitsegedre lehet.

                      Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980343
                      killall
                      Felhasználó

                        A 3.0r3-as Woody-t honnan lehet letölteni??? Mert mindenhol csak az r2-t találom :(!
                        [align=right][snapback]92897[/snapback][/align]

                        azert nemtalalod, mert nem letezik 😉

                        idezet a debian.org-rol:

                        „stable
                        A stabil („stable”) disztribúció a legfrissebb hivatalosan kiadott Debian-disztribúciót tartalmazza.

                        Ez a Debian „gyári” kiadása, elsõsorban ennek használatát ajánljuk.

                        A Debian GNU/Linux jelenlegi stabil verziója a 3.0r2, más néven a woody. 2003. november 21.-én jelent meg.”

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 3,638