Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
—Laszlo—:
system.map imho nemkell, felesleges, anelkul is megy a cucc.
a menu.lst-edben van egy utalas a 2.6-os kernelnel is initrd-re.
ez ugyanaz, mint a 2.4 initrd-je? mert akkor szedd ki, bekavar.
meg amugysem kell initrd 🙂
a timeoutos dologra talan megoldas lehet, ha kimented a menu.lst-et, aztan purge-olod a grub-ot, majd visszarakod. meg azis lehet, hogy az initrd kavar be, bar azt nemhinnem.felejtsetek mar el a 2.6.8.x -et. koztudott, hogy bugos. a 2.6.7 viszont eddig a legjobb a 2.6 szeriabol. en azt ajanlanam. de hat nemkell ram hallgatni…
A második bejött, viszont a –trans fekete hátteret ad. Vagy másképpen kellene beállítani a háttérképet? A –buttonbar sem ját eredménnyel. Egyébként van benne menü alapból vagy nekem kell írni?
Mindez XFce4 ablakkezelõvel természetesen 🙂
Köszi!
[align=right][snapback]93056[/snapback][/align]hat anno uhu alatt nekem sem ment az Eterm attetszove tetele. hogy miert, az passz.
sokminden nemment uhu alatt 🙂razoli:
1., –trans
2., -g XxY+a+b
3., –buttonbaregyebkent a mant tanulmanyozd 🙂
vizsla:
„Ezt kérdeztem, mikor jön ki a stabil sarge (feltehetõen 3.1)?”bocs, nemertettem 🙂
hat elvileg szept 13-ra irtak ki a megjelenest, imho meg egy honap 🙂azert van ennyi gaz a forummal, mert az ipb engine csak beta. a teljes cucc fizetos, es ugylatszik nem telik ra…
nos, mivel nekem jelenleg egy gepem van, es azon is 1 oprendszer, ami debian, igy gondolhatjatok, hogy _mindenre_ hasznalom.
na, lassunk nehany szemelvenyt:debian sid (3.1) kernel 2.6.7-yngwie
grafikus kornyezet: xfce4
terminal emulator: szep attetszo keretnelkuli Eterm kinyomva a desktopra
-de amugy nagyon szeretem a foobillard-ot, az abuse-t
-a regi c64-es es dos-os jatekokat (emuzva)
-az ujabbak kozul: q2, q3, sof, rtcw, mohaa (ezek nemmindig vannak fent egyszerre)ha nemtudnal egybol valaszolni kisbetunek a kerdesere, akkor az ‘lspci’ es az ‘lsmod’ segitsegedre lehet.
A 3.0r3-as Woody-t honnan lehet letölteni??? Mert mindenhol csak az r2-t találom :(!
[align=right][snapback]92897[/snapback][/align]azert nemtalalod, mert nem letezik 😉
idezet a debian.org-rol:
„stable
A stabil („stable”) disztribúció a legfrissebb hivatalosan kiadott Debian-disztribúciót tartalmazza.Ez a Debian „gyári” kiadása, elsõsorban ennek használatát ajánljuk.
A Debian GNU/Linux jelenlegi stabil verziója a 3.0r2, más néven a woody. 2003. november 21.-én jelent meg.”
-
SzerzőBejegyzés