killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980333
    killall
    Felhasználó

      nyugodt szivvel tegyel ra debian woody-t.

      Hozzászólás: kwrite szinek #1980271
      killall
      Felhasználó

        jah, mi vi-t hasznalunk,
        en kb. fel eve tertem at a konzolos vi-ra, elotte gvim-et hasznaltam. nemis kell ennel tobb 🙂
        amugyis: a debian az igazi ferfiak disztroja, a vi meg az igazi ferfiak editora 🙂

        Hozzászólás: Sarge boot probléma #1979246
        killall
        Felhasználó

          debijjan:
          „tapasztalt kollégám pls. áruld el nekem, hogy mire jó az initrd.img…
          ja egy deka modult sem használok az új kernelben, mert régen sem használtam azért van az a böszme gép, hogy elbírja a 1,5 megás kernelt!!”

          tapasztalatbol mondom: tudja a rak. par eve hasznalok linuxot, masfel eve forditgatok kerneleket, nekem sosem kellett, es mindig minden ment nelkule is.
          nekem majdnem 2 mega a kernel, egyedul a vmware, meg az nvidia van modulban.
          hidd el, ha raid gondod van, az nem az initrd nyugje, hanem vmit kihagytal a konfigbol 🙂
          amugy fellow doksijaban levan irva imho ez is, de azt joltudom, hogy o joval tapasztaltabb debianos nalam, es egy eve szinte osszevesztunk egy hasonlo initrd dolgon, ofkoz felreertes volt 🙂
          de o ugyanazt mondana, amit en, ugyhogy nezd at a kernel konfigjat, ha meg mindig fennall a problema.

          Bbt:
          „fellow kernel konfigja, hup wiki keresés, google keresés. mire a kérdést leírtad, már tudhatnád is a választ…”

          jah, jolenne mar a netikett 🙂
          (ill. _barmilyen_ adminisztratori visszajelzes a sok „felesleges” topicra es postra ezugyben)

          killall
          Felhasználó

            nah, tisztelt admin urak: vmi visszajelzest sziveskedjetek mar idenyomni a temaban…
            kosz elore is.

            Hozzászólás: Van-e ilyen programnyelv? #1980186
            killall
            Felhasználó

              esetleg nezd meg az anjuta-t.

              Hozzászólás: Van-e ilyen programnyelv? #1980178
              killall
              Felhasználó

                neked a kylix kell. az linuxos delphi (igaz, a 3-as verzio ota, mar c++ IDE-je is van)
                http://borland.com
                vagy masik szinten pascalos IDE:
                http://www.lazarus.freepascal.org/
                [align=right][snapback]92571[/snapback][/align]

                Hozzászólás: Saját hátterek #1975496
                killall
                Felhasználó

                  csinaltam egy matrix+debian oruletet, tessek orulni.
                  igaz, 800×600-as, tehat kismonitoru juzerek elonyben ;>

                  szerk:

                  kovi: igen, veletlenul toroltem, most visszaraktam 🙂

                  Bbt: ok, ha lesz idom csinalok nagyobban is ;>

                  Hozzászólás: Van-e ilyen programnyelv? #1980171
                  killall
                  Felhasználó

                    „de pénzes nem? Ahelyett van a kdevelop, mely free.”
                    van personal edition, amelyik free. a kdevelop meg egy bughalmaz.

                    Hozzászólás: Van-e ilyen programnyelv? #1980170
                    killall
                    Felhasználó

                      neked a kylix kell. az linuxos delphi (igaz, a 3-as verzio ota, mar c++ IDE-je is van)
                      http://borland.com
                      vagy masik szinten pascalos IDE:
                      http://www.lazarus.freepascal.org/

                      Hozzászólás: Elszúrtam – XFce #1979914
                      killall
                      Felhasználó

                        szabadits fel helyet.
                        erdemes legalabb 5-10 gigas rootparticiot csinalni, nekem pl 30 gigas, hogy nelegyen hasonlo gaz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 3,638