Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nyugodt szivvel tegyel ra debian woody-t.
jah, mi vi-t hasznalunk,
en kb. fel eve tertem at a konzolos vi-ra, elotte gvim-et hasznaltam. nemis kell ennel tobb 🙂
amugyis: a debian az igazi ferfiak disztroja, a vi meg az igazi ferfiak editora 🙂debijjan:
„tapasztalt kollégám pls. áruld el nekem, hogy mire jó az initrd.img…
ja egy deka modult sem használok az új kernelben, mert régen sem használtam azért van az a böszme gép, hogy elbírja a 1,5 megás kernelt!!”tapasztalatbol mondom: tudja a rak. par eve hasznalok linuxot, masfel eve forditgatok kerneleket, nekem sosem kellett, es mindig minden ment nelkule is.
nekem majdnem 2 mega a kernel, egyedul a vmware, meg az nvidia van modulban.
hidd el, ha raid gondod van, az nem az initrd nyugje, hanem vmit kihagytal a konfigbol 🙂
amugy fellow doksijaban levan irva imho ez is, de azt joltudom, hogy o joval tapasztaltabb debianos nalam, es egy eve szinte osszevesztunk egy hasonlo initrd dolgon, ofkoz felreertes volt 🙂
de o ugyanazt mondana, amit en, ugyhogy nezd at a kernel konfigjat, ha meg mindig fennall a problema.Bbt:
„fellow kernel konfigja, hup wiki keresés, google keresés. mire a kérdést leírtad, már tudhatnád is a választ…”jah, jolenne mar a netikett 🙂
(ill. _barmilyen_ adminisztratori visszajelzes a sok „felesleges” topicra es postra ezugyben)nah, tisztelt admin urak: vmi visszajelzest sziveskedjetek mar idenyomni a temaban…
kosz elore is.esetleg nezd meg az anjuta-t.
neked a kylix kell. az linuxos delphi (igaz, a 3-as verzio ota, mar c++ IDE-je is van)
http://borland.com
vagy masik szinten pascalos IDE:
http://www.lazarus.freepascal.org/
[align=right][snapback]92571[/snapback][/align]csinaltam egy matrix+debian oruletet, tessek orulni.
igaz, 800×600-as, tehat kismonitoru juzerek elonyben ;>szerk:
kovi: igen, veletlenul toroltem, most visszaraktam 🙂
Bbt: ok, ha lesz idom csinalok nagyobban is ;>
„de pénzes nem? Ahelyett van a kdevelop, mely free.”
van personal edition, amelyik free. a kdevelop meg egy bughalmaz.neked a kylix kell. az linuxos delphi (igaz, a 3-as verzio ota, mar c++ IDE-je is van)
http://borland.com
vagy masik szinten pascalos IDE:
http://www.lazarus.freepascal.org/szabadits fel helyet.
erdemes legalabb 5-10 gigas rootparticiot csinalni, nekem pl 30 gigas, hogy nelegyen hasonlo gaz. -
SzerzőBejegyzés