killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,281-1,290 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD-írás #1977454
    killall
    Felhasználó

      de kezzel kiirtottad a /etc/sysconfig/automount filet es a /mnt/.dev konyvtarat?
      ezt a kettot lekell gyalulni, kulonben nemlesz tokeletes.

      Hozzászólás: DVD-írás #1977449
      killall
      Felhasználó

        igen, ez tokeletes. irtsd ki a supermontot. keress ra keresovel par napja leirtam vkinek, hogykell.

        Hozzászólás: DVD-írás #1977447
        killall
        Felhasználó

          —Laszlo—:

          ‘cdrecord -scanbus’ mit ir?

          Hozzászólás: firefox hiba #1979415
          killall
          Felhasználó

            az a baj, hogy en sok hozzaszolasanak a lenyeget nemlatom… de tenyleg nemakarok balhet.
            okos enged alapon, mint multkor 😉

            Hozzászólás: firefox hiba #1979413
            killall
            Felhasználó

              Azért az operat mert az nincs bedrótozva a csomakohoz(függõségileg)!
              [align=right][snapback]91759[/snapback][/align]

              a forrasbol felrakott mozilla sincs.
              sany pls, inkabb a gentoo topicba irogass, koszi 🙂

              Hozzászólás: firefox hiba #1979412
              killall
              Felhasználó

                montressor:

                nekem a sid-csomagos firefox tokeletesen mukodott.
                milyen wm alatt hasznalod? csak nem kde?
                sztem megoldas lehet, ha a firefox oldalarol felrakod az 1.0pre valtozatot. ez meg nincs meg debian csomagban. par napja hasznalom, nagyon kewl. ill ha akarod rakj fel hozza magyaritast.
                (ugylatom az angol nyelvu locales fileokkal van baja…)
                melyik firefox, melyik debian, stbstb… maskor kicsit pontosits pls.

                Hozzászólás: Sarge boot probléma #1979243
                killall
                Felhasználó

                  igy szerepel a lilo-ban

                  image=/boot/rosalinda1021
                        label=utolso
                        read-only
                  #      restricted
                  #      alias=1
                          initrd=/initrd.img

                  kivettem már minden nem fontos dolgot a kernelbõl, de még mindíg semmi!!
                  az initrd.img-nek is kernelfordítás után létre kellene jönnie??? vagy mi???
                  mit kell a kernelbe fordítani egy 2.8as P4 1024Mb 2x80Gb HDD Software RAID0 gépnél??
                  [align=right][snapback]91720[/snapback][/align]

                  neked aztan beszelhet az ember.
                  ha ennyire nonszensz vagy a debianhoz, akkor talan vmi egyszerubbel kene elkezdened foglalkozni.
                  talan kene tudni hasznalni a google-t, hogy egy ilyen problemat megtudj oldani. ill. odakene figyelned arra, hogy egy tapasztaltabb debianos mit javasol. en utalok a falnak beszelni, mindenestre latom, hogy rad nemfogok tobb energiat pazarolni.

                  Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974284
                  killall
                  Felhasználó

                    Pedig jó párat kijavítottam.
                    [align=right][snapback]91643[/snapback][/align]

                    igen, latom 🙂
                    akkor ez a resz storno.
                    vizsla, kovi, kl223, BARU: okezzatok le, hogy mehessen csabahoz.

                    Hozzászólás: nvidia driver nem megy fel! #1979320
                    killall
                    Felhasználó

                      Biztos?
                      azért most hagy szidjalak le.
                      szöveg értési képesség:

                      „Unable to find the kernel source tree for the currently running kernel.
                            Please make sure you have installed the kernel source files for your
                            kernel; on Red Hat Linux systems, for example, be sure you have the
                            ‘kernel-source’ rpm installed.  If you know the correct kernel source
                            files are installed, you may specify the kernel source path with the
                            ‘–kernel-source-path’ commandline option.
                      ezt vetném össze ezzel: ./nvidia.run –/usr/src/kernel-source-2.6.8

                      persze ha meg lehet oldani máshogy is, azt írjuk az Ubuntu számlájára, tényleg dícséretes.
                      [align=right][snapback]91627[/snapback][/align]

                      ugyanmar kollega…
                      mostanaig windowst hasznalt, elotte mindenkit leanyazott (ja nem, en csak abortuszmaradek voltam a kommunista fajtabol), mar ezis nagy fejlodes. raadasul 14 eves, majd belejon.

                      Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974282
                      killall
                      Felhasználó

                        ja es meg valami: eddig egyedul kisbetu nyilvanult meg a temaban erdemlegesen. sany par offot nyomott (;)), de aztis OK-nak veszem. kovi, kl223, vizsla, BARU (reg lattam): pls ti is szoljatok hozza.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,281-1,290 / 3,638