Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
de kezzel kiirtottad a /etc/sysconfig/automount filet es a /mnt/.dev konyvtarat?
ezt a kettot lekell gyalulni, kulonben nemlesz tokeletes.igen, ez tokeletes. irtsd ki a supermontot. keress ra keresovel par napja leirtam vkinek, hogykell.
—Laszlo—:
‘cdrecord -scanbus’ mit ir?
az a baj, hogy en sok hozzaszolasanak a lenyeget nemlatom… de tenyleg nemakarok balhet.
okos enged alapon, mint multkor 😉Azért az operat mert az nincs bedrótozva a csomakohoz(függõségileg)!
[align=right][snapback]91759[/snapback][/align]a forrasbol felrakott mozilla sincs.
sany pls, inkabb a gentoo topicba irogass, koszi 🙂montressor:
nekem a sid-csomagos firefox tokeletesen mukodott.
milyen wm alatt hasznalod? csak nem kde?
sztem megoldas lehet, ha a firefox oldalarol felrakod az 1.0pre valtozatot. ez meg nincs meg debian csomagban. par napja hasznalom, nagyon kewl. ill ha akarod rakj fel hozza magyaritast.
(ugylatom az angol nyelvu locales fileokkal van baja…)
melyik firefox, melyik debian, stbstb… maskor kicsit pontosits pls.igy szerepel a lilo-ban
image=/boot/rosalinda1021
label=utolso
read-only
# restricted
# alias=1
initrd=/initrd.imgkivettem már minden nem fontos dolgot a kernelbõl, de még mindíg semmi!!
az initrd.img-nek is kernelfordítás után létre kellene jönnie??? vagy mi???
mit kell a kernelbe fordítani egy 2.8as P4 1024Mb 2x80Gb HDD Software RAID0 gépnél??
[align=right][snapback]91720[/snapback][/align]neked aztan beszelhet az ember.
ha ennyire nonszensz vagy a debianhoz, akkor talan vmi egyszerubbel kene elkezdened foglalkozni.
talan kene tudni hasznalni a google-t, hogy egy ilyen problemat megtudj oldani. ill. odakene figyelned arra, hogy egy tapasztaltabb debianos mit javasol. en utalok a falnak beszelni, mindenestre latom, hogy rad nemfogok tobb energiat pazarolni.Pedig jó párat kijavítottam.
[align=right][snapback]91643[/snapback][/align]igen, latom 🙂
akkor ez a resz storno.
vizsla, kovi, kl223, BARU: okezzatok le, hogy mehessen csabahoz.Biztos?
azért most hagy szidjalak le.
szöveg értési képesség:„Unable to find the kernel source tree for the currently running kernel.
Please make sure you have installed the kernel source files for your
kernel; on Red Hat Linux systems, for example, be sure you have the
‘kernel-source’ rpm installed. If you know the correct kernel source
files are installed, you may specify the kernel source path with the
‘–kernel-source-path’ commandline option.„
ezt vetném össze ezzel: ./nvidia.run –/usr/src/kernel-source-2.6.8persze ha meg lehet oldani máshogy is, azt írjuk az Ubuntu számlájára, tényleg dícséretes.
[align=right][snapback]91627[/snapback][/align]ugyanmar kollega…
mostanaig windowst hasznalt, elotte mindenkit leanyazott (ja nem, en csak abortuszmaradek voltam a kommunista fajtabol), mar ezis nagy fejlodes. raadasul 14 eves, majd belejon.ja es meg valami: eddig egyedul kisbetu nyilvanult meg a temaban erdemlegesen. sany par offot nyomott (;)), de aztis OK-nak veszem. kovi, kl223, vizsla, BARU (reg lattam): pls ti is szoljatok hozza.
-
SzerzőBejegyzés