killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: dilemma #1978559
    killall
    Felhasználó

      thx all, asszem’ csak a htdocs lesz a közös ^^

      [tényleg killall: akkor mostmár béke van, vagy még mindig mosolyszünet?]
      [align=right][snapback]91062[/snapback][/align]

      nemvolt mosolyszunet, csak anno irtam neked egy egesz oldalnyi postot hogy mit hogyan kene csinalnia egy kozep-beginnernek, ha elakar indulni a letran felfele (amit nemnagyon szoktam altalaban senkinek, de benned lattam fantaziat), te meg lesem reagaltad, ergo megsem voltal ra erdemes.
      remelem ha ujra ilyenre kerul sor, mar erdemes leszel 🙂
      ja es nehallgass sanyra, osszevissza beszel 😉
      (sany, nem megsertodni!)

      Hozzászólás: dilemma #1978556
      killall
      Felhasználó

        xcut:

        hallgass ram, es _ne_ hasznalj kozos home konyvtarat.
        szepen allitgass be mindent mindegyik rendszeren. csak jot akarok neked.
        rengeteget szivnal egy kozos home-mal, kerdezd meg gUHU-t…
        linuxban mindent meglehet oldani, de vannak olyan dolgok, amikett ajanlott _nem_ megoldani. ez pl. ilyen dolog.

        Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978265
        killall
        Felhasználó

          Csak azért írtam így, hogy hátha valaki felfedezi…
          [align=right][snapback]91013[/snapback][/align]

          coco.. 🙂
          amugy nemszoltam volna bele, ha te multkor nem osztokelsz arra, hogy valtoztassak az irasmodomon 😉
          amugy meg mindig tartom a velemenyemet a rack-kel kapcs.-ban. szerintem ezen kar vitazni. te nyugodtan szedd ki hasznalat kozben, en meg maradok a regbevalt modszernel.

          Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978263
          killall
          Felhasználó

            Azt mond már meg nekem, hogy egy áram levétel mennyivel nagyobb megterhelést jelent egy ki/be kapcsolásnál?
            Lehet, hogy hülye vagyok de nem értem… (Ráadásul ott vannak az ingadozások, áramszünet, és a legtöbb embernek nincsen ez ellen védelme, sõt még egy szünetmentes tápja sem.)
            [align=right][snapback]90755[/snapback][/align]

            mond ige felszolito modban igy irando: mondd.

            Hozzászólás: freedoom/doom legacy/prboom/lxdoom #1978783
            killall
            Felhasználó

              vagy csak envagyok a nagyonbena es nemtalalom meg a kijaratot 🙂
              a supertuxban sem tudom tulvinni az elso palyat 🙂

              Hozzászólás: freedoom/doom legacy/prboom/lxdoom #1978781
              killall
              Felhasználó

                jojo, mar csinaltam regebben, hogy beraktam a full wad-ot, csak erdekel, hogy ennyire shareware-e ez a cucc, vagy csak egyszeruen nincs befejezve a palya. (amugy mindegyik debian csomagban volt)

                Hozzászólás: woody –> sarge upgrade #1978748
                killall
                Felhasználó

                  en inkabb ajanlanam a sid-et.
                  sources.list-be:
                  deb ftp://ftp.de.debian.org/debian/ unstable main non-free contrib
                  deb ftp://ftp.de.debian.org/debian-non-US/ unstable/non-US main contrib non-free

                  aztan
                  apt-get update
                  apt-get dist-upgrade

                  ezt olvasgasd:
                  http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sa

                  Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978576
                  killall
                  Felhasználó

                    jo, en nem vitatkozom, belefaradtam 🙂 megvarom inkabb fellow-t 😉

                    Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978573
                    killall
                    Felhasználó

                      Az Ubuntu egy Debian „sid” alapú terjesztés,



                      Szal Debijány :)))
                      [align=right][snapback]90847[/snapback][/align]

                      szal epp nem debian 🙂 errol rizsaztam itt egesz nap 🙂

                      Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978632
                      killall
                      Felhasználó

                        ln -s /usr/src/kernel_verziod /usr/src/linux

                        ezt megcsinaltad?

                        a /usr/src/linux/include/asm az asm-i386-ra mutat?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 3,638