Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
thx all, asszem’ csak a htdocs lesz a közös ^^
[tényleg killall: akkor mostmár béke van, vagy még mindig mosolyszünet?]
[align=right][snapback]91062[/snapback][/align]nemvolt mosolyszunet, csak anno irtam neked egy egesz oldalnyi postot hogy mit hogyan kene csinalnia egy kozep-beginnernek, ha elakar indulni a letran felfele (amit nemnagyon szoktam altalaban senkinek, de benned lattam fantaziat), te meg lesem reagaltad, ergo megsem voltal ra erdemes.
remelem ha ujra ilyenre kerul sor, mar erdemes leszel 🙂
ja es nehallgass sanyra, osszevissza beszel 😉
(sany, nem megsertodni!)xcut:
hallgass ram, es _ne_ hasznalj kozos home konyvtarat.
szepen allitgass be mindent mindegyik rendszeren. csak jot akarok neked.
rengeteget szivnal egy kozos home-mal, kerdezd meg gUHU-t…
linuxban mindent meglehet oldani, de vannak olyan dolgok, amikett ajanlott _nem_ megoldani. ez pl. ilyen dolog.Csak azért írtam így, hogy hátha valaki felfedezi…
[align=right][snapback]91013[/snapback][/align]coco.. 🙂
amugy nemszoltam volna bele, ha te multkor nem osztokelsz arra, hogy valtoztassak az irasmodomon 😉
amugy meg mindig tartom a velemenyemet a rack-kel kapcs.-ban. szerintem ezen kar vitazni. te nyugodtan szedd ki hasznalat kozben, en meg maradok a regbevalt modszernel.Azt mond már meg nekem, hogy egy áram levétel mennyivel nagyobb megterhelést jelent egy ki/be kapcsolásnál?
Lehet, hogy hülye vagyok de nem értem… (Ráadásul ott vannak az ingadozások, áramszünet, és a legtöbb embernek nincsen ez ellen védelme, sõt még egy szünetmentes tápja sem.)
[align=right][snapback]90755[/snapback][/align]mond ige felszolito modban igy irando: mondd.
vagy csak envagyok a nagyonbena es nemtalalom meg a kijaratot 🙂
a supertuxban sem tudom tulvinni az elso palyat 🙂jojo, mar csinaltam regebben, hogy beraktam a full wad-ot, csak erdekel, hogy ennyire shareware-e ez a cucc, vagy csak egyszeruen nincs befejezve a palya. (amugy mindegyik debian csomagban volt)
en inkabb ajanlanam a sid-et.
sources.list-be:
deb ftp://ftp.de.debian.org/debian/ unstable main non-free contrib
deb ftp://ftp.de.debian.org/debian-non-US/ unstable/non-US main contrib non-freeaztan
apt-get update
apt-get dist-upgradeezt olvasgasd:
http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sajo, en nem vitatkozom, belefaradtam 🙂 megvarom inkabb fellow-t 😉
Az Ubuntu egy Debian „sid” alapú terjesztés,
…
…
…
Szal Debijány :)))
[align=right][snapback]90847[/snapback][/align]szal epp nem debian 🙂 errol rizsaztam itt egesz nap 🙂
ln -s /usr/src/kernel_verziod /usr/src/linux
ezt megcsinaltad?
a /usr/src/linux/include/asm az asm-i386-ra mutat?
-
SzerzőBejegyzés