Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Search The Fucking Web”.
killall, én kivettem a hibás részt, most kéretik lecsillapodni, egy moderátor nem engedheti meg magának, hogy elvegye a sikerélményét a ‘Debian alapú linux’ usernek a lelkesedéstõl. Még akkor sem, ha a disztró nem egy Woody.
Mit jelent a szó Moderátor: eredete moderál = mérsékel, tûrtõztet (Magyarxcut:
„ugyanazok legyenek az alkalmazásaim beállításai… pl email, böngészõ, messenger… nem ártana, ha mind uhu, mind gentoo (és a 3. opre, amit még nem döntöttem el… valszeg slaki v debian) alatt azonosak lennének a beállításaim”misem egyszerubb. szepen mind3 alatt beallitgatod kulon-kulon. legalabb expert leszel 😉
xcut:
„az elmúlt idõt eléggé stfw és rtfm módban töltöttem…”nem stfw, hanem stfu 😉
nalad mi a w?jo, nekem mindegy, hogy masnak tonkremegy-e a vinyoja… en mindenesetre _nem fogom_ megkockaztatni. tul draga, es tul sok olyan adat van rajta, amiknek az elvesztese egyenlo lenne egy ervagassal.
szoval en mindenkit arra buzditanek, hogy elobb szepen kapcsolja ki a gepet, es ugy vegye ki a mobilracket.megegyszer: _nincs_ debianod. debianod akkor lesz, ha _debiant_ raksz fel. ne ajanlgasd elso _debiannak_ az „ubuntut” vagy mi a rakot. elso debianja akkor lesz vkinek, ha felrakja a
_Debian GNU/Linux_ woody-t, sid-et, vagy sarge-ot.
na, tema reszemrol befejezve.
maskor linket sem fogok hagyni a topicban, hanem automatikusan torlom a hasonlo postokat.
ehhez tartsatok magatokat pls.
a debian az _a debian_.sorry, athelyezem a topicot. ez debian topic.
keretik _nem osszekeverni_ a „debian alapu” disztrokat a debiannal.
kosz szepen.amugy a hibak: nyilvan olyan modulok bootkori betoltesei, amik vmi specialis pci eszkozhoz vannak.
erdemes google-be bemasolni a teljes hibauzit, es rakeresni. ugy okosabb leszel.Tanult ember lemountolja a racket és utána meg azt csinál vele amit akar, nem kell itt rebootolgatni 😉
[align=right][snapback]90721[/snapback][/align]hat mivel en mar lattam igy tonkremenni vinyot, es az en rack-beli cuccom sem egy mai darab (quantum fireball 20GB, igaz most egy 120-as maxtor van benne, amin az osszes zenem van) ezert inkabb nem kockaztatok. akinek van penze arra, hogy naponta elcseszodjon egy vinyoja, az nyugodtan szedje ki hasznalat kozben…
racket „altalaban” a tanult em,ber csak ugy veszi ki, ha elobb kikapcsolja a gepet.
keress ra a ‘ccd2iso’ nevu progira google-n.
-
SzerzőBejegyzés