killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: dilemma #1978552
    killall
    Felhasználó

      „Search The Fucking Web”.

      Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978571
      killall
      Felhasználó

        killall, én kivettem a hibás részt, most kéretik lecsillapodni, egy moderátor nem engedheti meg magának, hogy elvegye a sikerélményét a ‘Debian alapú linux’ usernek a lelkesedéstõl. Még akkor sem, ha a disztró nem egy Woody.
        Mit jelent a szó Moderátor: eredete moderál = mérsékel, tûrtõztet (Magyar

        Hozzászólás: dilemma #1978538
        killall
        Felhasználó

          xcut:
          „ugyanazok legyenek az alkalmazásaim beállításai… pl email, böngészõ, messenger… nem ártana, ha mind uhu, mind gentoo (és a 3. opre, amit még nem döntöttem el… valszeg slaki v debian) alatt azonosak lennének a beállításaim”

          misem egyszerubb. szepen mind3 alatt beallitgatod kulon-kulon. legalabb expert leszel 😉

          Hozzászólás: dilemma #1978537
          killall
          Felhasználó

            xcut:
            „az elmúlt idõt eléggé stfw és rtfm módban töltöttem…”

            nem stfw, hanem stfu 😉
            nalad mi a w?

            Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978253
            killall
            Felhasználó

              jo, nekem mindegy, hogy masnak tonkremegy-e a vinyoja… en mindenesetre _nem fogom_ megkockaztatni. tul draga, es tul sok olyan adat van rajta, amiknek az elvesztese egyenlo lenne egy ervagassal.
              szoval en mindenkit arra buzditanek, hogy elobb szepen kapcsolja ki a gepet, es ugy vegye ki a mobilracket.

              Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978563
              killall
              Felhasználó

                megegyszer: _nincs_ debianod. debianod akkor lesz, ha _debiant_ raksz fel. ne ajanlgasd elso _debiannak_ az „ubuntut” vagy mi a rakot. elso debianja akkor lesz vkinek, ha felrakja a
                _Debian GNU/Linux_ woody-t, sid-et, vagy sarge-ot.
                na, tema reszemrol befejezve.
                maskor linket sem fogok hagyni a topicban, hanem automatikusan torlom a hasonlo postokat.
                ehhez tartsatok magatokat pls.
                a debian az _a debian_.

                Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978562
                killall
                Felhasználó

                  sorry, athelyezem a topicot. ez debian topic.
                  keretik _nem osszekeverni_ a „debian alapu” disztrokat a debiannal.
                  kosz szepen.

                  amugy a hibak: nyilvan olyan modulok bootkori betoltesei, amik vmi specialis pci eszkozhoz vannak.
                  erdemes google-be bemasolni a teljes hibauzit, es rakeresni. ugy okosabb leszel.

                  Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978251
                  killall
                  Felhasználó

                    Tanult ember lemountolja a racket és utána meg azt csinál vele amit akar, nem kell itt rebootolgatni 😉
                    [align=right][snapback]90721[/snapback][/align]

                    hat mivel en mar lattam igy tonkremenni vinyot, es az en rack-beli cuccom sem egy mai darab (quantum fireball 20GB, igaz most egy 120-as maxtor van benne, amin az osszes zenem van) ezert inkabb nem kockaztatok. akinek van penze arra, hogy naponta elcseszodjon egy vinyoja, az nyugodtan szedje ki hasznalat kozben…

                    Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978247
                    killall
                    Felhasználó

                      racket „altalaban” a tanult em,ber csak ugy veszi ki, ha elobb kikapcsolja a gepet.

                      Hozzászólás: k3b #1978455
                      killall
                      Felhasználó

                        keress ra a ‘ccd2iso’ nevu progira google-n.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 3,638