killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 32 bites színmélységet hogyan? #1978470
    killall
    Felhasználó

      en az audacity-t javasolnam a krec helyett.

      Hozzászólás: Help #1977032
      killall
      Felhasználó

        a debiannal nincs stabilabb. nyugodtan kerdezd meg mashol, hogy mennyire stabil a gentoo. de _ne_ a debian topicban. nemkene folytatni, mert torolni fogom a cuccokat.

        Hozzászólás: Help #1977030
        killall
        Felhasználó

          ja es:

          a disztribek pusztan uzleti celok miatt vannak. rengeteg ceg van, egyik kisebb, egyik nagyobb. ezert van annyi disztro. az alapmagja viszont mindnek ugyanaz: a linux kernel.
          aztan, hogy kore ki milyen programokat tesz, az mar mas dolog. vannak a disztroknak sajatossagaik is, mintpl dpkg, vagy rpm (az altalad hasznalt mandrake rpm-alapu).
          en szemely szerint a debian iranti elfogultsagombol kifolyolag a dpkg_alapu_disztrokat szeretem, masok az rpm_alapuakra eskusznek. izles kerdese..
          ha mar ide irtal, akkor tegyel egy probat a debiannal. ha fellow segedletet hasznalod, akkor nemis lesz nehez a telepites. amugyis a debian az igazi ferfiak rendszere 😉
          (ha lany vagy, akkor ertelemszeruen az igazi lanyoke is ;))

          Hozzászólás: Help #1977029
          killall
          Felhasználó

            hmm, erdekes, hogy ide irsz. ha mar megtetted, akkor tudom ajanlani a debian sid-et (ez egy instabil ag, viszont rettentoen naprakesz, es megbizhato).
            ha nagyon kezdo vagy, az sem baj, mivel fellow kollegam egy teljesen kezdoknek szolo (aki meg sosem latott linuxot) iromanyt krealt a debian telepiteserol, es beallitasarol, erdemes elolvasnod: http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sa

            a 3d gyorsitast barmilyen linuxon be lehet loni. a kerdes, hogy milyen videokartyad van.
            minden variaciorol volt szo mar itt a forumon, hasznald a keresot.

            Hozzászólás: fstab nem módosítható? #1944631
            killall
            Felhasználó

              elmentetted? 😉

              Hozzászólás: k3bprobléma #1978458
              killall
              Felhasználó

                k3bsetuppal. adj root jogot a 2 filenak. (persze ezt kezzel is megteheted)

                killall
                Felhasználó

                  igen, ezt én is megfigyeltem…
                  na meg azt, h itt a moderátorok szépen hajbakapnak…
                  [align=right][snapback]90535[/snapback][/align]

                  hat ez igaz, sajnos neha velem is elszall a lo, es olyanokat irok, amiket nemkene, _ezen_ majd probalok valtoztatni. de mivel ez a tulajdonsag vilageletemben elkisert, igy csak annyit tudok igerni, amit eddig is tettem: ha vkit megbantok, es ugyerzem, hogy nemvolt jogos, akkor elnezest kerek tole.

                  Hozzászólás: No random bodyart…… #1978375
                  killall
                  Felhasználó

                    sztem annyira kicsik, meg annyira jobboldalt vannak, hogy szinte nemis lehet latni oket.
                    ezek a kepek itt a legkisebb baj imho..
                    azokat kene inkabb megvalositani, amirol az adminisztratori topicban irtunk..

                    Hozzászólás: No random bodyart…… #1978372
                    killall
                    Felhasználó

                      a noi kepekrol beszelsz? mert ha azt gusztustalannak tartod, akkor…
                      en inkabb meg tobbet es nagyobban kernek 🙂

                      killall
                      Felhasználó

                        peeersze… 🙂 egyébként nem vagyok az ikertesója, jó messze is lakunk egymástól… 🙂 ja, és én jó 2-3 hónappal elõbb voltam itt, mint õ…
                        Persze meglehet, h vmelyikünk tudathasadásos… 😀 aztán 2 perc múlva jön 1 válasz ide xcut-tól… 🙂 azaz tõlem… 😉

                        fellowba eszem ágában nem volt belekötni… 🙂 nézd csak végig a topikot… 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                        kl223
                        [align=right][snapback]90508[/snapback][/align]

                        jojo 🙂

                        egyebkent jol elbeszelgetunk itt, de az adminok rank se bagoznak, pedig felmerult mar itt egy-ket megfontolando dolog…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 3,638