Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kl223:
komolyan, en regen azthittem, hogy te vagy xcut, csak masik nicken 🙂 erdekes, amikor O „eltunt”, te akkor „tuntel fel” ;>
nem az ikertesod veletlenul? 😉
amugymeg ertelmetlen fellowba belekotni..fellow:
ahh, a te stilusodat sem tudjak ertekelni…:) az enyembe is folyton belekotnek.. mindegy, ugysem fogok megvaltozni. vhogy nemtudjak elviselni az egyenisegeket ;>>
(enis emlekszem meg a 90-es evek elejen vett 576kb-okra.. mondjuk a 3 evvel ezelotti pcguruban sem nagyon volt meg oltas, azota viszont nem vettem. ennyire megvaltozott volna a helyzet? )fellow:
„asszondjak, hogy az erodet az ellensegeid _ereje_ mutatja; vagy vmi ilyesmi keleti hulyul… bolcsesseg;
hat, nem hinnem, hogy ez most igaz ;-)”hat nem.. 🙂
es a becsuletes neve ‘mplayerplug-in’.
ezt kulon kell felraknod, a sima mplayer nem tartalmazza.
(uhuhoz, meg debianhoz van csomag, nyilvan a tobbi disztrohoz is)Szia!
Most nem kötekedek, tényleg kíváncsi vagyok, milyen gondok vannak a fórummotorral. Már éppen úgy éreztem, hogy hozzászoktam, és úgy mûködik, ahogy várom.
[align=right][snapback]90367[/snapback][/align]en sem kotekednek 🙂
sajnos nalam meg mindig elofordul, hogy „kidob a fooldal egy reloadnal”. ezenfelul nemmukodik az idojarasmodul, a skinek, a privat message-ek mutatasa, meg mindig tobb usert mutat neha, mint amennyien vagyunk. televan az oldal „sablonlinkekkel” (lasd linuxforum webshop),
a forum oraja a beallitasom ellenere is rosszul jar.
lehet, hogy ezek apro dolgok, de ha azt nezed, hogy mar hanyszor szoltam ertuk, meg azt, hogy azota nem mukodnek, akkor kiderul, hogy eleg zavaroak…mondjuk ez szep es jo, de amig az engine ilyen szedettvedett (es semmi javulas), addig felesleges barmirol is almodozni…
fellow:
„hoppa, en nem tudtam eddig rola 😉
jojo, igerem nagyon ugykodom; holnapra meglesz, becsszo ;-)”okok, csak meg ne szakadj 🙂
„megjegyzem, nemcsak „szakmai” moderator kene, hanem olyan is aki inkabb csak „karbantartast” vegez: lecsapja a lecsapandokat (lasd lforum netikett… affene, nem talalom az urlt hozza…), rendezgeti a topickokat, sb;
nezzetek be az /etc/passwordba: bakup, operator, mail, news, lp, nobody, …
nem kell mindenhez „rootnak lenni”;”hat en epp ellenkezoleg gondolom 🙂 (ez a ritka esetek egyike)
de hiaba mondom, hogy tartsunk errol egy szavazast, mert ugyis leszavaznanak, mivel 90% utal 🙂„nem-nem-nem, felreetettel: en azt javaslom, hogy mindenki _maganak_ jeloljon ki 3-5 dolgot, amihez ugy erzi megfeleloen ert;
ez csak otlet volt, mert kene egy ertelmesebb modszer a hozzaszolasok szamolasa helyett;”oks, akkor tenyleg felreertettem. viszont sztem a tenylegesen aktiv (akik mindennap ittvannak) userekrol kene egy listat csinalni a fooldalra, a neve melle feltuntetve, hogy ki miben jartas. a kezdo felhasznalo meg egy gomb segitsegevel „jelezhetne neki, hogy „hoppa, segits pls”. esetleg ez a segitseget hivo gomb mellekelhetni a topic cimet is. igy, aki nem szorfozik folyton a forumon belul, az is ertesitest kaphatna arrol, ha segitseget kernek tole.
amugy a javaslatodhoz visszaterve: vhogy enis ruhellem a minden leben 2 kanal embereket, akik csak azert, hogy irjanak – irnak…
all: ha nagyon pihentagyu az otlet, akkor szavazzatok le (abban mar ugyis profik vagytok ;> )„mielott lecsapnanak: persze csak viccelodok, en sohasem aludtam irodalomoran es most gyakokon se szoktam _gyakran_; jo, ea az mas teszta ;-)”
nemmondod, hogy humanszakos (irodalmar) vagy… nehezen tudnam elhinni 🙂
(amugy epp tvzesbol jottem le egy cigire, es gondoltam benezek, erre irtal. kesz telepatia 😉 )
a sid csomagjai naponta valtoznak, szoval nemerdemes letolteni. tegyel fel egy woody-t es dist-upgrade-eld.
amugy jigdo-val leszedheto a sid cd isokban is asszem. az tuti, hogy dvd isokban leszedheto..
debian.orgfellow:
„kozellenseg lettem ;-)”
en mar reg… so what?
lxdoom-ot izzitsd be, az tuti megy.
de kell hozza a doom2 wad file-ja. -
SzerzőBejegyzés