Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nincs az i386on belül csak ns4 , ns610 és ns610-gcc32 könyvtár… most megnéztem, hogy ha a /usr/lib/mozilla-1.6/plugins könyvtárba van a link akkor megy e de ott se. sem a /usr/lib/mozilla/plugins folyamatosan azt mondja, hogy nem találja a java plugint.
esetleg indítsam újra az oprendszert hátha az segít 😀
[align=right][snapback]89981[/snapback][/align]azt csinald, amit irtam, persze ertelemszeruen.
szimlink kell.
ln -s /ahol/van/java_konyvtar/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin.oji.so /ahol/van/a/mozilla-firefox/plugins/libjavaplugin.oji.sovhogy igy.
Nem azt kerdezte hogy mi az IP, hanem azt hogy hova irja 🙂
[align=right][snapback]89972[/snapback][/align]igaz 🙂 jolvan, meg nemnagyon aludtam 🙂
sorrylol
fellow mester, ebbol stfu lesz, vigyazz ;>
(ja es pls az admin topicba nezz mar be, ott szenvedek a javaslatoddal es mindenki hulyenek nez ;> )a szolgaltatod lapjan nezd meg. ha nincs kiirva (ez altalaban 2 ip), akkor hivd fel oket.
minek kell kikapcsolni a gepet? ;>
kisbetu: oks ezentul nem szolunk (kulon irtam (ezt is) a kedvedert) be egymasnak.
„vizsla rogton ertette”: szamtalanszor lattam vizslat, hogy a „mondd” vagy „kuldd” (tehat felszolitomod) igeket 1 d-vel irta. ennyit a helyesirasrol. de sztem ezt a helyesiras dolgot fejezzuk be, ez nem nyelvtan forum.kl223: ok, te tamogatod xcut-ot, en nem 🙂 ilyen egyszeru.
a netikett, uj moderatorok, „feljavito tanfolyam” ugyeben meg: fellow pls sziveskedj bejelentkezni es ird le ide, amiket gondoltal, mert ugylatszik en nemtudom kellokeppen visszaadni a dolgot. (pedig igyekeztem) 🙂
ha szepen feltelepult, akkor a /etc/X11/XF86Config file-ban a section device alatt ird at az nv-t nvidiara, majd mentsd el.
utana az init 5 paranccsal tudod ujrainditani az x-et.Sziasztok!
Most töltöttem le netrõl egy új grafikus drivert(NVIDIA-Linux-x86 64-1.0-6111-pkg2.run).
Le tudnátok nekem írni részletesen, hogy hogyan tudom ezt feltenni?Nagyon megköszönném!
Geforce fx5600-as videókarim van.
Elõre is köszi!
[align=right][snapback]89752[/snapback][/align]ctrl+alt+f1
login root
init 3
sh NVIDIA-Linux-x86 64-1.0-6111-pkg2.runkernel headers csomag fentvan?
sztem ezlesz itt a baj.. -
SzerzőBejegyzés