killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: java gond #1968509
    killall
    Felhasználó

      nincs az i386on belül csak ns4 , ns610  és ns610-gcc32 könyvtár… most megnéztem, hogy ha a /usr/lib/mozilla-1.6/plugins könyvtárba van a link akkor megy e de ott se. sem a /usr/lib/mozilla/plugins folyamatosan azt mondja, hogy nem találja a java plugint.
      esetleg indítsam újra az oprendszert hátha az segít  😀
      [align=right][snapback]89981[/snapback][/align]

      azt csinald, amit irtam, persze ertelemszeruen.

      Hozzászólás: java gond #1968506
      killall
      Felhasználó

        szimlink kell.
        ln -s /ahol/van/java_konyvtar/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin.oji.so /ahol/van/a/mozilla-firefox/plugins/libjavaplugin.oji.so

        vhogy igy.

        Hozzászólás: Internet beállítás #1977983
        killall
        Felhasználó

          Nem azt kerdezte hogy mi az IP, hanem azt hogy hova irja  🙂
          [align=right][snapback]89972[/snapback][/align]

          igaz 🙂 jolvan, meg nemnagyon aludtam 🙂
          sorry

          Hozzászólás: Help #1977015
          killall
          Felhasználó

            lol
            fellow mester, ebbol stfu lesz, vigyazz ;>
            (ja es pls az admin topicba nezz mar be, ott szenvedek a javaslatoddal es mindenki hulyenek nez ;> )

            Hozzászólás: Internet beállítás #1977980
            killall
            Felhasználó

              a szolgaltatod lapjan nezd meg. ha nincs kiirva (ez altalaban 2 ip), akkor hivd fel oket.

              Hozzászólás: Linux leállítása (ohne power-gomb) #1977666
              killall
              Felhasználó

                minek kell kikapcsolni a gepet? ;>

                killall
                Felhasználó

                  kisbetu: oks ezentul nem szolunk (kulon irtam (ezt is) a kedvedert) be egymasnak.
                  „vizsla rogton ertette”: szamtalanszor lattam vizslat, hogy a „mondd” vagy „kuldd” (tehat felszolitomod) igeket 1 d-vel irta. ennyit a helyesirasrol. de sztem ezt a helyesiras dolgot fejezzuk be, ez nem nyelvtan forum.

                  kl223: ok, te tamogatod xcut-ot, en nem 🙂 ilyen egyszeru.

                  a netikett, uj moderatorok, „feljavito tanfolyam” ugyeben meg: fellow pls sziveskedj bejelentkezni es ird le ide, amiket gondoltal, mert ugylatszik en nemtudom kellokeppen visszaadni a dolgot. (pedig igyekeztem) 🙂

                  Hozzászólás: Segítsetek! #1977862
                  killall
                  Felhasználó

                    ha szepen feltelepult, akkor a /etc/X11/XF86Config file-ban a section device alatt ird at az nv-t nvidiara, majd mentsd el.
                    utana az init 5 paranccsal tudod ujrainditani az x-et.

                    Hozzászólás: Segítsetek! #1977860
                    killall
                    Felhasználó

                      Sziasztok!
                      Most töltöttem le netrõl egy új  grafikus drivert(NVIDIA-Linux-x86 64-1.0-6111-pkg2.run).
                      Le tudnátok nekem írni részletesen, hogy hogyan tudom ezt feltenni?Nagyon megköszönném!
                      Geforce fx5600-as videókarim van.
                      Elõre is köszi!
                      [align=right][snapback]89752[/snapback][/align]

                      ctrl+alt+f1
                      login root
                      init 3
                      sh NVIDIA-Linux-x86 64-1.0-6111-pkg2.run

                      Hozzászólás: nVidia driver gond #1977829
                      killall
                      Felhasználó

                        kernel headers csomag fentvan?
                        sztem ezlesz itt a baj..

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 3,638