Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmmhmm kernel source fentvan?
sajat forditasu kernel?
a path-al van vmi ganyolas.. modulok engedelyezve vannak?Tehát Gege moderátor lesz. Yesszus Pepi. :sarcasm:
[align=right][snapback]89570[/snapback][/align]lol, ez jo regre vezetheto vissza 🙂
amugy Rolad is es Gegerol is irtam az admin topicba._______________________________________________________________
amugy az engine-nel telleg kene vmit kezdeni, mert ez igy nem allapot, hogy neha megy, neha meg nem. engem pl. random idokozonkent kidob, ha frissitem a fooldalt.
mondjuk ez az adminok dolga, en mar ezerszer szoltam 🙂
_______________________________________________________________szal sracok, egyszo, mint szaz: make deb, not tar! ;>
igen, az a sarge.
http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-8.html
olvasgasd 🙂Ez biztosan azért van, mert okot adsz rá!
Nem hiszem hogy kisbetû rád szállt!
Nagyon heves természetû vagy.
Uralkodj magadon, nem kell minden kis csipkelõdést mellre szívni!
Nem azért vagyunk itt, hogy egymást b@sztassuk!
Ez az óvodában szokásos „nem leszek a barátod” stílus.
Semmi értelme felnõtt korban.
[align=right][snapback]89593[/snapback][/align]abszolut nem b..ogatasbol irtam. amugy nemszoktam okot adni.
heves termeszetu vagyok, ez teny, ilyen is maradok. neked kioktatni nemkene, nemkene folyton felkialtojelezni, nekem nemkene folyton egybeirni kulonallo szavakat blabla.. mindenkinek vannak hibai.
nemakarok itt erzelmi omlengesekbe kezdeni, mert ez nem az a hely. szal itt befejezem.kl223:
megnezem a reakciot, meg nemlattam, kivancsi vagyok.
Gege nagyon jo szakember, bar o is fiatal (mondjuk ez nem mervado dolog), viszont elvetve van itt.
4. embernek tuti ot mondanam 🙂
PcZolee feher hollo, eztmar megtargyaltuk.
xcut-tal nekem vannak szemelyes problemaim, de mindezt felreteve az egy dolog, hogy lehet, hogy jol vagja a php+forumkomponenseket, de linuxilag nagyon az elejen van (mivel most keveset van, gondolom kepezi magat :))
blaci oreg roka, szamos uhucsomag gyartoja, szakerto es megbizhato neki mindenkepp _jar_ a moderator statusz.
aztan ottvan gabaman is, aki a forumon talan a legkepzettebb programozo, regen aktivabb volt, de nekem, mivel en nagyon kicsinek erzem magam hozza, nem tisztem azt velemenyezni, hogy o mennyit van itt. (amugy alapbol jarna a moderatori, esetleg admin statusz neki )mas:
fellow felvetette, hogy kene ilyen „segitek neked, isten is megsegit” dolgot csinalni, tehat kivalasztani embereket akik vmiben nagyon jok:
csak egy parat mondok (magamat ofkoz kihagyom, mert en csak flamelek mindig :():
blaci – hardver, uhu
kovi – jatek, slackware
strangedr – gentoo
ariszlo (keveset latom mostansag) – tgz disztrok
fellow – debian
gabaman – programozas
paca5 – slackware (mert az ruuuulz, ugye paca? 🙂 )
Oregon – uhu, kde, php+mysql
anonym – asszem o mindenre tud vmi okosat (es nem hulyeseget) mondani, susenyugodtan egeszitsetek ki, ha gondoljatok.
(kovi, fellow, kisbetu, BARU, vizsla – moderator urak, es csaba, krix – admin urak: tessek hozzaszolni, nemszeretnem, ha hiaba irtam volna…)nekem semmi bajom BARU-val, aranyos gyerek 🙂
csak megemlitettem. amugy a tobbi dologrol mit gondolsz? (a 3 emberre gondolok)imho nem rank ertette fellow 🙂
a masik meg: ha elkurodik az x, akkor megcsinalom es nem dselectezek 🙂
mondjuk nemszokott elkurodni…gcc-t rakd fel (cc – c compiler)
csak hogy ne vizslae legyen mar mindenhol az utolso szo:
en nagyon eroteljesen javasolnek 3 embert, akivel nem jarnanak rosszul az adminok.
nembaj az, ha sok moderator van. akiket en ajanok azok ertik is a dolgukat.szoval csaba, krix, tessek idenezni:
(abc sorrendben)
anonym
Bbt
blaci(kisbetunek: en rengetegszer veszek eszre veletlenul letrehozott 2x-es topicot, rossz helyre rakott topicot, szalonkeptelenseget, stb. ezeket helyre is hozom, amikor ittvagyok. az egy dolog, hogy a nickem mindig ittvan, de en max koradelutan es kesoeste szoktam lenni tenylegesen.
kb. ezeket veheted moderalasi dolgoknak, ha ilyet latsz cselekedj nyugodtan.
amugy neha nagyon utallak a beszolasaid miatt, akkor felmegy a pumpa, de aztan lehiggadok 🙂
ezt talan privatba kellett volna, de ha mar neked szol ez a kis szegmens, akkor ide irtam. )(vizslanak: minel tobb _szakerto_ moderator van, annal jobb. a lenyeg, hogy minden napszakban moderalva legyen a forum. ugytudom fellow ugykodik a netiketten es elfogja kuldeni az adminoknak. hulyeseg, hogy amig nincs szabaly, addig nelegyen uj moderator. pl. BARU, aki nem egy nagy linux genius, de megis moderator nemjar be. helyette (vagy inkabb melle) lehetne 3 olyan ember, aki tenyleg kenivagja a dolgokat, raadasul a forum kezelesehez is ert.
amugy mindig ugy jon ki, hogy en veled kotozkodni akarok, ez _nincs_ igy:))ez kerlekszepen egy eleg ismert kde-bug.
Bbt:
en egy eve lattam eloszor debiant, kb 10x elcsesztem a telepitest ;>
a dselect meg egy olyan allat, amit senki sem hasznal 🙂
karakteres, elegdurva csomagbongeszo. synaptic, a’la bash 🙂 -
SzerzőBejegyzés