Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szosincs osszeveszesrol 🙂
ez az egesz egyertelmu flame. vagy ha ez az arc komolyan irogat, akkor meg 2 ev uhura „itelnem”. aztan johet a debian. de mondjuk azis hotziher, hogy fellow cuccaba sem olvasott bele.kl223: latom, neked beszelhet az ember…
miaz, hogy magatol? es milyen zsakutca? nemertem. flame-szagu ez az egesz.
sany: gentoot ajanlani egy kezdonek elegge hogyismondjam „lukeseg”.Ok akkornem vacakolok aazzal..de akkor mire kell kattintani h. ne töltögessen?
mert most amire eddig yes el válaszoltam arra most no val volt…
de még igyis tölt!
7órás xart 🙂 ..nah mire katt. ha nem akarom h. töltösön?
[align=right][snapback]89377[/snapback][/align]latom meg igencsak kezdo vagy… nemakarnal egy uhut kiprobalni?
azzal megismered a linuxot, es majd par honap mulva ujra nekiveselkedhetsz a debiannak.
ezt teljesen joszandekbol mondom, mert pl most hova akarsz kattintani, amikor meg csak egy x nelkuli alaprandszered van? egyaltalan miert kattintgatnal shellen?
sztem uhuzz.„egy igen antik …” akart az lenni 🙂
[align=right][snapback]89372[/snapback][/align]jahh :blink:
„Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni.”
ez mit jelent? 🙂
idén, vagy IDE-n?
mind2 ertelmetlen…amugy neked is mondom azt, amit Bbt-nek:
a debian plecsni ala szurj mar be egy debian.org-ra mutato linket.
ezt kulon kerik a logosite-on.megosztottam pár könyvtáramat az Upload résznél, de hogyan tudom ellenõrizni, h télleg megosztásra kerültek?? Sehol nem írja ki õket….
A másik: normális az, h ezer év, mire csatlakozik pár szerverhez? Kb. 10 perc alatt szedett össze 12 szervert. Ez oké? Vagy ez a share miatt van?
kl223
[align=right][snapback]89354[/snapback][/align]nemkell megosztani semmit. ez nem dc.
nalam alapbol 4 szerverre kapcsolodik, ami boven eleg. a lassusag meg: hat igen, ha naponta kikapcsolod a geped, akkor az mldonkey nemlesz a baratod 🙂
nekem van, hogy hetek alatt jon le egy file, de legalabb van, es lejon ;>Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni. Az fdisk „Venix 80286” – ként ismeri fel. Nem tudom mivel tudom ezt be mount-olni. A WEB-en nem találtam semmit. Egyébként LynxOS-t tartalmaz de valami nagyon régi vari 1995! Találkozott valaki ilyennel? Tipp…
🙁
[align=right][snapback]89356[/snapback][/align]fogalmazd mar meg rendesen, mert egy szot sem ertek.
sorry, hogy nemneztem ide sracok, de latom megoldodott ;>
terjesszetek tovabb nyugodtan 🙂
az uj mldonkey verziok baromi csicsasak, de semmire sem jok, nekem ez az egy verzio mar 2 eve muxik 🙂
jo toltogetest 🙂
gUHU: buszke vagyok rad, mint tanitvanyomra 😉 -
SzerzőBejegyzés