Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
keress ra googleben, hogy milyen kernelmodul tartozik hozza, aztan toltsd be. ha nincs olyan modul, akkor forgass egy ujabb kernelt.
Koszi kiprobalgatom oket. Meg 1: mi annak a monitor proginak a neve ami a jobb also sarokban van
http://xfce.org/images/screenshots/michael.jpg
koci
[align=right][snapback]89344[/snapback][/align]gkrellm
http://www.gkrellm.neta kde mar csak ilyen. inkabb egy normalis ablakkezelot javaslok: xfce, *box, enlightenment, wmaker, stb
enis mondtam neki, de megsem latta 🙁
igazad volt. a lindows nem debian. ennyi erõvel az uhusok is jöhetnének ide.
[align=right][snapback]89276[/snapback][/align]jo, nemkell bizonygatni 🙂
de a linket tedd mar be a powered by debian moge 🙂 nemhiaba irtam ;>killall:
„desktopnak a sima debian is kivalo… nemertem am ezeket a „debianra epulo” disztrokat…”
vmibol nekik is meg kell elni… mit gondolsz, mely cegek alkalmazotai terjesztik, hogy egy alap debian „tul bonyolult / regi / mittudoenmi”? 😉
(persze csak viccelek, nehogy mar vki magara vegye… mondjuk hupon par „szagerto”)fellow
[align=right][snapback]89269[/snapback][/align]lol, de megis szomoru.
pl, a sajat boromon tapasztalok ilyesmiket: par napja kivagtam a debian topicbol egy linspire topicot, hogy mi a rakot keres itt. erre a felhaborodott owner kozli, hogy az debian alapu. mondom sorry..Ez felesleges szívatás lenne!
Linuxban mindent meg lehet oldani, ha tudod hogyan kell!
[align=right][snapback]89265[/snapback][/align]tudom, de legalabb megtanulna egy eletre 🙂
elvileg fellehet tolteni, en sajat webcimrol szoktam belinkelni, az a legegyszerubb.
(egyebkent ottvan a debian logositejan, hogy a plecsnikhez illik nyomni egy linket is, tehat
[urlegyenlohttp://debian.org][iemge]ide a cim[/iemge][perurl] direkt irtam el, hogy egyszeru legyen :))ugyan, inkabb telepitse ujra, igy megtanulja, hogy a root-ot nemlehet kizarni a rendszerbol ;>
lol, amugy mar eleg off: Bbt, latom fejlodik az alairasod ;>
-
SzerzőBejegyzés