killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: P4 2.8Ghz+D865GBF alaplap #1977576
    killall
    Felhasználó

      keress ra googleben, hogy milyen kernelmodul tartozik hozza, aztan toltsd be. ha nincs olyan modul, akkor forgass egy ujabb kernelt.

      Hozzászólás: kde desktop gondok #1977563
      killall
      Felhasználó

        Koszi kiprobalgatom oket. Meg 1: mi annak a monitor proginak a neve ami a jobb also sarokban van

        http://xfce.org/images/screenshots/michael.jpg

        koci
        [align=right][snapback]89344[/snapback][/align]

        gkrellm
        http://www.gkrellm.net

        Hozzászólás: kde desktop gondok #1977561
        killall
        Felhasználó

          a kde mar csak ilyen. inkabb egy normalis ablakkezelot javaslok: xfce, *box, enlightenment, wmaker, stb

          Hozzászólás: kernel csomag készítés hiba #1977551
          killall
          Felhasználó

            enis mondtam neki, de megsem latta 🙁

            Hozzászólás: Debian install #1974644
            killall
            Felhasználó

              igazad volt. a lindows nem debian. ennyi erõvel az uhusok is jöhetnének ide.
              [align=right][snapback]89276[/snapback][/align]

              jo, nemkell bizonygatni 🙂
              de a linket tedd mar be a powered by debian moge 🙂 nemhiaba irtam ;>

              Hozzászólás: Debian install #1974642
              killall
              Felhasználó

                killall:
                „desktopnak a sima debian is kivalo… nemertem am ezeket a „debianra epulo” disztrokat…”
                vmibol nekik is meg kell elni… mit gondolsz, mely cegek alkalmazotai terjesztik, hogy egy alap debian „tul bonyolult / regi / mittudoenmi”? 😉
                (persze csak viccelek, nehogy mar vki magara vegye… mondjuk hupon par „szagerto”)

                fellow
                [align=right][snapback]89269[/snapback][/align]

                lol, de megis szomoru.
                pl, a sajat boromon tapasztalok ilyesmiket: par napja kivagtam a debian topicbol egy linspire topicot, hogy mi a rakot keres itt. erre a felhaborodott owner kozli, hogy az debian alapu. mondom sorry..

                killall
                Felhasználó

                  Ez felesleges szívatás lenne!
                  Linuxban mindent meg lehet oldani, ha tudod hogyan kell!
                  [align=right][snapback]89265[/snapback][/align]

                  tudom, de legalabb megtanulna egy eletre 🙂

                  Hozzászólás: web oldalteszt #1977290
                  killall
                  Felhasználó

                    elvileg fellehet tolteni, en sajat webcimrol szoktam belinkelni, az a legegyszerubb.
                    (egyebkent ottvan a debian logositejan, hogy a plecsnikhez illik nyomni egy linket is, tehat
                    [urlegyenlohttp://debian.org][iemge]ide a cim[/iemge][perurl] direkt irtam el, hogy egyszeru legyen :))

                    killall
                    Felhasználó

                      ugyan, inkabb telepitse ujra, igy megtanulja, hogy a root-ot nemlehet kizarni a rendszerbol ;>

                      Hozzászólás: web oldalteszt #1977288
                      killall
                      Felhasználó

                        lol, amugy mar eleg off: Bbt, latom fejlodik az alairasod ;>

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 3,638