Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sany, torold a topicot, mert imho hatalmas eges ;>
tedd at inkabb a szolgaltatod szerverere…Most raktam fel a LIBRANET névre halgató distrót. Ez egy Debianra épül? rendszer. 2 cd.
Szerintem, ha nem szervernek kell, hanem desktop linuxnak, akkor ez egy remek választás lehet.De ebben a fellowban nem találtam h. mit kell beirni .. pedig átolvastam becsszó..de nemtuttam h. mit keell irni .. pls azt az 1sort irjátok lee
[align=right][snapback]89233[/snapback][/align]i’m a lame, beat me!
Azota rájöttem a legkézenfekvõbb megoldásra: a legtöbb progiban be lehet állítani a kimeneti eszközt (pl. xmms-ben). Itt beállítom és kész, nem szórakozok többet a dologgal, úgyis csak zenét hallgatok Linux alatt és dolgozok; a szórakozásra (ti. csak arra jó) ott a window$.
[align=right][snapback]89204[/snapback][/align]hmmm.. a linux tokeletes szorakozasra is 😉
linux.lap.hu
szabilinux.huolvasgasd ezeket.
esetleg Pere laszlo – Linux felhasznaloi ismeretek 1-2.
szinten hasznos.ez fugg dvdtol, asztali lejatszotol, dvdromtol, dvdirotol, dvdiro programtol, stb.
sajnos mast nemtudok mondani, mint google.
szepen keress ra a markara, es ird utana, hogy: linux, bug, couldn’t play, stbstb
ha masnak is volt a te tipusoddal baj, akkor tuti megfogja talalni.
(en anno uhu alatt irtam k3b-vel, samsung dvdiroval verbatim dvd+r-t, kifogastalanul lelehetett jatszani slackware es debian alatt is oket.):blink: :unsure:
en a galerian alszom 😛
meg ugy alapjabanveve meg minden kezdeti hiba is megvan sajnos. ergo nem halad semmit semmi.
-
SzerzőBejegyzés