killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó
      Hozzászólás: web oldalteszt #1977285
      killall
      Felhasználó

        sany, torold a topicot, mert imho hatalmas eges ;>
        tedd at inkabb a szolgaltatod szerverere…

        Hozzászólás: Debian install #1974640
        killall
        Felhasználó

          Most raktam fel a LIBRANET névre halgató distrót. Ez egy Debianra épül? rendszer. 2 cd.
          Szerintem, ha nem szervernek kell, hanem desktop linuxnak, akkor ez egy remek választás lehet.

          Hozzászólás: Help #1976980
          killall
          Felhasználó

            De ebben a fellowban nem találtam h. mit kell beirni .. pedig átolvastam becsszó..de nemtuttam h. mit keell irni .. pls azt az 1sort irjátok lee
            [align=right][snapback]89233[/snapback][/align]

            i’m a lame, beat me!

            Hozzászólás: Hangbajok #1977343
            killall
            Felhasználó

              Azota rájöttem a legkézenfekvõbb megoldásra: a legtöbb progiban be lehet állítani a kimeneti eszközt (pl. xmms-ben). Itt beállítom és kész, nem szórakozok többet a dologgal, úgyis csak zenét hallgatok Linux alatt és dolgozok; a szórakozásra (ti. csak arra jó) ott a window$.
              [align=right][snapback]89204[/snapback][/align]

              hmmm.. a linux tokeletes szorakozasra is 😉

              Hozzászólás: ..:::fpc:::… #1977394
              killall
              Felhasználó

                linux.lap.hu
                szabilinux.hu

                olvasgasd ezeket.
                esetleg Pere laszlo – Linux felhasznaloi ismeretek 1-2.
                szinten hasznos.

                Hozzászólás: DVD-írás #1977422
                killall
                Felhasználó

                  ez fugg dvdtol, asztali lejatszotol, dvdromtol, dvdirotol, dvdiro programtol, stb.

                  sajnos mast nemtudok mondani, mint google.
                  szepen keress ra a markara, es ird utana, hogy: linux, bug, couldn’t play, stbstb
                  ha masnak is volt a te tipusoddal baj, akkor tuti megfogja talalni.
                  (en anno uhu alatt irtam k3b-vel, samsung dvdiroval verbatim dvd+r-t, kifogastalanul lelehetett jatszani slackware es debian alatt is oket.)

                  Hozzászólás: Help #1976977
                  killall
                  Felhasználó

                    :blink:  :unsure:

                    Hozzászólás: te hogyan halkitod a geped? #1977250
                    killall
                    Felhasználó

                      en a galerian alszom 😛

                      Hozzászólás: csúnya szavak szûrése hiányok #1977244
                      killall
                      Felhasználó

                        meg ugy alapjabanveve meg minden kezdeti hiba is megvan sajnos. ergo nem halad semmit semmi.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 3,638