killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vmware+slacki10+2.6.5 #1977242
    killall
    Felhasználó

      mar nememlekszem, hogy a slacknel hogyvannak az init konyvtarak, majd egy guru tuti idenez.
      nemkell ujraraknod egyebkent a vmware-t, hanem eleg lefuttatni a /usr/bin/vmware-config.pl-t

      Hozzászólás: Antitrust #1977207
      killall
      Felhasználó

        hai master!

        master tõl kaptam egy csomit ami nagyon fapados kinézetû gui val van de mindent megtalál amit lehet.
        [align=right][snapback]88998[/snapback][/align]

        igyvan 🙂
        te vagy a legjobb mldonkey-s tanitvanyom 🙂 mindenki leugatta, egyedul te tudod hasznalni ;>

        Hozzászólás: Help #1976966
        killall
        Felhasználó

          ne hasznald az x-et rootkent. fogalmam sincs hogylehet rootkent bejelentkezni, de nemajanlott.
          fellow doksijat nezegesd, hatha bennevan…

          Hozzászólás: Help #1976964
          killall
          Felhasználó

            sehogy, ne akarj 🙂
            direkt van letiltva. hasznald userkent az x-et. ha vmit rootkent akarsz futtatni, akkor xterm es su.

            Hozzászólás: Help #1976961
            killall
            Felhasználó

              milyen dm?
              ?????
              [align=right][snapback]89003[/snapback][/align]

              kdm, gdm, xdm

              Hozzászólás: Help #1976959
              killall
              Felhasználó

                van még egy kis problémám…vannak a cd-n  xxxxxx.deb csomagok
                nem tudom õket telepíten ugy hogy csak rákattintok  (hasonló képpen mint az rpm csomagokat)…
                mit kell csinálni?
                [align=right][snapback]88997[/snapback][/align]

                dpkg -i csomgnev.deb

                amugy fellow megkert, hogy reklamozzak:

                http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sa

                jo olvasgatast ;>

                Hozzászólás: Help #1976957
                killall
                Felhasználó

                  tudom a root jelszót
                  konzolon megy is
                  de ha bejön az x felület akkor nem enged be root ként
                  valami olyat ír ki hogy  adminisztrátor itt nem tud belépni
                  persze angolul
                  [align=right][snapback]88994[/snapback][/align]

                  milyen dm?

                  Hozzászólás: Help #1976954
                  killall
                  Felhasználó

                    a root jelszot erdemes megjegyezni 🙂
                    anelkul mehet a kukaba a linux, megvan kotve a kezed…

                    Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970699
                    killall
                    Felhasználó

                      artsd-t rendesen kilotted? xmms audio output rendesen bevan allitva?
                      nyomj ide egy ‘lsmod’-ot.

                      Hozzászólás: Antitrust #1977203
                      killall
                      Felhasználó

                        nekem is tervbe van véve… 🙂

                        1ébként gUHU: neked hogyan sikerült beállítani az mldonkey-t neked?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 3,638