Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mar nememlekszem, hogy a slacknel hogyvannak az init konyvtarak, majd egy guru tuti idenez.
nemkell ujraraknod egyebkent a vmware-t, hanem eleg lefuttatni a /usr/bin/vmware-config.pl-thai master!
master tõl kaptam egy csomit ami nagyon fapados kinézetû gui val van de mindent megtalál amit lehet.
[align=right][snapback]88998[/snapback][/align]igyvan 🙂
te vagy a legjobb mldonkey-s tanitvanyom 🙂 mindenki leugatta, egyedul te tudod hasznalni ;>ne hasznald az x-et rootkent. fogalmam sincs hogylehet rootkent bejelentkezni, de nemajanlott.
fellow doksijat nezegesd, hatha bennevan…sehogy, ne akarj 🙂
direkt van letiltva. hasznald userkent az x-et. ha vmit rootkent akarsz futtatni, akkor xterm es su.milyen dm?
?????
[align=right][snapback]89003[/snapback][/align]kdm, gdm, xdm
van még egy kis problémám…vannak a cd-n xxxxxx.deb csomagok
nem tudom õket telepíten ugy hogy csak rákattintok (hasonló képpen mint az rpm csomagokat)…
mit kell csinálni?
[align=right][snapback]88997[/snapback][/align]dpkg -i csomgnev.deb
amugy fellow megkert, hogy reklamozzak:
http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=De…kialak%EDt%E1sa
jo olvasgatast ;>
tudom a root jelszót
konzolon megy is
de ha bejön az x felület akkor nem enged be root ként
valami olyat ír ki hogy adminisztrátor itt nem tud belépni
persze angolul
[align=right][snapback]88994[/snapback][/align]milyen dm?
a root jelszot erdemes megjegyezni 🙂
anelkul mehet a kukaba a linux, megvan kotve a kezed…artsd-t rendesen kilotted? xmms audio output rendesen bevan allitva?
nyomj ide egy ‘lsmod’-ot.nekem is tervbe van véve… 🙂
1ébként gUHU: neked hogyan sikerült beállítani az mldonkey-t neked?
-
SzerzőBejegyzés