killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955338
    killall
    Felhasználó

      próbáltam, engem inkább idegesített a felület, mint vonzott… Ha kis wm, akkor a flux a legjobb. Csak annyi a gondom, hogy a karamba nem átlátszó, a gdesklets ( mint errõl írtam már ) nem müxik. Az xfce-t, nem fogom használni, mert nehezen testreszabható és nem találom praktikusnak. Ez az én véleményem. Amúgy meg villámgyors slack alatt a kde-m és nem nagyon bugozik… 😀 Gnome-t már csak uhu alatt indítok, mert lusta vagyok beconfigolni a fluxot, nagyrészt slack alól nyomom…
      [align=right][snapback]88951[/snapback][/align]

      en fluxot 1 honapig birtam. vhol a kde es a flux kozott huzodik nekem a a tokeletes wm. es ez az xfce. mondjuk teny, hogy slack alatt a kde is baromigyors, de vhogy xfce mar annyira a szivemhez nott, hogy semmi sem tud eltantoritani. raadasul az uj xfce, ami meg csak beta, na az kiraly lesz 🙂

      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970697
      killall
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Teljesen kezdõ vagyok a linuxban – most telepítettem fel  🙂 – és minden ment magától, aminek csak örülni tudtam.
        Egyetlen problémám adódott, legalábbis amit eddig észrevettem, hogy nem mûködik a hangkártyám. Bár ez nem teljesen igaz, ha elindítom egy mp3 lejátszását, akkor 1részt fagy a gépem, másrészt az „elakadt tû” effektus játszódik le.
        Sehogysem tom beállítani. SB Live! típusú a hangkártyám.
        Elõre is köszönöm, ha tudtok segíteni.
        [align=right][snapback]88976[/snapback][/align]

        indits egy xfce-t, es lass csodat. amugy a megoldas az artsd kilovese. killall artsd
        rootkent

        Hozzászólás: Antitrust #1977201
        killall
        Felhasználó

          ahh en mar kivulrol tudom. azert a csajert mondjuk erdemes megnezni ;>

          Hozzászólás: Help #1976951
          killall
          Felhasználó

            fellow:

            „ha mar huzod az igat itt helyettem, hirdesd mar az anyag megfelelo reszeit; kosz!”

            ok, igyekszem 🙂

            Hozzászólás: UHU szerver, de honnan? #1976441
            killall
            Felhasználó

              Nekem megy minden böngészõvel, ami van a gépemen!
              opera
              firefox
              konqueror
              w3m
              IE
              Akár uhu, gentoo, és win alatt.
              Ne a gépeddel van a hiba?
              Vagy esetleg nem várod meg hogy betöltõdjön?
              Hagyd meg a lapot és várj vele, ne zárd be azonnal!
              [align=right][snapback]88925[/snapback][/align]

              ja, az en gepemben van a hiba 🙂
              meg a fejemben is.
              de ha eztvesszuk, akkor a debian a szar. fujj fujj.
              inkabb megkene nezned mas geprol, mivel sztem _senkinek_ sem jon be az oldalad..

              szerk:

              megneztem, tegnap feltett 1.0-as firefox-szal megy. de semmi massal, sajnos.

              Hozzászólás: UHU szerver, de honnan? #1976437
              killall
              Felhasználó

                links-szel sem megy. vmit elegge elcsesztel 🙂

                Hozzászólás: UHU szerver, de honnan? #1976436
                killall
                Felhasználó

                  Mivel nézed?
                  Használj opera-t, nálam a firefoxal is lassú mint lajhár (kábelnettel).
                  vagy ‘w3m’
                  terminálon beírod
                  w3m -cookie http://linux-start.hq.hu
                  [align=right][snapback]88916[/snapback][/align]

                  nekem sem jon be. de mar tegnap irtam ezt vhova..

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955335
                  killall
                  Felhasználó

                    Nos, az biztos, hogy az uhu-ban fluxbox-ot használtam ( ha „kis” gui-t akartam ) és gnome-t. Ennek oka az uhu kde-je full bugos ( volt ). Amióta slacket használok, azóta flux ( amiért elõbb is ) és kde. A gnome-mal és alkalmazásaival, azok installálásával eddig csak szívtam…szvsz van némi alapja a „mezei” júzer szemszögébõl is…Persze ez az én vélememényem….  😉
                    [align=right][snapback]88917[/snapback][/align]

                    probald ki az xfce-t huzamosabban – belefogsz szeretni ;>

                    Hozzászólás: Help #1976948
                    killall
                    Felhasználó

                      :huh: Sziasztok! én most akarom feltenni a debiant és érdekelne h. ez alapban magyar vagy le kell tölteni file okat? meg a másik h. egy ismerõsöm irta h. csak elég 1cd hozzá és a többit azt bizonyos internetletöltéssel lehet  telepiteni! lécci segítsetek nekem! bye  :huh:  :blink:  :blush:
                      [align=right][snapback]88915[/snapback][/align]

                      nemely resze magyar, nemely resze angol.
                      igen, eleg 1 cd 🙂
                      mast nem kerdeztel 🙂

                      Hozzászólás: Telepített rendszer indítása #1977176
                      killall
                      Felhasználó

                        bõvebben: lehet

                        (az már más kérdés, hogy a win mit fog szólni a teljesen más hardwerekhez, de ez már a win baja (xp pl túléli))

                        a virtuális gép konfigban be kell állítani, hogy a létezõ /dev/hdX -et használja mint merevlemez menni fog.
                        [align=right][snapback]88882[/snapback][/align]

                        hat latod en errol nemtudtam.
                        de eleg bizzarrul hangzik, sztem felesleges ezt csinalni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 3,638