Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
próbáltam, engem inkább idegesített a felület, mint vonzott… Ha kis wm, akkor a flux a legjobb. Csak annyi a gondom, hogy a karamba nem átlátszó, a gdesklets ( mint errõl írtam már ) nem müxik. Az xfce-t, nem fogom használni, mert nehezen testreszabható és nem találom praktikusnak. Ez az én véleményem. Amúgy meg villámgyors slack alatt a kde-m és nem nagyon bugozik… 😀 Gnome-t már csak uhu alatt indítok, mert lusta vagyok beconfigolni a fluxot, nagyrészt slack alól nyomom…
[align=right][snapback]88951[/snapback][/align]en fluxot 1 honapig birtam. vhol a kde es a flux kozott huzodik nekem a a tokeletes wm. es ez az xfce. mondjuk teny, hogy slack alatt a kde is baromigyors, de vhogy xfce mar annyira a szivemhez nott, hogy semmi sem tud eltantoritani. raadasul az uj xfce, ami meg csak beta, na az kiraly lesz 🙂
Sziasztok!
Teljesen kezdõ vagyok a linuxban – most telepítettem fel 🙂 – és minden ment magától, aminek csak örülni tudtam.
Egyetlen problémám adódott, legalábbis amit eddig észrevettem, hogy nem mûködik a hangkártyám. Bár ez nem teljesen igaz, ha elindítom egy mp3 lejátszását, akkor 1részt fagy a gépem, másrészt az „elakadt tû” effektus játszódik le.
Sehogysem tom beállítani. SB Live! típusú a hangkártyám.
Elõre is köszönöm, ha tudtok segíteni.
[align=right][snapback]88976[/snapback][/align]indits egy xfce-t, es lass csodat. amugy a megoldas az artsd kilovese. killall artsd
rootkentahh en mar kivulrol tudom. azert a csajert mondjuk erdemes megnezni ;>
fellow:
„ha mar huzod az igat itt helyettem, hirdesd mar az anyag megfelelo reszeit; kosz!”
ok, igyekszem 🙂
Nekem megy minden böngészõvel, ami van a gépemen!
opera
firefox
konqueror
w3m
IE
Akár uhu, gentoo, és win alatt.
Ne a gépeddel van a hiba?
Vagy esetleg nem várod meg hogy betöltõdjön?
Hagyd meg a lapot és várj vele, ne zárd be azonnal!
[align=right][snapback]88925[/snapback][/align]ja, az en gepemben van a hiba 🙂
meg a fejemben is.
de ha eztvesszuk, akkor a debian a szar. fujj fujj.
inkabb megkene nezned mas geprol, mivel sztem _senkinek_ sem jon be az oldalad..szerk:
megneztem, tegnap feltett 1.0-as firefox-szal megy. de semmi massal, sajnos.
links-szel sem megy. vmit elegge elcsesztel 🙂
Mivel nézed?
Használj opera-t, nálam a firefoxal is lassú mint lajhár (kábelnettel).
vagy ‘w3m’
terminálon beírod
w3m -cookie http://linux-start.hq.hu
[align=right][snapback]88916[/snapback][/align]nekem sem jon be. de mar tegnap irtam ezt vhova..
Nos, az biztos, hogy az uhu-ban fluxbox-ot használtam ( ha „kis” gui-t akartam ) és gnome-t. Ennek oka az uhu kde-je full bugos ( volt ). Amióta slacket használok, azóta flux ( amiért elõbb is ) és kde. A gnome-mal és alkalmazásaival, azok installálásával eddig csak szívtam…szvsz van némi alapja a „mezei” júzer szemszögébõl is…Persze ez az én vélememényem…. 😉
[align=right][snapback]88917[/snapback][/align]probald ki az xfce-t huzamosabban – belefogsz szeretni ;>
:huh: Sziasztok! én most akarom feltenni a debiant és érdekelne h. ez alapban magyar vagy le kell tölteni file okat? meg a másik h. egy ismerõsöm irta h. csak elég 1cd hozzá és a többit azt bizonyos internetletöltéssel lehet telepiteni! lécci segítsetek nekem! bye :huh: :blink: :blush:
[align=right][snapback]88915[/snapback][/align]nemely resze magyar, nemely resze angol.
igen, eleg 1 cd 🙂
mast nem kerdeztel 🙂bõvebben: lehet
(az már más kérdés, hogy a win mit fog szólni a teljesen más hardwerekhez, de ez már a win baja (xp pl túléli))
a virtuális gép konfigban be kell állítani, hogy a létezõ /dev/hdX -et használja mint merevlemez menni fog.
[align=right][snapback]88882[/snapback][/align]hat latod en errol nemtudtam.
de eleg bizzarrul hangzik, sztem felesleges ezt csinalni… -
SzerzőBejegyzés