killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telepített rendszer indítása #1977174
    killall
    Felhasználó

      A kérdésem az volna, hogy lehetséges e meglévõ win partíciót indítani vmware segítségével?
      új rendszert csak a saját filerendszerére lehet telepíteni, pl egy 98 a home könyvtáramba ext3-ra?

      Köszi a segítséget!
      [align=right][snapback]88849[/snapback][/align]

      nem lehet.

      Hozzászólás: Help #1976945
      killall
      Felhasználó

        Miért off?
        Te is kirpróbáltad a slackware-t.
        Kell a felfedezés öröme!
        [align=right][snapback]88872[/snapback][/align]

        kiprobaltam, megis van a velemenyem rola 🙂

        Hozzászólás: Help #1976943
        killall
        Felhasználó

          csak aztnemertem, hogy minek egy megoldodott problema utan meg offolni…

          Hozzászólás: Help #1976936
          killall
          Felhasználó

            killall, most segíts! 🙂
            Elszúrtam telepítéskor (Debian) a monitorbeállítást, most 640×480, ez így nagyon gagyi…
            Hol kell/lehet ezt most megváltoztatnom?
            [align=right][snapback]88845[/snapback][/align]

            /etc/X11/XF86Config-4

            Section „Screen” Modes sorait ird at olyanra, amilyenre szeretned.
            🙂

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947979
            killall
            Felhasználó

              ígérem meg lesz ez is…
              [align=right][snapback]88713[/snapback][/align]

              kivancsian varom a tapasztalatokat ;>

              Hozzászólás: Nem megy a játék… #1974593
              killall
              Felhasználó

                Section „DRI”
                Mode 0666
                EndSection

                helyett

                #Section „DRI”
                #Mode 0666
                #EndSection

                ergo kommentezd ki. amugy jonak tunik.

                Hozzászólás: Help #1976930
                killall
                Felhasználó

                  fellow: szted mit hasznalok? 🙂

                  Hozzászólás: Gnome exploit? #1977132
                  killall
                  Felhasználó

                    Nem vágta haza a gnome-ot semmi csak megijedtem, hogy találtam egy progit aki egy olyan kapcsolóval indult  aminek nem tudtam utánanézni a manban, és zavart hogy miért zárja a kapcsolatot órákon keresztül…
                    [align=right][snapback]88742[/snapback][/align]

                    hat ez erdekes.. lodd ki akkor…

                    Hozzászólás: Gnome exploit? #1977130
                    killall
                    Felhasználó

                      syslog, kernellog
                      /var/log alatt.
                      onnan talan kitudsz vmit banyaszni.
                      de igazabol nemertem: ez az egesz most hazavagta a gnome-ot? vagy hol jott elo a hibauzi?

                      Hozzászólás: Help #1976928
                      killall
                      Felhasználó

                        hat nalam a lilo ugy mukodott, hogy elsore vmi interrupt, aztan rebootoltam, utana segfault, majd magatol rebootolt, aztan harmadjara elindult… 🙂 ezt a slackware es a debian liloja is eljatszotta, szal vhogy nem kompatibilis a gepemmel 🙂
                        mast nemtudok javasolni sajnos, ha interruptol, akkor addig nyomd a reset-e, amig be nem bootol rendesen. aztan telepisd fel a rendszert, majd rakj ra egy grub-ot. az mar tokeletesen megy.
                        amugy a tobbi dologgal hogy allsz? (bf24, stb)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 3,638