killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gnome exploit? #1977128
    killall
    Felhasználó

      hat igazabol fogalmam sincs.. sosem hasznaltam esound-ot. ugytudom uhunal nagyonjo az oss/alsa tamogatas, en azt javasolnam (enis hasznaltam sokaig uhut, sosem volt gaz a hanggal). a hangszerverek (lasd meg kde-nel az arts) sztem csak artanak, mint hasznalnak.

      Hozzászólás: Help #1976926
      killall
      Felhasználó

        A vas amire telepíteni szertnék:
        –Intel P4 2400Mhz HT 800Mhz fsb / 512mb
        –Abit IC7-G (SATA)
        –Nvidia Geeforce 2 TI DDR
        –LG DvD RAM
        –PCI-0649 PCI ATA RAID
        –7x120Gb Maxtor 7200rpm (IDE n és a RAID)
        –1x120Gb Maxtor 7200rpm + 1x160Gb Samsung 7200rpm (SATA-n)
        –2x512Mb DDR 400
        –Bt868 Pixel View (Play Tv Pro+)Tv Tuner
        –Realtek RTL8xxxPCI hálózati kártya
        –400W os Codegen ATX táp
        –IBM P-200 Monitor


        a telepítõ csak akkor indul el ha kikapcsolom az USB-t lehuzkodom a SATA-s winyókat vagy kikapcsolom a biosba…így elindul a DEBIAN telepítõ
        bejön atelepítõ menü , megcsináltam a particiókat, feltettem az alaprendszert +a modulokat,beállítottam a hálózatot,bootolhatóvá tettem a rendszert.

        Hozzászólás: Gnome exploit? #1977126
        killall
        Felhasználó

          esetleg hasznalj alsat.

          Hozzászólás: Progik telepítése #1971470
          killall
          Felhasználó

            a libjack.so.0 nem egy csomag, hanem egy shared object file.
            a jack nevu alsapluginhoz tartozik, igy erdemes a jack-re rakeresni, hatha frissult. hogy hogyan, az passz, nemertek az rpm alapu disztrokhoz…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947973
            killall
            Felhasználó
              Hozzászólás: Nem megy a játék… #1974588
              killall
              Felhasználó

                pontos errormsg kene, mert ezalapjan senki sem tud segiteni..

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947971
                killall
                Felhasználó

                  a linuxnal keves stabilabb oprendszert fogsz talalni.
                  hidd el, ha egyszer felraktad, akkor ‘stabilan’ fog mukodni.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947969
                  killall
                  Felhasználó

                    killall aki csöppet sem elfogult  😀  😀  😀
                    [align=right][snapback]88692[/snapback][/align]

                    rakj fel egy debiant es megfogsz erteni egybol 🙂

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947967
                    killall
                    Felhasználó

                      SZiasztok!

                      Linux ügyileg abszolut kezdõ vagyok. Lenne egy kérdésem:
                      Mit érdemes letölteni? Melyikkel érdemes elindulni egy olyan embernek aki ilyet még sosem látott?

                      Megköszönöm, ha válaszol valaki.
                      [align=right][snapback]88619[/snapback][/align]

                      mindenkepp uhu, hogy megszokd a dpkg-t, aztan johet a debian ;>

                      Hozzászólás: Help #1976924
                      killall
                      Felhasználó

                        ha nemtalalod meg a megoldast fellow irasaban, akkor ird le, hogy hol es hogyan akadtal el. milyen vasra akarod tenni? melyik debiant?
                        ezek mind fontos kerdesek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,638