Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sh file.run
rootkent.galeon, firefox es dillo alatt is ugyanez.
sztem kicsit atkene nezned a dolgokat, sany…Az aláírásomban klikk a linkre!
Itt a FAQ menüben megtalálod amit keresel „apache-php-mysql” alatt.
[align=right][snapback]88659[/snapback][/align]rosszul optimalizaltad az oldalt…. mozilla 1.7.3 alatt egy nagy feher uresseg az egesz.
en meg _sosem_ lattam az oldaladat..MEGAOFF-ként, csak tájékoztatás végett beszúrom, hogy az UHU-ban nekem mindenféle gond nélkül fel szoktak menni az .rpm és .deb csomagok is. Azaz minden elterjedt bináris csomagot tud fogadni.
(Mondom ezt én, akinek uhu IS, és mdk IS van a gépén, és mindkettõt szereti.)
[align=right][snapback]88633[/snapback][/align]uhura csak .uhu-t rakj a sajat erdekedben…
grub-install /dev/hda
aztan menu.lst-et editalj es ird at.
a kernelbe beleforgattad az iso9660-at?
veletlenul nem philips cd-k? mert nalam azok iszonyathamar tonkrementek…Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy van e lehetõség arra, hogy uhu alatt partíciót átméretezzek? Igazából a „/” partíciómon van 12 giga szbad hely, ebbõl szeretnék 8 G-t lecsípni.
Elõre is köszönöm a segítségeteket!
[align=right][snapback]81770[/snapback][/align]szerezz egy livecd-t, amin van qtparted. bootolj be vele, majd rootkent csipj le a kivant /dev/hdax (ami a forendszereden a /) vegerol annyit, amennyit szeretnel.
mindenkepp igy csinald, mert csak umountolt particiot lehet buheralni. azert vigyazz vele, mert ez mind csak elmeletben lehet, en meg sosem csinaltam ilyet.
(amugy nemlenne egyszerubb, hogy a / alatt letrehozol egy konyvtart, aminek adsz user jogokat es abba pakolsz bele minden cuccot? igy nemkell meretezgetni, es szemmel tudod tartani a dolgokat)kovi: ezt mar egyszer beraktam par honapja, nem figyeltel elegge…
visszaszivtam, vegre telleg muxik 🙂
audacity istenkiraly, csak nemi tutorialozas es allitgatas kell hozza.
2.6 os kernel pure alsa tamogatasaval tokeletes 🙂
szoval gitart be az effektbe, effekt outjabol a jack-et a hangkartya line-in jebe, aztan alsamixerrel feltolni a line in-t, audacity beallitasoknal bekell allitani, hogy minden savot jatsszon le, a mikrofonnal „line”-ra kell allitani a dolgot, es mar mehet is a cucc. aztan persze kicsit kell allitgatni a hangeroket, de ez mar izles kerdese.
a lenyeg a 2.6-os kernel alsatamogatasa, ami brillians. 2.4-nel nalam mindig recsegett-ropogott az egesz, mostmar tokeletes.Hello Kill!
Azért nyitottam a Debian kérdéseknél nyitottam a topic-ot mert Debian Sarge az alapja…
Azért köszi h hagytál lehetõséget megtalálnom a topicom…
Larry
[align=right][snapback]88401[/snapback][/align]sorry tenyleg 🙂
-
SzerzőBejegyzés