killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Driver install után nem megy az X #1976889
    killall
    Felhasználó

      sh file.run
      rootkent.

      Hozzászólás: mysql & apache #1976590
      killall
      Felhasználó

        galeon, firefox es dillo alatt is ugyanez.
        sztem kicsit atkene nezned a dolgokat, sany…

        Hozzászólás: mysql & apache #1976589
        killall
        Felhasználó

          Az aláírásomban klikk a linkre!
          Itt a FAQ menüben megtalálod amit keresel „apache-php-mysql” alatt.
          [align=right][snapback]88659[/snapback][/align]

          rosszul optimalizaltad az oldalt…. mozilla 1.7.3 alatt egy nagy feher uresseg az egesz.
          en meg _sosem_ lattam az oldaladat..

          Hozzászólás: K3b probléma #1958047
          killall
          Felhasználó

            MEGAOFF-ként, csak tájékoztatás végett beszúrom, hogy az UHU-ban nekem mindenféle gond nélkül fel szoktak menni az .rpm és .deb csomagok is. Azaz minden elterjedt bináris csomagot tud fogadni.

            (Mondom ezt én, akinek uhu IS, és mdk IS van a gépén, és mindkettõt szereti.)
            [align=right][snapback]88633[/snapback][/align]

            uhura csak .uhu-t rakj a sajat erdekedben…

            Hozzászólás: slack +grub #1976850
            killall
            Felhasználó

              grub-install /dev/hda

              aztan menu.lst-et editalj es ird at.

              killall
              Felhasználó

                a kernelbe beleforgattad az iso9660-at?
                veletlenul nem philips cd-k? mert nalam azok iszonyathamar tonkrementek…

                Hozzászólás: Partíció átméretezése #1971153
                killall
                Felhasználó

                  Sziasztok!

                  Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy van e lehetõség arra, hogy uhu alatt partíciót átméretezzek? Igazából a „/” partíciómon van 12 giga szbad hely, ebbõl szeretnék 8 G-t lecsípni.
                  Elõre is köszönöm a segítségeteket!
                  [align=right][snapback]81770[/snapback][/align]

                  szerezz egy livecd-t, amin van qtparted. bootolj be vele, majd rootkent csipj le a kivant /dev/hdax (ami a forendszereden a /) vegerol annyit, amennyit szeretnel.
                  mindenkepp igy csinald, mert csak umountolt particiot lehet buheralni. azert vigyazz vele, mert ez mind csak elmeletben lehet, en meg sosem csinaltam ilyet.
                  (amugy nemlenne egyszerubb, hogy a / alatt letrehozol egy konyvtart, aminek adsz user jogokat es abba pakolsz bele minden cuccot? igy nemkell meretezgetni, es szemmel tudod tartani a dolgokat)

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947956
                  killall
                  Felhasználó

                    kovi: ezt mar egyszer beraktam par honapja, nem figyeltel elegge…

                    Hozzászólás: gitarosok figyelem! :) #1976735
                    killall
                    Felhasználó

                      visszaszivtam, vegre telleg muxik 🙂
                      audacity istenkiraly, csak nemi tutorialozas es allitgatas kell hozza.
                      2.6 os kernel pure alsa tamogatasaval tokeletes 🙂
                      szoval gitart be az effektbe, effekt outjabol a jack-et a hangkartya line-in jebe, aztan alsamixerrel feltolni a line in-t, audacity beallitasoknal bekell allitani, hogy minden savot jatsszon le, a mikrofonnal „line”-ra kell allitani a dolgot, es mar mehet is a cucc. aztan persze kicsit kell allitgatni a hangeroket, de ez mar izles kerdese.
                      a lenyeg a 2.6-os kernel alsatamogatasa, ami brillians. 2.4-nel nalam mindig recsegett-ropogott az egesz, mostmar tokeletes.

                      Hozzászólás: Linspire (Lindows) #1976708
                      killall
                      Felhasználó

                        Hello Kill!

                        Azért nyitottam a Debian kérdéseknél nyitottam a topic-ot mert Debian Sarge az alapja…

                        Azért köszi h hagytál lehetõséget megtalálnom a topicom…

                        Larry
                        [align=right][snapback]88401[/snapback][/align]

                        sorry tenyleg 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 3,638