killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KMail beállításai #1976215
    killall
    Felhasználó

      Nehany eve hasznalom, az utobbi 2-3-ban tokeletesen bugmentes.

      Toma_
      [align=right][snapback]87989[/snapback][/align]

      akkor valszeg csak engem utalnak a kde-s es qt-s appok ;<
      nekem meg sosem sikerult belonom a kmailt, ugyhogy 2 eve elvagyok az evoval 🙂

      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974363
      killall
      Felhasználó

        Milyen rendszert használsz?

        debian sid (unstable, verzioszam jeneleg 3.1) [sid=still in development]

        Milyen csomagtípust használ?

        .deb

        Menyi helyet foglal a HDD-n?

        attol fugg, te hatarozod meg ;> amugy alaprendszer sztem kb. fel giga, de az nagyon alap.

        Milyen Kernelt használ (alapból)?

        amilyet te akarsz neki ;>
        en egy woody-rol upgrade-eltem, a woody 2.4.18-bf24-gyel telepult, de meg az upgrade elott forditottam egy 2.4.24-et, ugyhogy vehetjuk azt alapkernelnek.
        viszont debiant olyan kernellel telepitesz, amilyennel akarsz.
        ja es nemutolsosorban, debian telepites utan elso dolog a kernelforgatas ;>
        vehetjuk kilottnek ezt a kerdest? 🙂

        Hogyan telepítendõ (CD, ftp, etc)?

        floppy, cd, dvd, net.
        amit akarsz, a debian mar csak ilyen juzerbarat 🙂

        A telepítéskor binárisokat telepít, vagy forrásból fordít?

        csomagokat

        Van-e valamilyen spc telepítõ programja (mint a SuSE YaST)?

        dpkg/apt

        A felkínált alap telepítéshez szükséges-e további program telepítése?

        izles kerdese ;>

        Lehet-e neten updételni?

        nana’hogy’ ;>

        Hozzászólás: Hiányzik az installpkg #1976550
        killall
        Felhasználó

          neked amugy azkell, hogy:
          ./config.pl, vagy vmi hasonlo.
          minden .pl kiterjesztesu file-ra nyomj egy „./”-t.

          Hozzászólás: Hiányzik az installpkg #1976549
          killall
          Felhasználó

            Hi…nemtok olyan csomagokat telepíteni,ami nincs alapvetõen benne a csomagkezelõkben…
            Amikor megpróbálom pl. a kpackageben azt írja hogy nem találja az installpkg-t

            Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976524
            killall
            Felhasználó

              Bbt:
              „Felraktam a telepítõcdrõl a 2.6.7-t, azzal butul is jól. mostmár csak a konfigját kell llevadásznom, meg a forrását…”

              kohommm, na mitmondtam 🙂
              ilyen erdemes a tapasztalatra hallgatni (enis probaltam a 2.6.8-at, de gany… raadasul grsec patch 2.6.7-hez van csak 🙂 )

              Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976521
              killall
              Felhasználó

                jaaj de nem szeretem, amikor azt javasolják, hogy kezdjek elõlrõl mindent… az olyan lehangoló…  🙁  gondolom véletlenül sem lehet a configot csak úgy áttolni a 2.6.7es kernelbe…  😀  😀
                [align=right][snapback]87979[/snapback][/align]

                de, nyugodtan probald csak meg. en sokaig hasznaltam 2.4.24-et az alap 2.4.18bf24 egy kicsit kipofozott konfigjaval 🙂

                Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976517
                killall
                Felhasználó

                  inkabb szerezz egy masikat. pl egy 2.6.7-et. eddig ez a legjobb a 2.6 szeriabol.

                  Hozzászólás: KMail beállításai #1976210
                  killall
                  Felhasználó

                    miert nem evolutiont hasznaltok?
                    nemertem, hogy miert ragaszkodik mindenki ehhez a bughalmazhoz..

                    Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976515
                    killall
                    Felhasználó

                      ha mar 2.6.8-akkor inkabb 2.6.8.1-et forgass, mivel a 2.6.8-ban rengeteg bug van.

                      Hozzászólás: Screen #1976371
                      killall
                      Felhasználó

                        mi log ki links alatt? 🙂
                        en meg semmi olyat nem lattam, amit nem lehetett volna megnezni links-szel.
                        a framebuffer tamogatas erosen nemajanlott, kb supermont szaga van a dolognak.
                        ha links-el kilogna vmi, tuti belehet allitani az oldal tordeleset (esc-re jon elo a menu)
                        szal nemajanlom a framebuffert, mivel rengetegmindenbe belezavar, raadasul baromira idegesitoen csunya is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,638